Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky,předběžný termín byl až 22.6.2012,jak to dopadne teď,to se uvidí,nejdůležitější ale stejně je,že chceme být spolu,kdy to bude,už není tak důležité. Eri,to máš super,že už víš,kam pojedete na dovolenou,já to mám všechno ve fázi teorie,ale snad to vyjde taky. Peti,to koukám,že už jste spolu tak dlouho,přeju Vám,ať se brzy nastěhujete do vlastního,já už se na naše bydlení taky těším,i když to ještě dost dlouho nebude :-(
Odpovedať
ahojte, Domi to ti verím, ja by som na takú dovolenku tiež nechcela ísť. aj keď ja mám niečo podobné tu doma. :-N ak sa koná niečo v meste vždy tam ideme všetci. mať to aj na dovolenke radšej na ňu ani nejdem. :-p Jani to je hlavné, že sa máte radi. ako vravíš, to je už jedno kedy sa vezmete. ;-) u nás svadbu vymyslel drahý, keby nie tak možno ešte ani nie sme manželia. Dizinka trocha neskoro, ale aj ja prajem všetko naj k výročiu a tebe Peti dopredu. x-) Vladi ani nevieš akú máš pravdu. nič nie je lepšie ako bývať sami, aj keď to znamená, že by som musela všetko robiť sama.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, my este nebyvame sami, a ani neviem kedy to bude, pretoze asi ostaneme byvat u nho doma. je najmladsi a asi sa aj od neho ocakava, ze ostane doma. no viem, ze ked som nahodou u nich sama doma, tak si to poriadne uzivam a aspon chvilu mam pocit, ze som ja pani domu. ked sme boli v lete na vikend na dovolenke sami, tak sme skoro ani nevedeli, co mame od tolkej radosti robit...fakt, ked sme nahodou sami doma (bez jeho rodicov), tak si to patricne uzivame. aj chvilka sa ceni...a asi sa nam naskytne v najblizsom obdobi cely vikend, lebo jeho tatino bude mat 60 a chystaju sa im kupit vikendovy pobyt do kupelov. tak uz len kvoli tomu vikendu, co budeme sami doma sa tesim a asi im na to prispejem :-). inac jeho rodicia su vpoho, ale nie je nad to, ked sme sami... 8-)
Odpovedať
veď to ti vravím, aj my striehneme na každú voľnú chvíľu kedy môžeme byť sami doma a tých je bohužiaľ dosť málo. preto sa neskutočne teším na tú dovolenku. 11dní bez všetkých. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak si tu dvoleknu uzi...kedy presne idete? letecky?
Odpovedať
hej letecky, ideme v júli od 8. do 18.
Odpovedať
Profilova fotka
Určitě situ dovolenou užijete,Eri.Já jsem docela smutná,protože mi to Irsko v létě asi nevyjde,ta známá,u které jsem měla bydlet,bud celé léto v USA,její sousedka,kterou znám taky,je doma v Anglii,takže nic.Milý mi pořád říká,že je to škoda a že se to snad nějak vyřeší,aby tam on mohl jet taky,t jsem mu dala za úkol,ať nám sežene nějaké bydlení v Dublinu a pak se uvidí.Ale doufám,že to přece jenom nějak vyjde,je to moje zamilovaná země,nechci se toho úplně vzdát.
Odpovedať
ahojte :) tak sa zas ozyvam ale tentokrat s uuuuzasnou novinkou - brasko ma konecne vodiaceho psika :) dnes k nam prisiel, prave tu lezka a odpociva, je strasne krasny, zlaty (teda cierny) a uuuuzasny hafan :) velmi sa z neho vsetci tesime a dufame ze sa coskoro zabyva bo je este taky trochu nesvoj ale sak to sa spravi..... ja planujem od zajtra do nedele porobit aspon polovicu projektov a seminariek co mam na tento semester a dufam ze sa mi to podari bo si to nechcem nechavat na poseldnu chvilu....... eri, dovolenkaaaaa jaaaaaaj, dufam ze sa budete mat co najlepsie a budete mat pekne pocasie :-) jani, snad to Irsko vyjde, vsak nejaky sposob sa urcite najde ked tam tak velmi chces ist, verim tomu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru,tak to je skvělé,že má bráška toho vodícího pejska :-) já chci do neděle stihnout půlku bakalářky,zítra ráno jedu domů,tak na to bude větší klid :-) doufám taky,že to Irsko vyjde,je to můj druhý domov,fakt ;-)
Odpovedať
ahojte, Jani podľa mňa vám drahý nájde ubytko a pôjdete. veď sú rôzne motely, hotely a podnájmy len treba veľa veľa hľadať. ;-) no dovolenku si ja užijem aj keď bude pršať. no jasné, že chcela by som mať pekné počasie nech sa aj trocha opálim. 8-) už mám kúpené slnečné okuliare. ešte neaké plavky musím zohnať, tie moje čo mám sú už vyblednuté a aj gumičky začínajú povoľovať. :-N no čo, boli dostatočne využité.
Odpovedať
Profilova fotka
caute... verpnice, je fajn, ze ma bracho hava... dnes som chcela pisat, seminarku, no napisala som len par riadkov...bola som s jankovim tatinom blahozelat jankovmu svagrovi aj synovcovi. obaja su Radovia, tak mali meniny... len ma trochu stve, ze ked dosla rac na nasu svadbu, tak jankova sestra a este jedna svagrina sa vyjadrili, ze naco budu oni chodit k nam do Vranova na svadbu, ze nech si tam spravime malu a oni dojdu potom k nam (k jankovym rodicom) na obed...ale ved ja tam chcem mat vsetkych jeho surodencov...co ze je to daleko, ale je to len raz v zivote... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, jsem doma u našich,zítra zase zpátky do Brna.Eri,nějaké ubytování v tom Irsku už jsme našli,ještě nemáme konkrétně vybráno,ale snad to nějak utáhneme i finančně,chci si aspoň letenku zaplatit sama,abych na našich úplně nevisela :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jani, super ze to s tym ubytkom vyslo :-) vladka, my sme sa sesternici na svadbu trepali z blavy do kezmarku....a nikto sa nestazoval ;-) (zenich bol z KK) sak snad jeden raz v roku a na takuto udalost zvladnu vycestovat....v takychto veciach ja osobne nevidim ziadny problem a nechapem ludi co s tym robia problemy :-| :-S 8-( inak havinko je uuuzasnyyyyy :-) úz sa aj pekne udomacnil a zvykol si na nas aj my na neho co je super :-) mno a ja momentalne od buduceho tyzdna budem behat po troch robotach....v tom salone, na tej recepcii zastupujem chore kolegyne a po novom hosteska v SND...normalne sa celkom pekne rysuje ze splatim tu letenku do prazdnin co sa velmi tesim :-) a vy ako? co nove? nejak nam to tu zamrzlo...piste piste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, Veru,aspoň částečně to vyšlo,ale teď koukám na letenky a není zrovna jednoduchý sehnat něco levnýho,no uvidíme,je to ještě daleko.Teď koukám,abych napsala bakalářku a tak,mám nervy z toho,že to nestihnu.O víkendu jedeme s milým na výlet do Znojma,tak se těším,že na sebe budeme mít víc času :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ja som dnes docestovala domov do vranova a uzivam si domacej pohody... ;-) musim napisat za tencas jednu seminarku a este cosi snad dam dokopy
Odpovedať
ahojte, Veroni tak to je super, že budeš mať na tú letenku. aj mne by sa ešte zišla neaká brigáda. no veď uvidím kedy budem mať neaký voľný týždeň a zas pôjdem do Ba na brigádu. :-) toto je jediné riešenie ako sa k neakým drobným dostať. tu už nie je niaká brigáda, jedine, že máte známosti a kontakty. 8-( Jani to budete mať pekný víkend. :-) Vladi len si užívaj. ;-) potom hor sa do seminárky.
Odpovedať
Profilova fotka
caute, eri, v BA si urcite brigadu najdes...aj ja mam istu, u mna je len problem najst si cas... musim sa vam pochvalit, ze dnes som bola s mamkou zarezervovat salu na svadbu. mozno niekto povie, ze este mame dost casu, ale uz prijimaju objednavky na buduci rok, tak nech to mame z krku...sa tesim, lebo cim dalej, tym viac realnejsie to vyzera...juj keby to bolo uz toto leto, nie az to buduce... :-)
Odpovedať
ahoj vladkulienka! a preco mate svadbu az tak neskoro. No ja keby som to asi nevydrzala cakat az tak dlho :-D
Odpovedať
Vladi ja už som takto bola brigádovať v Ba len ja mám problém zladiť brigádu so školou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky,zítra jedeme na ten víkend,těším se.do té doby chci něco napsat do bakalářky a udělat nějaké úkoly do školy,ať to mám z krku :-) Vladi,to je bezva,že to máte rezervované,ať vyjde i to ostatní :-)
Odpovedať
Ahojky Ja jsem taky rijnova88. uz jste tady nekdo z vas holky vdana
Odpovedať
Profilova fotka
Maryann, ja totiz este studujem, tak moji rodicia to tak vymysleli, ze az po skole...my sme chceli po bakalarovi (co by bolo uz toto leto) a tak kompromis je po stvrtom rocniku, cize buduce leto...no pokial sa skor nieco nepritrafi... :-) inac ani mne sa nechce tak dlho cakat, ale mozno je to tak dobre, lebo moj mily dlhodobo maroduje a este dlho bude, takze snad buduci rok bude ok a budeme moc spolu vsetko chystat... :-) zajtra castujem naspat,ale este sa zastavim u Janka a pondelok rano do skoly...
Odpovedať
Ahojte Som tu davno nebola vacsinou len citam :). Viac casu som teraz na Facebooku a obcas aj do skript kuknem. Dnes sa mi nic nechce a to som si slubila, ze napisem seminarku z Descartovho diela a este som ho ani nevidela. :) A vy ako? Caute zatial a peknu nedelu ;-)
Odpovedať
ahojte babulky ako sa mi mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Domi,jsem ráda,že ses ozvala.Mám se studijně,jako asi většina,už chci mít tu školu za sebou.Odpoledne se sejdu s kamarádkou,tak se těším.Taťka mi dneska říkal,že až přijedu domů,tak na mě čeká překvapení,jsem zvědavá :-) o víkendu jsme si to na výletě s milým užili,bylo krásně :-)
Odpovedať
kde ste boli na výlete?
Odpovedať
ahojte, Domi vitaj :-) ty asi teraz nemáš veľa času vypisovať tu s nami. ako sa máte? malý Verner poslúcha? Jani výlet dopadol dobre? páčilo sa ti? ja som cez vákend toho moc nenarobila, učiť sa mi nechcelo a k počítaču som sa moc nedostala. manžel teraz pozerá všetky série Sopranovcov na pc.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky,byli jsme na výletě ve Znojmě,bylo krásně,měli jsme krásné počasí,hlavně jsme taky měli čas na sebe,no prostě nemělo to chybu,byla jsem ráda,že si zase chvíli můžu užívat ten krásný pocit usínat a probouzet se vedle něho.Ach jo,jak já bych chtěla s ním bydlet :-) Eri,to mi povídej,zjistila jsem,že pokud všechno dopadne,tak bych měla za necelé tři měsíce dělat státnice,to abych se začala učit,vůbec se mi do toho nechce.No ale musím taky nějak dodělat diplomku,počítám už tak nějak s tím,že budu státnicovat v září :-)
Odpovedať
Jani tak to ste mali potom veľmi pekný víkend. :-) super. si si oddýchla teraz šup na diplomovku. ináč a čo by sa stalo keby si robila štátnice v septembri? podľa mňa nič. hlavne, že spravíš.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri,ono by se vlastně nestalo nic,jenom že ten termín v září je vlastně braný jako opravný,tzn.druhý pokus,ale to neva,znám dost lidí,co dělali státnice v září napoprvé a udělali.Nebudu se stresovat,hlavně budu koukat,abych to nějak dotáhla.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?