Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: aj ja si to idem pozriet :-D teda ci sa tam pretrcal viac moj manzel, teda aky herec :-D
Odpovedať
nooooooooo fifi..to komu vsetkemu predavas svadobne video? :-N =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: to nebolo ani predane ]-( to si jojka natocila ako taky spot - ze zaujimavot do novin, a teraz to furt vyuzivaju :-|
Odpovedať
a mate z toho cosi? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
teda - uspech a slavu :-D ... taka dlhsia reportaz sla 29.9. ako bodka televiznych novin, je to aj v archive, nazvali to svadba ;-)
Odpovedať
no idem kuknut teda :-)
Odpovedať
a to ako sa dopracovali k vasej svadbe? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-D
Odpovedať
no ved povedz..ci sa hanbis za to? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
za co by som sa mala hanbit ;-) ved to bol nas svadobny den a bol krasny x-)
Odpovedať
hej..ale si nepovedala,ze ako sa k tomu dopracovala jojka :-o
Odpovedať
ale peknucka si tam bola ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale ano, uz som to spominala, ale bolo to asi davno :-D fotenie lanovkou bol manzelov napad, tak sa dohodol s kamaratmi vo Vratnej, ze to zrealizujeme, oni nam pripravili super prekvapko, ze nam to tak pekne ozdobili, pripravili sampanske a fotenie s medvedom.... ale chceli sa trosku zviditelnit, tak zavolali Jojku - ze tak trosku kvoli reklamke, ci by nam to nevadilo... no co sme mali povedat, ked tam stal nachystany vysmiaty kameraman :-D
Odpovedať
aha..tak to si nepamatam..s tou jojkou..ale no aspon sa mozete pochvalit doma.. :-D zas nahadzujes tovar?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati nie, peciem nutelove kroasany :-D len som si tu odbehla kuknut maily a pozdravit vas, takze surfujem.... ale uz budem musiet koncit...
Odpovedať
a moj kroasant je kde? =-) ale nie..ja si dam zajtra super tortu a kfc..takze mi bude dobre.. :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, no po fakt dlhej dobe som na mojasvadba len tak čo je nové a vy ste tu? tak čo lea, všetko na svadbu je vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky, po dlhšej dobe Vás zdravím...Fifi...vyzerala si úžasne, kukla som video z 29.9. To si sa ani nepochválila!!! ;-) Ako sa Vám všetkým darí? :-)
Odpovedať
ahoj erika..ale to by si vela chcela..este nas caka kopec vybavovaciek..v aprili pridem,tak hadam takmer vsetko vybavime :-) inac..pozeram,ze kam na svadobnu cestu..neviem,co egypt alebo grecko tebe sa ako dari?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre, diki, ale neboj to stihneš ja som sa tiež bála a mala som strašidelné sny a nič som nestíhala ale nakoniec to dobre dopadlo. Som sa naučila riadiť sa heslom mojho manžela, vždy to nejako dopadne ... a má pravdu. Inak ja som tiež chcela ísť na svadobnú cestu do egypta ale nakoniec sme boli v španielsku, manžela by som do egypta nedostala.
Odpovedať
ahoj adi..no my sa mame dobre..chystame dalsie stretko..len ty sa neozyvas =-) erika..no ja s tym ratam :-D ja som prave nasla stranku na online rezervaciu hotela..zistim,ci sa to oplati viac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takto sa to oplatí viac ako cez cestovku, je to lacnejšie, ale všetko si musíš vybaviť sama. Kamarátka tak bola na svadobnej ceste v grécku, našla si letenky aj hotel sama cez internet a bola spokojná
Odpovedať
Profilova fotka
Ja viem, ale ked tie dni tak neskutočne letia. Nestíham nič, len spať a robiť. :-( Aj keď musím povedať, že si zájdem prečítať, ako sa máte, ale už nemám síl sedieť pri Pc a písať. Teraz sa trápim s daňovým priznaním. Tak som si povedala, že ťuknem. Ozaj, Ty máš narodky!! Tak všetko najlepšie, nech sa Vám svadbička vydarí, už sa Vám to pekne kráti. Nás čakajú tento rok tri svadby, dvoch kamarátov sme navnadili a už to chcú skúsiť... ;-)
Odpovedať
erika..vyjde to lacnejsie..tak uvidim,ci sa cosi podari.. rezervovat hotel a letenky nie je taky problem..aspon podla mna..hlavne,ked casto lietavam :-D adi..no dufam,ze budes mat coskoro viac casu,aby si tu pokecala.. a dakujem..sice zajtra,ale ano :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak všetko najlepšie lea :-)
Odpovedať
no dik..sranda..ze den pred narodkami mi blahozelate..ale aspon sa mozem pochvalit,kolko blahozelani sa ku mne dostalo predcasne :-D
Odpovedať
Lea- pošli mi link na to video- nedarí sa mi k nemu v archíve JOJ dopracovať:-(( Chcem vidieť Fifi!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..tak lea vsetko naj k narodkam nech ti svadba a vsetko dopadne presne podlat vojich predstav :-)
Odpovedať
Pripájam sa k prianiu k narodeninám!!! Všetko NAJ NAJ NAJ!
Odpovedať
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?