Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
dominika bývame u jeho rodičov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky,ste vdané bo ještě nee?já se asi nedočkám
Odpovedať
ja budem mať svadbu teraz v júni.tiež sa neviem dočkať. :-)
Odpovedať
klarka - máš zlatú dcerku ;-) veronice: mne tipujú cca 25 všetci a ked sa dozvedia skutočný vek tak pozeraju x-) verunecka - ja som vydata, prečo sa nedočkas? inak baby, čo odpovedate na otazku, prečo sa take mlade vydavate resp. vydali ste sa?
Odpovedať
ja poviem, lebo sme sa tak rozhodli a ľúbime sa. mňa skôr zaujíma prečo všetci automaticky predpokladajú, že čakám dieťa. len preto, že sa vydávam.
Odpovedať
lebo aj ja odpovedam, že z lásky a všetci sa tomu čudujú. Neboj aj na mna sa pozeraju, že kde mám brucho ked som sa vydala 8-)
Odpovedať
a to žijeme v 21. storočí. :-D
Odpovedať
ale prekvapuje ma, že starší ludia to beru normalne zatiaľ čo mlady do 35 to beru ako že si kazime život.za to že oni si ho pokazili my sa môžeme mat dobre nie? ;-)
Odpovedať
veď každý má to čo si "navaril" :-)
Odpovedať
ahojte :-) rano som bola u lekarky a na dve hodky sa mi uz neoplatilo prist do skoly tak som tu :-p :-D ale keby nieco tak tu nie som! :-D :-N x-) k tomu vydaju tak zavcasu - ja som tiez toho nazoru ze ked sa dvaja maju radi a su ako tak zabezpeceni, tak preco by sa nemohli vziat? Ja mat kde s priatelom byvat mozno by sme tiez necakali...nie je to nic divne... verunnecka a preco by si sa nemala dockat? sak mas v pase termin svadby 4 dni pred mojimi narodkami ;-) no...idem sprtat slovinu tak zatial ahojte :-) (inak este stale plati moja prosba zo vcera na tu temu FOOD :-N ) Dakujem :-) a pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, ale to s tymi mladymi, ako Dominika pise, to je skor zavist 8-) ved aj ja len ticho zavidim, lebo robim skolu a sme rovnako stari s priatelom, obaja "len" brigadujeme popri skole, a z toho moc na svadbu a byvanie nezarobime :) a ked si to spocitate, sme druhaci, tak svadbu - taku ozajstnu, ako by sme si predstavovali, a byvanie - si budeme moct dovolit tak o 5 rokov... budem mat 26. To uz nie je ktovie co :) Takze podla mna za tym hladajte zavist, ze oni si - 1. bud nemaju koho zobrat alebo 2. ze nemaju moneymoney, ako my:)
Odpovedať
alebo 3. sa zle vydali zamlada. veronice to sa potom dozvieš keď budeš v očakávaní rok alebo pol roka, to chceš aby už bol ten deň a na druhej strane je ti ľúto, že sa končia prípravy.
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha, ja uz som sa zlakla ze chcu rusit alebo co....dnes mi nie je moc dobre :-N ericca, pozerala som si tvoj album a musim ti povedat ze fakt nadherne saty si si vybrala :-) a ten korzet je uzasny :-)
Odpovedať
Ďakujem, to je také príjemné vedieť, že som si fakt správne vybrala. x-)
Odpovedať
veronice: a skusila si pohladat na internete to food?ja ešte nemam vypracovane žiadne otázky, zajtra mám prakticke maturity z účta, tak začnem až po tom ;-) držte mi palce, lebo sa bojím :-|
Odpovedať
budeme ti držať palce. potom napíš ako si dopadla. ;-)
Odpovedať
dakujem, práve píšem tahaky :-) dúfam, že tam nebudú moc dávať pozor...
Odpovedať
Ahojte tak aj ja sa pridám ja som 30.12.88 :-)
Odpovedať
tak si ešte stihla 88 ;-)
Odpovedať
ty si odvazis psat tahak na ustni maturu? teda to je vazne odvaha! na to ja si netroufnu! ja s pritelem zatim nebydlim, pokud se mi povede odmaturovat tak spolu snad v zari nastoupime na jednu skolu a budeme spolu bydlet v brne... to by bylo prima, snad to dopadne... mne je pristi tyden 20...
Odpovedať
nie na ústnu, to je prakticka časť odbornej zložky, taký príklad z účtovníctva na 6 hodin.
Odpovedať
ja pisu tak ypraktickou, ale uplne bez tahaku, to by byl pruser!
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to vam kocky drzim palce. Mne zacina o mesiac a pol skuskove, predtym dva tyzdne zapoctov. No nebojte, aj to vas caka :-D A ja az na vyske vidim, ze ta maturita nebola az taky pruser 8-)
Odpovedať
pritele pred 3 tydny vyhodili ze skoly, takze ted pujde v 21 znova do prvaku. ma nejak skoro vsechny skoly na druhy pokus, na stedni byl dvakrat v prvaku, stejne jako ja a na vysoke taky. kdyz jedna skola nevyhovovala, musi se to zkusit na jine...
Odpovedať
Profilova fotka
Aurinko, to je v pohode, vela mojich spoluziakov zo strednej si myslelo, ze si dobre vybrali...a po prvom skuskovom zistili, ze to nema zmysel. Ale vacsinou ta druha je uz ok. Ja som si zas povedala, ze si moc nemam z coho vyberat. Tak teraz na Bc. vydrzim a potom sa uvidi, mozno ostanem na tej kde som, mozno pojdem na inu :)
Odpovedať
jakto ze si moc nemas z ceho vybrat?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie je vela skol na vyber, teda takych, co by za nieco stali. Ja by som nemohla studovat biologiu (sry Veronicce:) ) alebo dake teorie. Ja som manazer:) Skratka som:) A studovat ekonomiku ako taku, to nie je ktovie co. Preto som vyberala pomaly, opatrne. A nakoniec som sa rozhodla studovat nieco perspektivne, aspon trosku k veci, ale hlavne nove, prinosne. Nebudem sa predsa ucit, ako zalozit firmu, ked sama jednu mam. Nebudem sa ucit, ako vystupovat pred ludmi, ked to robim od siestich rokov. Tak som si vybrala znalostny manazment, k comu mam blizko, k comu mam vztah, a co mi snad aj na nieco bude. Podla coho ste si vyberali skoly? A kam ste si vlastne podali prihlasky, maturantky-nevesty? :)
Odpovedať
charlize, fpoho, ja by som zas nemohla studovat nic z toho co si tu opisala :-D sak predsa kazda z nas ma na nieco ine vlohy...nikto nie je dokonaly :-) baby, drzim vam palce na zajtra...ja to mam presne o dva mesiace...a zacinam byt fakt v koncoch...hlavne z tej blbej filozofie z ktorej neviem ani makke F. 8-( ]-( ;-( :-| :-( ale sak nejak prejdem snad.....nastastie nemame na skole takych profakov ktori by nam na just chceli zle.... inak dnes som toho dost stihla, sa tesim :-) idem teraz na zasluzeny odpocinok tak sa mi tu mavajte krasne a pekny den zajtra :-)
Odpovedať
ja sla po devitce na ekonomicke lyceum, ale nejak to nebylo ono, chtela jsem neco uzitecnejsiho, tkaze jsem sla znova do prvaku, na stavebni prumyslovku. to je to co me bavi. mam podanou prihlasku i na vysokou, do brna na stavebku. pritel sel po devitce na strojarnu, ale nebavilo ho to, takze sel do prvaku na informatiku v ekonomice (chodili jsme spolu do prvaku, zname se z nemciny, jinak bych ho asi nikdy nepotkala). ted byl pul roku studovat na muni v brne programovatelne technicke struktury, ale nesedlo mu to, tak zkusi se mnou stavebku... uvidime
Odpovedať
Bea, ty mas firmu? :-D No toto ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?