Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mari,tak to je normální, když chlapům něco je,tak je to katastrofa a když je něco nám,tak to má být v pořádku.
Odpovedať
ria, chlapi....strasne s nimi, nic nevydrzia a od nas by hory doly prenasat chceli..... baby, dnes som dost neskoro prisla na to, asi tak pred dvoma hodkami, ze som dnes vobec nic nepila a vcul sa mi z toho uz aj hlava kruti, pomoc :-( a zajtra mam este ten test z angliny ale kaslat na to, pojdem v utorok, zajtra na to fakt nemam nervy ani sily....snad tam este bude ten papier ked pridem do skoly ze by som sa vyciarkla..... mno a okrem toho zajtra ten pohovor....no som fakt zvedava ako dopadnem...ta praca by sa mi naozaj velmi hodila, drzte palce baby, ozvem sa potom ze ako som dopadla. Mno nic, idem zachranovat situaciu s dalsou flasou mineralky....tak ahojte a pekny vecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru,budu Ti držet palce na tu angličtinu,to dáš,jsi šikula,ne?a na pohovor taky,co vlastně budeš dělat za práci?
Odpovedať
jani, mno poviem ti ze ani sama poriadne neviem, napisal mi ze sa bude jednat o komunikaciu a tvorba indivudualnych rieseni.....na sak idem zistit ze o co vlastne kraaaaciiiii :-) mno ale idem ja do vane a zaujat polohu lezmo :-) pekny vecer dievcata :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, hodně pij, není to žádna sranda... Zítra budu držet pěsti na pohovoru a pozítří při anglině ;-) Jsem zvědavá, co to bude za práci. Eri, v dnešní době při hospodářské krizi :-( Snad to dobře dopadne a Vili práci neztratí. Snaž se na to nemyslet, stejně s tím teď nic neuděláš. Jani, snad ti vyjde to pořadatelství. Riano, gratuluju ke zkoušce. Určo jsi dala i tu další ;-) Vrátila jsem se z oslavy od kamarádky a jsem nějaká unavená. Půjdu si brzy lehnout. Mějte se!
Odpovedať
ahojte, Elis zajtra sa uvidí čo bude s jeho prácou. dúfam, že ho nevyhodia. som cez víkend pozerala neaké ponuky práce, ale nevyzerá to bohvie ako dobre. Veroni, dúfam, že si si svadbu poriadne užila. povedz keď budú fotky. ;-) Riana chaĺapi sú už raz taký z toho si nič nerob a nedaj sa. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, snad to dobře dopadne. Vím, ta nejistota je zžírající. Pak dej vědět. Držím pěsti!
Odpovedať
Babulky, tak choroba je tu v plnej sile. Uz nie len zachripnutie, ale aj kasel a horucka ]-( Ale hackam v praci, snad nejako prezijeme a doma sa hodim do postele. Veri: drzim aj ja palecky k testu! ;-)
Odpovedať
ahojte :) mno takze ako by povedal cicas, prisiel som, uvidel som a radsej som hned odisiel :D ze OVB....financne sluzby....no ani som tam nesla jak som to videla.....ze ja mam take "stastie" na taketo roboty....ach jeeee...nevadi, aspon mam pekne n apisany zivotopis a idem hladat dalej :D vlastne idem sa ucit anglinu nech to zajtra nejak dam.....tak papa :) ria, zelam skore uzdravenie! eri, uz vies ako Vili s robotou?
Odpovedať
ahojte, tak do mája má robotu. no a potom sa uvidí čo bude ďalej. Ria skoro sa uzdrav. ;-) Vili tu tiež vedľa mňa smoklí už týždeň. všetci sú chorý.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri,tak aspoň že tak,ne?taky na to koukám,že jsou všichni nějací nemocní,já už jsem naštěstí skoo v pořádku. Veru,zítra to dáš.Mně zítra začíná semestr,dnešní přednáška začíná až za týden,zítra mám jednu,co opakuju z minulého roku (to nejtěžší jsem dala v podzimním semestru a teď mi zbývají na jaře dva opakované předměty a hlavně musím napsat bakalářku,nejradši bych byla,kdyby to někdo napsal za mě.Zítra jdu do školy jenom proto,že na tu přednášku chce naše docentka docházku,ach jo ]-(
Odpovedať
Ahojky, já jsem taky rok výroby 1988! upřímně bych nečekala, že nás bude tolik mladic, co se vdávají! na mne zatím všichni koukají jak péro z gauče, protože moje vrstevnice ještě všechny studují a o budování rodiny nechtějí ani slyšet :-) a jak staří jsou vaši chlapi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tomovamigu: já už jsem to tady psala,že sice nejsem Váš ročník,ale mám tu spoustu kamarádek,tak jsem se přidala :-D
Odpovedať
Holky, taky se asi pomalu pridavam mezi nemocne :-) . Uz asi treti den me hrozne boli v krku, porad popijim caj, pouzivam Jox a porad nic. V noci nemuzu ani spat, jak to hrozne boli.A uz zacinam mit i rymu. Tomovamiguelka, vitej mezi nami...Muzes nam klidne o sobe neco povedet ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... tak po vikendovom odmlcani sa aj ja ozyvam...vyzera to tak, ze pomaly na vsetky prichadza choroba. ja sa zatial este drzim a snazim sa neochoriet. treba papat ovocie a pit cajik, popripade nejaky ten celaskon... Tomovamiguelka, vitaj a ako ste prezili valentina? tusim tu nikto nic o tom nepisal... my sme spapali velku cokoladu a venovali sme sa jeden druhemu, pozreli nejake dvd...okrem toho sme mali doma(Janko mal doma) v piatok aj v sobotu male princeznicky, neterky, tak sme sa s nimi hrali a pozerali rozpravky a v nedelu pre zmenu prisiel jeho bracho s chalanmi(jankovi synovci), takze cely viken bol dom plny deti...ale aj napriek tomu sme si nasli cas pre seba a este sa musim pochvalit...dnes som normalne sedela dve hodiny v kniznici a pisala bakalarku (dve strany som stihla)...som na seba hrda... 8-) uz mam 12stran...
Odpovedať
Vladi, tak my Valentýna letos nijak neslavili. Celou sobotu jsme pracovali na našem bytečku. Jinak už máme ode dneška v koupelně nový topení (žebřík). Byl tam jakejsi starej komunistickej "klikyhák" :-) . No hroznej výmysl. Hned to vypadá lépe a krásně hřeje.
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi,tak to jsi s tou bakalářkou dobrá,já na to hodlám konečně vletět do konce týdne a snad něco napíšu Valentýna jsme nějak neslavili a ani mi to nevadí |-|
Odpovedať
Ahojky, pekne predpoludnie prajem :-D Ja este stale choro, este sa to zhorsuje, pridava na intenzite. Myslim vsak, ze je to len a len dobre. Vyzera to, ze sa to lieci. Najma kasel. Zacinaju sa mi hlieniky z priedusiek uvolnovat :-D A ostatne babulky? Ako sa mate? Vidim, ze tu par z vas bakalarky riesi. Dufam, ze takto o rok ma to bude tiez trapit. Uz nam pred par dnami vyvesili predmety na dalsi akademicky. Este v letnom semestri ma cakaju 3 skusky, 1 hodnoteny a bakalarka so statnicami :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! Petunko, zajdi si raději k doktorovi. Není to žádná sranda. Pokud máš angínu, musíš ležet! Zánět je sv**a, může Ti sednout na plíce a budeš na tom ještě hůř. Dlouho jsi přecházela, raději si zajdi ;-) Riano, pokud se hlenky uvolňují, je to dobré :-D Vladi, s přítelem jsme si dali valentýnku a já ktomu ještě dostala srdíčkovou bonboniéru :-x Zase to tak neřešíme, protože z toho mají radost hlavně obchodníci :-p S tou bakalářkou jsi fakt dobrá :-) Jani, však postupně, ne? ;-) Tomovamiguelka, přítel je o 8 let starší. Pověz něco o sobě. Ten účes, co máš v albu, je moc pěkný x-)
Odpovedať
ahojte :) eri, tak som spat na facebooku, uz som si ta aj pridala ;) peti, jeeeejda, tak ty takto :( pekne zalez pod perinku, cajickuj a radsej zajdi k tomu lekarovi ako radi elis...ktovie co sa to na teba nalepilo.... ria, gratulujem, dobry zaciatok k uzdraveniu x-) len tak dalej vladka, ja som sa chystala zajtra rano do kniznice a ked som nasla preukaz tak pozeram ze su az od jednej :-| no co uz....a to som si tam chcela porobit vsetku robotu na buduci tyzden ale za tri hodky to veru nestiham...nevadi, tak ma tam budu mat aj v piatok cele tri hodky :-D mno ale idem ja uz spat, tak bru nocku aj vam :-)
Odpovedať
Holky, dekuju za rady...asi bych k tomu doktorovi mela. Ale urcite ne dnes, protoze jsem pred hodinou prisla do skoly (myslim jako do prace :-) ). A zjistila jsem, ze jsme tady ve trictvrte na ctyri meli zlodeje. Uz o vikendu se snazili vloupat tady naproti pres silnic na zdravotni stredisko a ja mela pod kancelari pristavenou popelnici,ale nekdo je snad vyplasil. Jelikoz jsem mela v pokladne docela dost penez v hotovosti, tak jsem se snazila co nejvice jich ulozit na skolni ucet. A klicky od pokladny si nosim od minuleho tydne sebou domu, protoze tady v kancelari by je kazdy hned nasel. No a dnes rano se ti zlodeji zase vratili, ale tentokrat se uz do skoly dostali. Nastesti ne ke mne do kancelare, protoze jsem ve druhem patre a oni sli do skoly oknem v prnim patre pode mnou. No a mezitim se rozhoukala cela skola, takze zase utekli. Vypada to tak, ze nic neukradli.
Odpovedať
Babulky, tak sa teraz zase dacim pochvalim - v marci sa chystam na 3 skusky v letnom semestriku :-D Vyzva na drzanie palcekov plati v nasledovne terminy: 6.3., 19.3., 31.3. A najma ich drzat usilovne, aby som si tie terminy nehodila na neskor :-p.
Odpovedať
Dakujeeeeem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Rianko, ty termínky si poznamenám do diáře :-D Jsi šikovná, že na nic nečekáš a dokážeš se tak brzy donutit k učení. Jejej, to mně se stát nemůže :-) Petunko, ti zloději jsou verbeš! Ještě, že jsi tak duchapřítomná a penízky škole hlídáš. Každopádně, radíme Ti dobře, vylež to. Lepší je poležet si týden v posteli, než pak tři. Též jsem to chtěla odkládat, jenže přítel mi razantně řekl, že nemoc nepočká, až budu mít čas zůstat v posteli :-D A já musím uznat, že měl pravdu :-N Chtěla jsem to "vyležení" totiž posunout na jarní prázdniny, ať pak nemusím přehazovat žáky. Ale teď jsem ráda, že mám o něco volněji a jsem zdravá :-) Veri, zítra to v knihovně doženeš ;-) Mějte se!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, byla jsem dneska u kadeřnice,nechala jsem si zkrátit vlasy a obarvit na červeno,pak hodím fotku,až nějaká bude.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute... Petunka, ten zlodej si asi veril, ked sa vkradol do zabezpecenej skoly...si sikovna, ked tie peniazky tak dobre strazis... Veronice, v kniznici sa mi zatial najlepsie pisala praca, pretoze ma tam nic nevyrusuje...budem drzat palceky, aby si stihla vseko spravit Riana, si sikovny, ked tak skoro budes robit skusky z LS, u nas sa to ani neda tak skoro, najskor tyzden pred skuskovym inac dneska som spravila prezentaciu k jednej seminarke, este som chcela dopozerat film, co sme vcera s babami rozkukali, ale musim si skontrolovat pc, lebo mi vyhodilo, ze mam na kluci trojana, tak som sa fest zlakla a potom sa pobalim a zajtra idem za milacikom...uz sa tesim...vraj sa vcera bavil s tatinom o svadbe a nasom byvani a tak, uz to normalne zacina vyzerat, ze sa aj cosi bude diat...doteraz to bolo len o snivani :) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky,jdu si trochu postěžovat,včera jsem to dost ostře schytala doma,měla jsem něco zařídit kolem toho svého bytu a udělala jsem to úplně jinak,takže to teď musím dávat dohromady,táta mě seřval,že neumím nic zařídit a jsem líná,že nic nedělám a takový,že prej si můj přístup i ke škole představoval jinak a jestli neudělám bakalářku,tak mě dál na škole držet nebude.no prostě docela síla,ale nějak jsme si vyříkali a už večer to bylo v pohodě a dneska taky,tak snad to tak zůstane :-N
Odpovedať
jani, tak aj ja sa postazujem....ach ti otcovia....... ten moj ma zrovna vytocil ked som varila....naolejovala som slize, a teda odisla na chvilku....potom sa vratim ze idem vypnut ryzu a vravi mi ze teda naolejoval slize...tak mu vravim ze sak na co, ja som ich uz olejovala -no a tot nas problem, zacal ma presviedcat ze ja som tie slize urcite nenaolejovala ]-( akoze roztrhnut ma islo, som vypla ryzu, zaliezla do izby a treskla za sebou dvere....jak ma ten clovek vytaca si ani predstavit neviete...za kazdu somarinu kazdy den vyvola nejaku hadku....uz nevladzem...neda sa to s nim vydrzat....este aj po mamine krici ze pssst pssst (ma teraz strasny kasel uz druhy tyzden...jej povedali ze jeto astma ale mne sa to nejak nezda tak uvidime ci jej to prejde, ja dufam ze ano, strasne sa trapi chudatko...) a hlavne ze on stikuta jak blazon a nechce si to ist dat operovat citujem "on sa nenecha rozobrat" no chapete, chlapi.....ale ze ja mam za sebou 7 operacii, bracho 2, maminka 4, to je fpohode, my sme sa mohli nechat "rozobrat" ..... ze jemu to netreba jemu to nevadi....ale ze to vadi nam tak to ho netrapi....keby siel na operaciu ma davno pokoj..... a vobec.....uz nech zacne chodit na vikendy do zahrady bo uz mi fakt leze na nervy ]-( :-S kde su tie casy ked sme boli ako spriaznene duse-.....ale viete co je najhorsie? ze uz ma to pomaly prestava trapit aky je.....nezalezi mi na nom tak ako kedysi.....mrzi ma to ale tak co mam robit, ked on je taky...... ;-( mat tak prachy uz som odstahovana.....
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... tak uz som aj ja chora. som u Janka a yajtra sa do BA nechzstam. behnem k jeho doktorovi, nech mi da nejake lieky. vcera am to riadne chytilo, horucka, vsetko ma bolelo...nuz nic moc... idem lezet...
Odpovedať
Ahojte, Ja vas stiham ledva citat nie to este prispievat :) To je hrozne ako ste vsetky chore, dufam, ze sa skoro uzdravite. Na mna nastastie nic nelezie, lebo som si to zakazala 8-) ale nie idu my bud. tyzden operovat zub, aby som bola v pohode ked pojdem v marci do Izraela. A veri kasli na oca ja viem niekedy sa to neda. Oni to s nami sice myslia dobre, ale neuvedomuju si, ze uz nemame 5 rokov. Aj s tym mojim je to niekedy kriz. Drzim palceky nech sa to da do poriadku. Majte sa zatial krasne ja sa idem za chvilku sankovat :-D papa a peknu nedelu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?