Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
jasne, maju uzasne poznavacie zajazdy, teda myslim ze uz ja nie len poznavacie, napr. nas sen je Kuba, a to jedine cez Bubo, vsak pokukaj na ich stranke (ked hodis do googlu :-) ), ale oni robia tusim take dlhsie tri tyzdne a tak, ale mozno uz maju aj klasikus pobyty
Odpovedať
no idem teda kuknut..mne osobne by stacil aj tyzden..ale mozno sa necham nahovorit na 11dni..
Odpovedať
my chceme nejaku poznavacku (nie sme zrovna plazove tipy, aj ked Maledivy by som neodmietla :-D ), takze mozno Francuzsko x-)
Odpovedať
no ja hadam cosi take,kde je moznost aj cosi vidiet..pripadne hotel,ktory ma blizko historiu :-) by som sa tam len nudila..cele dni na plazi..to nie je pre mna..kedze ja sa neslnim :-N
Odpovedať
podobne
Odpovedať
no uvidime,k comu sa dopracujeme :-D :-D :-D
Odpovedať
my sa inak uz druhy rok chystame v zime do Egypta, tak som zvedava, ci nam to konecne vyjde, to akoze mimo svadobnej cesty, to by uz bola riadne posvadobna
Odpovedať
no ved casu este mate..tak hadam sa k comusi dopracujete :-D
Odpovedať
ahojte...pozeral niekto spravy na tv JOJ? Nebola tam nahodou fifi?????
Odpovedať
coooo?a preco? nie nekukala som
Odpovedať
Ani ja som nepozerala..preco by tam bola?
Odpovedať
ahojte ;-) tak joj nechytam ale fifi? co by tam robila? teda mozno....a neprezradila nam..... :-D :-D ja mam dnes len pazravy den,lebo som cely den doma,ked vonku bolo strasne...... a zajtra cely den od 8-21,00 som na praktiku...ach jaj......nemam rada pondelky,vzdy su take dlhe..... ale hadam tam skocim obcas na net.....a skocim aj do tej parfumerie kupit vsetko na svadbu-myslim makeup.......co som mala na sebe v sobotu..... :-D my ideme do sardinie na svadobku ale az v maji.....a na buduci rok sme planovali do thajska...ale nasli sme krasny obrazok z ostrova Mauritius.....a to by bola dovolenka....... :-N :-) ;-) ach jaj..... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
bolo tam nieco o mladomanzelskych pozickach a pustili video zo svadby... s vyhladom na kopce a mne sa zdalo, ze je to fifi.....a pozerala som teraz aj jej fotky tu na mojej svadbe a ak to nie je ona, tak jej manzel ma dvojnika
Odpovedať
:-))) Tak ju vyspovedame, ako sa tam dostala:-)) Ved aj my mame videa zo svadieb:-))) Ja sa s jedenim trosku krotim..zacala som papat viac zeleniny. Teraz chrumem slane mandle prazene. Bohvosky dietne :-N
Odpovedať
ja chrumem dietne chrumky...no zeby tiez take dietne? :-N :-N :-N ale cely novy tyzden budem drzat len koktejlovu bielkovinovy dietku co mam vyskusanu uz na sebe..... ziadne dobroty nebudu..... ;-) no do tv sa clovek moze lahko dostat..... :-N :-D ja som bola prave v Mnichovskej TV....lebo nas natacali u nas v studiu s jennifer..... :-N no vazne sranda......necakala som to.... :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte herecky, hlasi sa Jojkarska hviezda :-D asi si zacneme pytat provizku za to, ze nas davaju stale dookola ako ilustracny zaber :-D
Odpovedať
fifi..a bola si ta fakt ty??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano fakt :-D co uz, ale nebojte, pre vas budem mat podpisy zadarmo :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
a co to je zac? este nie su noviny v archive na nete :-|
Odpovedať
baby..kde ste??? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pracujeme Kati... btw. Happy Birthday x-) x-)
Odpovedať
fifi..aj ja sa tvarim..a dik..ale tie mam az zajtra :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaj, tak som o den skor :-D
Odpovedať
ahoj fifi.....tak som rada, ze som mala pravdu a bola si to ty v tej telke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz :-D tak ste mohli vidiet kusok nasho svadobneho dna... aspon tycch 5 sekund ci kolko to bolo :-D
Odpovedať
caute baby..uz ste dorazili? :-D
Odpovedať
ja som si najskor nebola iste, tak som hned sla obzriet tvoj svadobny album ;-) Tebou som si ista nebola, ale tvojim manzelom hej :-D .....
Odpovedať
Profilova fotka
tedaaaaaa ako je to mozne, ze si viaceri pamataju mojho manzela viac ako mna? :-D
Odpovedať
no idem si pozriet :-D
Odpovedať
jeho tam bolo vidiet viac ;-) ale aj ty si tam bola krasna :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?