Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte prípravárky:-)
Odpovedať
Profilova fotka
No co Vio, mate tam dost teplo?
Odpovedať
ahojte baby..som doma..
Odpovedať
sa uz mozem vydavat..stojan na svadobnu tortu uz mam :-D :-D :-D
Odpovedať
mame tu dost teplo moja..ale na vcerajsok sa nechyta..v byte 37C
Odpovedať
no teeda..tu sa rozprsalo akurat..ale je teplo..som rada,ze som stihla prist domov..a sucha..sice teraz ma vlasy mokre..ale to len preto,ze som umyvala hlavu :-D
Odpovedať
prsí? no teda! zajtra prideme
Odpovedať
ako chapes to? pol dna bolo pekne..a zas prsi..
Odpovedať
majovy dazdik- chod sa postavit nan- podrasties
Odpovedať
no viac uz nevyrastiem..a tento je taky smogovy anglicky..to radsej slovensky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, Natali ak chces, poslem cislo na cukrarku, co piekla nam - je vyborna ;-) konecne doma.... :-N
Odpovedať
ahoj zuzi..tak to si teda riadne neskoro dosla domov..ako bolo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobre raaaaanko ;-) zuzi ak by si mohla budem rada ;-) joooj ako mame nadherne tepluckooo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veru je uzasne a vikend pred nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, čo máte nové? Včera som sem nejako nestíhala prísť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani a co si mala tolko roboty, ci si bola v terene?
Odpovedať
Profilova fotka
mala som toľko roboty :-D No máme tu teraz toho trochu viac a k tomu nám jedna kolegyňa úplne vypadla. Už týždeň o nej nič nevieme :-| Tak to ťahám aj za ňu... Peti, už máš ten pravý predsvadboný stres? :-D Dva týždne pred...
Odpovedať
ahojte baby..tak a mame piatok..moje prazdniny sa takmer skoncili |-| ale este 5 tyzdnov a su tu dalsie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, to si mala len také krátke prázdniny? Ale aspoň niečo ;-)
Odpovedať
no tyzdenne len..potom budu letne..takze o cosi dlhsie..ale ja ich budem mat zrejme dobre napraskane =-)
Odpovedať
Ajojte kočky :-) to máme vonku ale kráááásne, vôbec sa mi nechce byť v práci :-)
Odpovedať
ahoj mati..ako sa mas? teba tu vidiet je normalne zazrak :-) no u nas je zamracene..takze som pekne vo vnutri..
Odpovedať
Ahoj, aj ja som vo vnútri, ale nerada. Vonku je tak kráásne a ešte k tomu sú v žiline staromestké slávnosti :-| a ja čučím v práci. nové nemám nič, ale čo ty??? Svadba sa ti nebezpečne blíííži :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Maťa, ja tiež čučím v práci, takže v tom nie si sama :-D a riadne mi tu pripeká, asi sa o chvíľu uvarím vo vlastnej štave 8-(
Odpovedať
Aj mne tu pripeká, sedím totiž v podkroví, takže mi tu peče jak sprosté ;-) takže sme v kancelárií vytiahli ventilátor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa máte, keď máte ventilátor. Nám mali prísť namontovať stropný, len sa k tomu tí elektrikári akosi stále nemajú ]-(
Odpovedať
no teda baby..poslite kusok toho slnka aj tu :-D a svadba? no uz mam popolnocne saty..a dnes ich dem trocha ozdobit..a vcera mi dosla spodnicka..tak tu musim este nejakou stuzkou obsit,lebo hrozne skrabe :-S ale inac je uplne super.. ale este stale mam 1,5mesiaca do svadby..co je super..dorobim,co mi este ostalo..
Odpovedať
ma teraz napadlo..mati,vy ste sa boli fotit v rajeckych..treba cosi k tomu? lebo ak by prsalo,aby sme mali ist kam..
Odpovedať
Nie netreba vôbec nič, tie kočky na tých recepciách sú už zvyknuté, takže pohoda. Horšie by bolo keby si sa chcela fotiť v izbách, ja som to mala vybavené len protekčne, takže do izieb ťa nepustia, ale opýtať sa môžeš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, do Rajeckých ti netreba nič. Vnútri sa môžeš fotiť úplne bez problémov... Oni sú tam na to zvyknutí. Ale vo vnútri je to naozaj nádherné. Tak keby aj pršalo, nie je problém... Inak, príroda je tam úplne fantastická... Ja som neoľutovala ani raz, že sme sa tam išli fotiť :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?