Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tady je teda nálada :-o Jani, však už to je dobré. Každý někdy něco zvořem. A když se to dá napravit, není co řešit, ne? Tatíkovi asi ujely nervy. Beztak ho to pak trápilo. Veri, brzy bude jaro a tatínek vypadne hezky na zahrádku :-D Až se jednou odstěhuješ, budete si vzácnější. Mě tatík taky dokáže pěkně vytočit. Teď je to ale dobré, má dobrou náladu, protože v pátek budeme slavit jeho padesátku a on už se moc těší :-D Tak to ještě těch pár let vydrž ;-) Veronicko, nějak mi ušlo, že pojedeš do Izraele. Z jakého důvodu? Budu držet pěsti, ať zub moc nebolí ;-) Holky, neuvěříte, co se mi stalo. V sobotu jsem měla mít nabitý program. V Mary Kay jsem splnila podmínky pro celodenní kurz líčení. Normálně se jeho cena pohybuje kolem 10 000,-, my ho měly zadarmo :-) Večer jsme měli s miláčkem lístky na ples. Ráno jsem se vzbudila o půl hoďky dřív...Vlastní rodiče by mě nepoznali!!! Byla jsem v obličeji oteklá, zarudlá a krupici jsem měla až na krku! Nasadila jsem rychlou kůru- tabletky Zodac proti alergiím, rozpustný vápník a antilipidový čaj-jak na pleť a oční víčka, tak i do žaludku. Do večera to trochu zplasklo, takže na ples jsme šli (ale stejně jsem se necítila a byla jsem na přítele tak trochu protivná- přiznávám :-( ). O kurz líčení jsem přišla. Lepší načasování si ta blbá alergie nemohla bybrat. Teď už mám jen krupici a mírný otok mi prý sluší. Měla bych prý přibrat :-D Těším se na pátek, mám kosmetický seminář pro své kamarádky a pak slavíme tu taťkovu padesátku. S bráchou mu dáváme poukaz do pivních lázn na půldení. Doufám, že poukaz příjde včas. Maminka taťkovi bude dělat doprovod, ale neví o tom :-D Dárkový poukaz je pro dva. Jsem zvědavá, co na to řeknou :-) Mějte se!
Odpovedať
elis - to je skoda, ze si to choroba takto nacasovala ]-( A co vsetko caka vasich v tych pivnych kupeloch? Aj daka pivova vana ich caka :-D alebo to bude ochutnavka piv a pod.? :-) Mne tiez choroba naburala vsetky moje minulotyzdnove plany. Napr. kino sa vobec nekonalo, este som lezala vtedy s horuckami. Potom som mala byt s priatelom 3 dni, ale sme sa este dobre pohadali, 3 dni fucali, este teraz to nie je medzi nami ok, mala som ist aj vetosovi s kralickom, tiez z toho kvoli chorobe zislo. Jani, Veri - z rozhnevanych ocinov si nic nerobte. Ja sa s tym mojim hadam vzdy, ked sa doma stretneme. ]-( A ak sa rozpravame normalnym tonom, tak je to zazrak. Ked spustime, radsej sa mama s braskami ani pri nas neukazu. Este by aj oni nahodou daky sprdung dostali...
Odpovedať
Ahojte no Izreale son nespominala asi 8-) idem sa maminou a krsnou a par kamaratmi na taky vylet. Jeden kamarat tam studoval tak zorganizovali vylet ide nas asi 50 uz sme takto zlietali celu Europu tak ideme dalej ;-) sa tesim ako len mozem. A dnes mi volal moj zubar, tak poprosim v stvrtok na mna upenlivo mysliet. :-p A Elis to je uplna skoda s tou alergiou, ale neboj sak urcite sa este na kurz licenia dostanes. A potom dame stretko, kde nas vsetky namalujes, lebo mne to vobec nejde, tak sa nemalujem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Riano, s přítelem to zase bude v pohodě. Pokud se máte rádi, tak se to vyřeší ;-) Posílám odkaz na pivní koupel ;-) Koupeš se v lázni, můžeš při tom popíjet pivečko a nakonec si lehneš zabalená v dece na slámu a oddechuješ x-) Nadchlo mě to :-) Doporučila mi to kamarátka-naprostá spokojenost. http://www.pivnilazne.eu/ Veri, to víš, že Vás ráda zmaluju :-D Ale budu si asi muset tak rok počkat. To víš, takovou možnost proškolení nám nedávají každý den. Ve čtvrtek na Tebe budu myslet! Nevěděla jsem, že jsi taková zcestovalá duše. Musí to být zajímavé cestovat a poznávat jiné kraje a mravy. Jak dlouho tam budete? Jdu spát. Ty prášky proti alergii jsou straaašněěě... uspáááávajíííícííííííííííííííí!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Omlouvám se...kamarádka, samozřejmě. Jdu spát, jsem už nemožná :-D
Odpovedať
V tych kupeloch to musi byt fajn, elis :-). Len tak si tam polenosit, v pivku sa vykupat :-D. Priatel sa aj vcera chcel udobrit, chcel aj potelefonovat vecer, ale ja nie som stale nejak vo svojej kozi a na nic som nemala naladu ]-( :-S :-p :-( Ja uz neviem, co mi je :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Riana,docela Ti závidím,že Ti přítel volá,mně ten můj nevolá nikdy a mrzí mě to,ale co nadělám :-(
Odpovedať
Jani, no dakedy bol schopny volat kazdy den, a vykecavali sme aj 3 hodky vkuse :-D :-D :-D . Teraz je to max. raz za tyzden, bud ak sa nevidime velmi dlho alebo sa chce udobrit :-) Ale stale som taka nijaka. Naposledy sme sa videli minuly vikend, v nedelu vecer. Dneska mame byt po tyzdni a pol zase spolu a ja som stale taka nijaka. Ako keby mi vcely, motyle aj musky uleteli. Inokedy by som bola schopna aj vrazdit, len aby sme boli spolu a teraz nic :-( :-( ]-( Ja uz sama sebe nerozumiem. Ci som este z toho pohadania sa vykolajena...
Odpovedať
Profilova fotka
Riana,to máš dobré i tak,nevím,co by se muselo stát,aby mi ten můj zavolal.A Tvoje pocity docela chápu,mám to podobně,viděli jsme se s přítelem včera a že bych z toho měla kdoví jakou radost,tak to ani ne.Navíc jsem se dneska pohádala s předsedou společenství vlastníků domu,kde mám byt po babičce,je to prostě idiot,který umí akorát vyhrožovat slušným lidem,co dodržujou pravidla.jak se říká,nejhorší je srážka s blbcem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Riano, taky to chápu. Člověk je zamilovaný tak rok, dva, vzácně tři. Pak zamilovanost opadne a nastoupí ta pravá láska... prý :-) Ustanou motýli v břiše, neustále dívaní se na hodinek, kdy už konečně příjde, 20 min. čekání v mrazu, až dojede busem, abychom těch 15 min. mohli jít domů spolu (můj případ :-N ). Já jsem ten případ, kdy zamilovanost opadla právě po 3 letech. Myslela jsem, že je konec a že se rozejdeme :-D Je dost pravděpodobné, že jsi ještě nesvá z té hádky. Dej tomu čas. Máš ho ale pořád ráda, ne? Můžu se zeptat, jak dlouho jste spolu? Určo jsi to už psala, ale je nás tu už krapek dost, tak si to už nepamatuju :-) Jani, mně ten můj frajer volal dneska do hodiny klavíru, aby se zeptal, jak se mám :-D Ospravedlňuje ho ale, že pak následovala otázka, v kolik pojedu domů, že bychom mohli jet spolu. :-) Někdo nerad telefonuje a dává přednost osobní schůzce. Z toho si nedělej hlavu ;-)
Odpovedať
Jani, Elis: no len co vcera prisiel priatel po mna do prace, uz to bolo uplne o inom. Ako keby ta hadka minuly tyzden ani nebola :-D. Elis, dokonca, pri kazdej puse cestou v aute (nebojte, vzdy len na cervenej na semafore ;-)) mi vzdycky nejake motyliky bruchom preleteli :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,ahoj...ja patrím tiež do ročníku 88 :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Elis,docela to chápu,já jsem už taky asi přešla tu úvodní fázi zamilovanosti,kamarádka se před časem divila,že jsem nedávno mluvila o příteli pořád a teď nic a jestli se něco neděje,tak jí říkám,že ne,že jsem jenom fakt asi přešla úvodní fázi :-D
Odpovedať
Este som zabudla na jeden elisin odstavcek - sme spolu 2 roky a 5 mesiacov :-D. Velmi ho mam rada, velmi ho lubim. Len ma jeho urcite sposoby vedia strasne rozhnevat.
Odpovedať
ahojte :) vidim ze sa tu laska rozobera......ach jo.....to by som tiez vedela rozpravat...ale...zatial nechcem nic zakriknut tak om zatim ticho :-D baby drzte sa, ved ak milujete vy ich a oni vas tak ako by povedala reklama na kofolu - nie je co riesit :) drzim palceky :-) ja som mala celkom fajn tyzden - je to fakt super ze stvrtky a piatky mam volne, hned som menej unavena, menej ma blieva hlava a vobec :-) akurat citam uz tretiu knihu od mojej oblubenej spisovatelky a chcem zacat dalsiu este dnes :) nech to mam precitane a mozem v pokoji robit seminarku a projekty na dalsi predmet nech to mam cim skor z krku. tak ahojte zatial a pekny dnicek zelam :-)
Odpovedať
jaaaaj a este som chcela ze vitaj medzi nami lucinka, popis nieco viac o sebe, sme zvedaveeeeee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Přesně tak, Lucinko, povídej :-) Jojo, úvodní fázi už máme za sebou, ale nemůžu si stěžovat. Já se na začátku vztahu nemohla na nic soustředit, byla jsem pořád zasněná a když měl přijít, každá minuta čekání navíc byla pro mě peklo :-D Myslím, že takhle mi to vyhovuje víc :-) Je to "normálnější". Riano, jsem ráda, že už je to dobré :-) veri, volno ti závidím. V dobrém, samozřejmě. Já už mám pouze volné pátky, ale i tak pořád někam jezdím. Třeba zítra jsem v luftě celý den. Je dobře, že Tě hlava bolí méně. Dneska mi přišla dárková poukázka pro naše do těch pivních lázní. Je to sice jen chvilková relaxace, ale myslím, že budou mít radost. Nemůžu se dočkat, až taťkovi dárek předám x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elis,mně to takhle taky vyhovuje víc a to spolu nejsme roky,ale nestěžuju si.Já mám sice školu jenom v úterý,ale jinak trávím dny nad bakalářkou a ostatními úkoly,takže taky nic moc,už to chci mít za sebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Dlouho jsem se neozvala, ale občas sem nakukuju, co je nového.. Nj, zvědavka. :-D Vidím, že tady je/bylo hodně marodů, tak doufám, že už jste soboj s viry vyhrály a jste zdravé jako rybičky. ;-) Tento týden jsme měli s "manžílkem" výročí.. neuvěřitelné 3 roky. :-) V pátek jsme byli na plese. Ze začátku jsme se trochu nepohodli (samozřejmě kvůli hlouposti), ale pak jsme se co nevidět udobřili. x-) Jani, neboj uteče to jako voda. :-) Já už mám za sebou 3. týden letního semestru. Je to fičák. :-) Přeju hezký víkend! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... tak ja som uz vraj zdrava...ale este trochu kaslem a tak...po takom lenivom tyzdni sa mi zajtra nechce vobec ist do skoly. a to za najblizsi tyzden musim napisat dve desat stranove seminarky :-N tak sa na to tesim... :-S mozem aj spat v tej kniznici, aby som to stihla... :-| ufff... ale marodilo sa mi dobre. Janko sa o mna vzorne staral ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dizi,to mi povídej,my začali v týdnu od 16.,takže to fakt letí Včera jsme měli s Pájou moc pěknej večer ve dvou a mimo jiný z něj vypadlo,že by se chtěl ženit dřív :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, pěkná fotka! To je dobře, že Pája vyřkl takovou prosbu. Většinou s tím příjde ženská :-D Paráda, Jani! :-) Vladi, je fajn, že už jsi zdravá. Neboj, ty seminárky napíšeš. My Tě tu podpoříme ;-) Dizinko, gratuluju k výročí! Holky, co říkáte na počasí? U nás dneska bylo teplo, svítilo sluníčko... Že by jaro kleopalo na dveře? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Díky,Eli! Já už chci mít tu bakalářku z sebou,vůbec se mi to ničeho nechce,tak aspoň dneska udělám úkol do jednoho předmětu :-D v psaní práce pokračuju až zítra,řekla jsem si,že si dám volno od školy v úterý,máme povolený absence,tak to využiju a budu psát,ať mám do konce týdne aspoň půlku hotovou.Tady to dneska taky vypadalo jarně,nádhera!!!
Odpovedať
ahojte baby, dlho som tu nebola, čo mate nového? ako sa mate? my dobre, Jakubko má už 6kg, je hrozne velky na svoj vek a teraz mame soplíky obidvaja....inak všetko po starom, užívam radosti aj starosti materskej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Domi,jsem ráda,že se ozveš.No,já se možná budu vdávat dřív,uvidíme,jak to vyjde :-D
Odpovedať
priceznička a na kedy to vidite? ja by spm si svadbu ešte zopakovala keby môžem :-D
Odpovedať
ahoj Domi, si tu poriadne dlho nebola. sa rýchle uzdravte. ;-) no svadbu by som si aj ja rada zopakovala. u mňa toľko nového, že máme zaplatenú dovolenku na júl. pôjdeme na Zakynthos, sa neviem dočkať. momentálne čakám na výsledky zo skúšky, bola som na brigáde a dúfam, že ešte aj na neakú pôjdem. :-)
Odpovedať
jaj už aj ja by som išla na dovolenku. Moja svokra naplanovala, že pôjdeme cela rodina, akože my, svokrovci, svokrina sestra s rodinou a ešte zoberie aj dalšie deti...no hura...ja by som najradšej išla len v trojke.
Odpovedať
Ahoj holky, Dizinko, taky gratuluju k vyroci...my mame taky uz za chvilku vyroci (27.3. to budou už 4 roky), tak doufam ze do te doby dodelame bytecek a nastehujeme se, i kdyz nevim nevim...ale mozna jo. Pritel ma tenhle tyden dovolenou, tak doufam ze se bude snazit s jeho tatkem hodne podelat. Jani, to s tou svatbou je super ;-). Moc Vam to preji, at to vyjde. Kdy tak zhruba mate svatbu v planu? Domi, to je dobre ze jsi se nam po dlouhe dobe ozvala :-). Asi se o maleho dobre starate, kdyz uz vam tak vyrostl :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, domi, dobre, ze si sa ozvala...dlho sme o tebe a jakubkovi nic nepoculi...nech spoliky rychlo pominu a ste opat zdravi:) erica, to mas fajn, ze uz mas kupenu dovolenku...aj my by sme s milym radi niekam sli. hoci len do Podhajskej, ale vo stvrtok bol na kontrolu a doktorka povedala, ze este to nie je v poriadku, o styri mesiace ma prist na kontrolu...nic moc...tak teda este maroduje... elis, diky za podporu...zajtra sa zavriem do kniznice a snad nieco vypotim... jani, super s tou svadbou...ked budes vediet termin, tak to sem hod nech sa s tebou tesime... inac, vraj aj moj bratranec planuje svadbu v ten rok ako ja, asi mesiac po mne...tak bude sranda. uz sa tesim... peti, tak to sa ti blizi pekne vyrocie, uz styri roky...prajem ti aby ste uz isli do vlastneho. najlepsie je, ked su dvaja sami:) zatial papa... idem este cosi pozriet na prace na nete a potom spat... papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?