Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
lea, tak vela nakup :-D
Odpovedať
staci,ze kupim,to co treba :-D predminuly vikend som nakupila viac nez dost :-D takze teraz len to,co treba..
Odpovedať
ano, to si hovorim vzdy...ale skutek utek :-D
Odpovedať
no ved uvidim neskor..ako dopadnem :-D ale planujem si cosi aj re seba kupit..mam vouchery do marks & spencera..tak som vcera obzerala nejake nohavice :-) minule som kupila len jedny..
Odpovedať
lea, len jedny, ze sa nehambis! :-D ja som si uz veru dlho ziadne nekupila vacsinou skoncim pri rifliach =-)
Odpovedať
no ja rifle nemozem..takze nakupujem novu vybavu :-D nemali moje cislo a vsetko bolo dost tenke..ale vzala som si teda jedny..chcela som cierne..len su akosi divne cislovane,lebo su mi hodne velke..no neva..su sportove a to je podstatne :-D
Odpovedať
ahojte,tak ja som namalovana profi....je to super tie znacky ester lauder, schiseido ....tak asi v pondelok tam necham 160 eur..... :-N :-N 1 krat v zivote tolko penazi na kozmetiku...ale svadba je len raz v zivote..... :-) pappa
Odpovedať
smaily a nehodis foto? ;-)
Odpovedať
toto je kraaaaaaaaaaaaaasne: "Nikdy sa nemrač, aj keď si smutný, pretože nikdy nevieš kto sa zamiluje do tvojho úsmevu." x-)
Odpovedať
lea, pozri podobne ake mas v albume na predaj, su krasne: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
ahojte..tak som spat :-) nekupila som vse,co som mala :-( a uz som neni schopna ist ani do ikei..doprava je priserna..same zapchy..nechcem vidiet,co bude na wembley =-)
Odpovedať
lea, no tak to je ako v Ba nakupovat sme schopni pozriet maximalne dve centra za den...a to nechapem napr. ako tam su schopni v tom hluku a ruchu ludia obedovat, to si vzdy zajdeme do nejakej tichej restauracie
Odpovedať
Článok sa načítava...
no na uxbridge ti treba min 2dni..ale ja som sla len do tych,co som potrebovala..vobec som sa inde nepozrela.. je otrasne pocasie..takze ani sa mi nechcelo..no po velkej noci asi skocim este..ale na wembley..do ikei a do velikanskeho tesca.. :-) no dnes som si kupila dvoje nohavice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiez mam novy prirastok v satniku - novy kostym nohavicovy a satenovu bluzku ;-) muzik mi kupil k narodeninam :-D
Odpovedať
fifi..no super..ja som minala poukazy z vianoc :-D a kupila som super tortu..ju musim odfotit..beriem ju do prace..ked uz budem mat tych 25 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kati: to mas o chvilu ze? :-p
Odpovedať
ano zuzi =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm...za 3 dni? :-N
Odpovedať
ano :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, cas naozaj letiiiiiiiiiii :-S starneme :-(
Odpovedať
len akosi to rychlo ide :-S by mohol trocha spomalit..
Odpovedať
ahojte ;-) luko foto som nehodila.....nemala som cas a nechcelo sa mi :-N ;-) uz nedela.....ale nastastie este len doobeda :-N prajem pekny den...... ;-)
Odpovedať
aj ja prajem pekny...vcera som vstavala o siedmej a dnes o pol desiatej :-D uz sa tesim na drahusika, o piatej dojde z Tatier, a ja pojdem varit o chvilu :-x
Odpovedať
ahojte..tak ja som vstala o pol dvanastej..ale v posteli som sa prevalovala uz asi od desiatej..to dieta tu hrozne hucalo..takze sa nedalo spat :-|
Odpovedať
no ja ked som robila v Rakusku au-pair tak mna rano maly budil pravidelne 6.30 tak to bola sokova terapia 8-(
Odpovedať
tento tu je len dnes akysi divny =-)
Odpovedať
no to deti maju take dni, boli sme kuknut kamosku, ma trojmescne babo, vraj velmi kludne, len vtedy, kde sme tam boli malo nejaky operny den :-D
Odpovedať
to take malicke deti vedia :-D akurat pozeram,ze kam by sme mohli ist na svadobnu cestu..a hlavne s ktorou cestovkou.. =-) neporadis?
Odpovedať
ano, moja naj je Bubo :-D ale na to este nemame...resp. mame, ale kedze nam chybaju do bytu dvere a skrine, tak asi zvolime nejaku inu :-)
Odpovedať
to aj cosi take je? pocujem prvykrat :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?