Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Jani, to máš pravdu, je to tam pekné a v okolí Žiliny, nie je zase až tak veľa možností.....
Odpovedať
no super..lebo chceme ist na nejaky hrad,pripadne zrucaninu..a budeme sa fotit az v nedelu,lebo sobotu nestihame..
Odpovedať
Profilova fotka
tak konecne piatok
Odpovedať
jani..ani som nevedela,ze ste sa tiez boli fotit v rajeckych :-N
Odpovedať
lea, na hrad??? My sme boli na predsvadobné na Strečne a bolo tam krááásne 8-)
Odpovedať
ja chcem svadobne..lebo budeme mat morsku vyzdobu..tak ma zlakal este aj hrad x-) :-) na strescno a lietavu ideme kuknut par dni pred svadbou..ze ako to tam vyzera..ak sa tam bude dat dostat bez problemov,ideme tam..som uz teraz zvedava ako to vsetko dopadne..lebo napr. vyzdobu saly uvidim az so vsetkymi naraz..saty pre velke druzicky este stale nie su..a este stale neviem ake nechty budu..lebo letim v pondelok pred svadbou..
Odpovedať
Na strečno sa dostaneš bez problémov, ale na Lietavu??? to bude asi trošku problematické, však uvidíš. ty priletíš v pondelok pred svadbou??? tak to ti nezávidím :-|
Odpovedať
mily mi povedal,ze na lietavu by sa malo dat dostat..tak som zvedava.. no v piatok budem este v praci a kym dam vsetky veci dokopy,tak bude nedela..v pondelok doobedu som vo viedni..a cestou mozeme este cosi obstarat..a zrejme vecer utekame po prvu cast zakuskov..ako uz vidim,ze ten tyzden budem ledva existovat..ale nevadi..aspon zhodim,co sa mi nedari zhodit tu.. inac..vo stvrtok pred mojou svadbou robime stretko..dufam,sa pridas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Kati, Lietava je trochu komplikovanejšia... Tam musíš ísť horou. Tam by som to v tých šatách veľmi neriskovala. Strečno je už lepšie ;-) No my sme sa boli fotiť v Rajeckých. Bol to môj sen... Najskôr som chcela v Bojniciach, ale keď som raz bola s drahým v Rajeckých, tak som si povedala, že tam a nikde inde :-D A neľutujem
Odpovedať
no ved uvidim..mozno najdeme iny hrad v blizkosti..aj ked by som mozno sla na spissky alebo trenciansky :-D ved uvidime,co sa poriesi ten tyzden pred svadbou..
Odpovedať
Kati, s tou Lietavou súhlasím s Jankou, len raz ma drahý zobral na Lietavu, išli sme na bicykloch ale po turistickom chodníku, viac som ten bike tlačila ako sa viezla, / to sme išli od Rajca/ a naspäť sme šli smer Žilina, a to som 50% zase tlačila a zvyšok sa viezla, pretože to bolo prudké. Takže v tých šatách by som to naozaj neriskovala :-N
Odpovedať
booze lietava, to mam spomienky, hlavne cestou dole som mala pocit ze tam v noci kamoska nanosila vsetky mozne prekazky :-D sme sli nejakym strmym zrazom dole, des :-D som myslela ze secke hnaty polamem :-D inak ahojte x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj luko, tak so musíš mať super spomienky... :-D a v noci? no to by som sa asi aj trochu bála :-N
Odpovedať
nie, poobede, ale som ju upodozrievala, ze kym sme spali, tak v noci tam spravila prekazkovu drahu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to je iné :-D
Odpovedať
tak poradte teda nejaky,lahko dostupny..okrem strecna..naj nejake zrucaniny..to by sa mi urcite pacilo x-) ahoj luko..
Odpovedať
strecno nam ponukali, ked sme chceli obrad v Bytci v sobasnom palaci...inak neviiim
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá zrúcanina je Súľovský hrad, ale tam vyjsť, je tiež celkom zaujímavé... a tam je aj pekná príroda :-D
Odpovedať
Kati, ty si tiež navymýšľaš :-) , hrad ti nestačí, chceš zrúcaninu :-) a to nie je veľmi jednoduché. ale keď sa to tak vezme tak aj z Kuneradského zámku je pomaly ale isto zrúcania 8-) , na fotkách vyzerá pekne ale v skutočnosti??, hrozné, farba opadáva, a strecha už dávno nie je červená :-D
Odpovedať
ako je mi jedno..ale nieco,co stoji za to..ja viem..som narocna :-N ale ina uz nebudem :-D :-D :-D
Odpovedať
jej Sulovske sklay, to som sla prvy krat s detmi v mojej prvej skole v prirode, naplanovala to kolegyna, ked sme sli hore, tak som mala smrt v ociach, ci to deti zvladnu cele a v zdravi, adrenalin jak svina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a co tak lanovka? :-D
Odpovedať
fifi, to je nápad, ty si to mala super 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, super to bolo ;-) moj muzo je dodnes na ten svoj napad pysny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, v nedeľu som bola na tej lanovke ;-) Inak včera som si bola v slnečnici po cukríkovú kytičku, vieš aká je perfektná... Si ma minule normálne inšpirovala :-D
Odpovedať
no ja chcem radsej nejaky hrad :-D ako ja chcem vela toho,to priznavam..ale aj tak :-D :-D
Odpovedať
to verím, že je pyšný :-D , typická chlapská pýcha a ješitnosť :-D luko, Súľov je riadna divočina, môj drahý tam bol s kolegami na bicykloch, dali sa vyvieš hore a dolu sa už len spústili ale prišli viac vyčerpaní ako by to hore šľapali. :-N
Odpovedať
no baby..to mate teda podarenych chlapov :-D jani..a komu isla?
Odpovedať
Profilova fotka
maminke, ona má strašne rada sladkosti a ešte také niečo nevidela. Tak som zvedavá ako zareaguje, keď ju uvidí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati neboj, aj ten tvoj sa zacne "vyfarbovat" :-D Jani: cukrikova je super, aku farbu mas?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?