Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky, aj ja som tu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No uz som ani nedufala... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ja som vas prisla len pozdravit ;-) odchadzam na sluzobku, uvidime sa tu az v piatok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tak sa drž na služobke ;-)
Odpovedať
ahojte baby.. zuzi..tak si ju tam uzi..a nezabudni sa aj ucit :-N a vy ostatne co porabate?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ja práve robím pracovné pohovory :-D (takže konečne robím niečo, čo som študovala)
Odpovedať
Profilova fotka
No skoda baby, ze ja uz pomaly aj pojdem domov.
Odpovedať
no ja som hore ani nie hodinu..zas tu prsi,takze som si aspon lepsie pospala..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tak tu u nás asi začína tropické leto. Včera som sa skoro uvarila a dnes to vyzerá tak isto... ale dnes ma zase čakajú korčule, tak sa teším :-D
Odpovedať
ides skontrolovat,ci mate este travu na pozemku? :-D bola by som radsej,ak by dnes bolo pekne..ale neva..si porobim cosi doma..a hadam za tie dalsie dva dni sa bude dat niekam ist..ja nerada chodim ked je skarede pocasie..
Odpovedať
Profilova fotka
dnes nejdem na priehradu, idem korčuľovať len po Závodí... :-) Ale som si istá, že na pozemku je ešte žito... |-|
Odpovedať
kedy zbierate urodu teda? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Neviem, ale žislo by sa to pozbierať - pokosiť, aspoň by bolo čo dávať papať zajkom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, kde ste vy boli v tom Turecku a s akou cestovkou? Uz zaciname pomaly hladat
Odpovedať
zatial mas len jedneho..ci chces kamosov pre neho? :-D :-D peti..jeej..kedy chcete ist?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli v Alanyi a s cestovkou TIP Travel... Bolo tam super, ale ten hotel, kde sme boli my, už nemajú v ponuke...
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem presne niekedy v 6,7, alebo 8 mesiaci Jani dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, ak môžem odporučiť, tak najlepšie je tam ísť koncom augusta alebo začiatkom septembra... Vtedy je tam celkom znesiteľne, len okolo 38 stupňov... Jún, júl a august sú tam vraj dosť teplé :-N
Odpovedať
no ja by som sla asi v zime :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj muma, si sa dlhsie neukazala.
Odpovedať
ahojte baby..ako? ja sa chystam na nakupy,kedze dnes sa celkom da to pocasie x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co take ides nakupovat? Svadobne veci, alebo nieco bezne?
Odpovedať
no aj bezne..aj svadobne..potrebujem novy fen..a aj vakuovy vak na svadobne saty..to nechcem vidiet,co z nich bude potom..a este stojan na tortu potrebujem.teda teraz uz len tacne..a mozno aj nejake papiere vezmem na svadbu..podla toho,co budu mat.. ty sa ako citis?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja v pohode, uz tri dni som sa prakticky svadbe nevenovala. Aj by som mala vyrabat menovky, ale este stale sa niektori pozvani rozhoduju a tak sa mi nechce stale prerabat zasadaci poriadok. Asi pockam az na posledny tyzden.
Odpovedať
aha..no ja menovky porobim na pc a potom to len vytlacim a postriham..a zasadaci budem robit asi este tu v uk..lebo som povedala,ze do polovice juna chcem vediet,kto ide a kto nie..teda staci,ze kto nie :-D uz mi dosla aj spodnicka..takze mam vlastne asi vsetko k svadobnym satam..
Odpovedať
Profilova fotka
No takze uz si v klude, som si myslela, ze sa budes rozhodovat do poslednych dni o tych satoch. Menovky tiez tlacim na PC, lenze chcem na ne este nalepit stuzku a to bude trochu zdrziavat, ale nemyslim, ze zasa moc.
Odpovedať
no este mam stale cas sa rozhodnut..musim zhodit 3kila,aby sa nemuseli upravovat =-) len to tak vyzera,ze mi pridu dve spodnicky :-N pockam este nejaky tyzden a uvidim.. no ja nebudem nic nastastie lepit..ale strihanie bude trocha zdlhave..ale neva..aspon budu pekne.. a co zakusky a torty..uz sa na nich pracuje?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky ;-) viete mi niektora poradit nejaku vybornu pani pekarku v okolo ziliny? Kolegynka ma v septembri svadbicku a tak zahna tak viacmenej an poslednu chvilku. Dakujeeeem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som od mojej pekarky nic nevidela, iba mi ju ktori odporucil, tak som nespekulovala. Tak neviem ci ti take nieco pomoze
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?