Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ahojte, Jani veď uvidíš ako budeš stíhať a podľa toho sa rozhodneš. ;-) ja budem mať dnes hotovú seminárku. v podstate mohla som ju mať z krku už včera, ale došli mi nápady.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute rovesnicky, mozem sa pridat k Vam?
Odpovedať
ahojte, nie Verner ale Jakubko :-D ahoj tweetinka: tak si našla aj tuto temu? ;-) pridaj sa, ved si naša :-D
Odpovedať
jaj to som blbo napísala, to bolo pre ericcu: asi sa pomýlila :-)
Odpovedať
Ahojte babulky :-) Vitaj tweetinka ;-) Ja som tu opat po dlhsom case. Pisat nepisem, ale aspon vas sem chodim obcas popozerat. Bo toho casu nie je velmi nazvys. Konecne mam uzatvoreny zimny semester, 2 skusky v letnom su hotove, uz len 4. Jupiiiii x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! Po dlouhé době vás zase zdravím. :-) Jak se všechny máte?? Domi, podle fotečky v pase jde vidět, že Jakoubek roste jako z vody. x-) tweeti, vítej mezi námi riana, gratuluju k ukončení ZS :-) Já mám příští týden dva zápočty, takže se snažím připravovat. :-o
Odpovedať
Ahoj dizinka, drzim prstiky k zapoctom! Ja sa zacinam tiez pomaly chystat - k dalsej skuske. Mala by som ju mat 31.3.
Odpovedať
Profilova fotka
No a mne hovoria že som mlada ani neviete aka som rada že vás je tolko ja som 88 septeber
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, riana,gratuluju k ukončeí ZS dizi,držím palce na zápočty.Já teď píšu bakalářku,asi to za měsíc nestihnu,jde to pomalu.takže budu asi státnicovat v září,no co,svět se nezboří.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... evim vitaj...napis cosi o sebe... nejako je tu mŕtvo...hmm? ja momentálne píšem bakalárku, aj cez víkedn som čosi napísala, čiže fajn pocit. ale budúci týždeň mma čakajú 3zápočty a eštš musím odovzdať 2seminárky, čiže brutalita... inač, vyzerá to tak, že v lete, keď bude Janko zadravý, tak si asi opravíme jednu izbu...plánujeme tam mať v budúcnosti obývačku(kedysi to bola spálňa jeho rodičov ale oni spia v ich obývačke :)). tak sa tesím...len nech už je po štátniciach, lebo neviem jak to všetko spravím... :-( a už sa ozvyte aj ostatné!!! ;-)
Odpovedať
ahojte, tweeti, evim vitajtw evim vôbec nie si mladá navesta. ;-) Vladi ja by som už tiež rada písala bakalárku, to by znamenalo, že tento rok dokončím Bc, ale to až budúci rok o takomto čase. :-p ja som bola cez víkend až dodnes doma v Ba, teda momentálne ešte som. o dve hodinky mi ide vlak do Kn. sa mi nechce. v piatok máme znova konferenciu tak tam budem musiť byť aj vo štvrtok upratovať a pripravovať. je to otrava čo vám poviem. čo som písala seminárku mám už odovzdanú no a budúci týždeň už budem mať skúšky.
Odpovedať
Ahojík lidičky.. koukám, že diskuze je pořádně rozjetá.. než si to stihnu všechno přelouskat tak to bude tak týden trvat :-D .. každopádně se ráda přidám, pač sem taky ročník 88 a i můj manžel :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ria, děkuju za držení prstíků.. už to mám za sebou, ale pocity jsou všelijaké kopeckovi, jasně přidejte se :-) mrkla jsem na fotečky - moc pěkné x-)
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeee :-) uch, v poslednom case nestiham ani chodit na wc nie este tu pisat....uf...ale uz dycham a konecne mam trochu volna...tento tyzden som mala 2 zapocty, seminarku a prezentaciu tak som makala jak fredka a okrem toho robotka na recepcii a od vcera aj robotka v divadle no a napriklad zajtra idem rano do divadla, odtial hned na recepciu a odtial hned do druheho divadla, no blazninec...ale nevadi...cim skor splatim dlhy tym skor zacnem setrit na byvanicko a tak :-) ale som rada ze uz mam vikend :-) teda aspon ten od skoly, od roboty budem mat pokoj iba v nedelu :-p aaale inak sa mam fajn :-) aj havinko sa ma u nas fajn :-) akurat sme ho s maminkou dovencili, najedol sa a teraz tu pochrapkava, no zlaty je :-) mno a este jednu novinku mam...tak s drahym sme sa zas dali dokopy.... :-) nejak neviem byt ja bez neho a on bezo mna....ale co no, sak do tretice vsetko dobre :-N x-) :-N :-x :-N aaaaaaaa neviem co vam este napisem.....jaaaaj, uz viem - NENAVIDIM ZIMU? NENAVIDIM SNEH? NENAVIDIM VIETOR? NENAVIDIM TOTO BLBE POCASIE!!!!!! Ja uz fakt nevladzem....vsetko ma boli, kazdy druhy den migerna a do toho este skola a robota a vobec...mam pocit ze tato zima neskonci....vsak ked si to tak vezmete, od oktobra chodime v zimnych bundach...to je uz vyse pol roka, strasneeeee...ja uz chcem slniecko a teplucko....fnuk fnuk.... ria, congrat k ukonceniu ZS a k tym dalsim skuskam :-) tweeeeeeeeetinka :) pekny nick mas :), evim, vitajte u nas, citte sa tu ako doma :-) aj kopeckovci :-) hned idem omrknut vase foto ;-) vladi, to je super s tou izbickou, vlastne hniezdocko, waaaw, aj ja chceeeeem :-) eri...ani mne sa nic nechce....ale nejak sa prekonavam :-D mno oki dievcence, idem ja, osprsit sa, pripravit na zajtra a hajiiiiii....zajtra som v robote s jednou hodinovou prestavkou a presunmi cez mesto od 8:30 do cca 22:30 tak nech to prezijem.... ahojte a pekny den zelam zajtra :-) a pomozte mi privolat to slnieckoooooo :-)
Odpovedať
k tomu nenavidim zimu a pod. mali byt vykricniky ale sak chapete :-D x-)
Odpovedať
Ahojky :-) Jani, si sikulka, urcite sa to podari teraz a aj statnice budes mat v riadnom termine. Ved mas este nejaky ten piatok cas, nehadz uz teraz flintu do zita ;-). Jani, Veri, dakujem :-) Veri, no ja toho mat tolko na praci, tak uz som dakde zinfarktovana :-|. S tym pocasim suhlasim, otrasne, bez komentara ]-( ]-( ]-( Ved len dneska dopoludnia - zamracene, snezenie, dazd, zamracene, fujavica, dazd. A to mame este len poldna za sebou :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak já k Vám zavítám taky..no máme hezký rok 1988:)
Odpovedať
Ahoj brosovka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mari,já neházím flintu do žita,jen to nechci zbytečně uspěchat,no však uvidíme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! brosovka: vítej ;-) veri, obdivuju tě, že to zvládáš.. :-) Mě už by asi odvezli. :-N A s tím počasím máš pravdu. Je to hnus. Dneska ráno sněžilo a to je prosím pěkně konec března. :-S To je fajn, že jsem se zase dali dohromady. Přeju ať vám to vydrží. Říkáš napotřetí, jo? U mě nic nového. Jen poslední dobou mám divný nálady a depky. :-(
Odpovedať
mno tak ja som prisla z prace, umyla sa, pozrela maily a idem hajiiiiii strasne moc sa tesim do postele :) zajtra asi tiez pridem az niekedy vecer bo mame premieru - Predana nevesta, chalani co si to boli pozriet vraveli ze to je pecka brosovka vitaj :) inak to pocasie dnes zas na hujera,,,,strasneeeeee...na sobotu slubili oteplenie tak dufam ze sa uz fakt otepli.... pekny den zelam vssetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vei,to je skvělé,že jste to dali dohromady,super,držím pěsti :-) s tím počasím je to hnus,to souhlasím,už chci léto :-D
Odpovedať
ahojte :) pred hodinkou som prisla....premiera dopadla skvelo, aj ludom sa to ocividne pacilo :) zajtra je druha premiera, zas vela ludi, ale sak nevadi, na to sme tam :) inak pocasicko ma dnes dost potesilo :) aj u vas bolo tak pekne? az na tie trosick prehanky ale to nevadi, hlavne ze bolo teplucko :) aj zajtra tak ma byt, uz sa tesim :) mno ale idem uz spat, tak ahojte :)
Odpovedať
Ahojte :-) Vonku bolo krasne, teplucko. Len som cely cas bola doma - upratovala, prala, varila, okno umyla. A kym to bolo vsetko hotove, uz vonku len tma :-( Naviac, koleno som si riadne o radiator pri umyvani okna treskla, pri chodzi ma boli este aj bedrovy klb, takze chodim ako kacica, ak nie horsie :-S No dost bolo sebalutovania, idem radsej do postele. Oddychnut si. A ostatne babulky, ako? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky,já poslední dny trávím četbou knížek na zkoušku z literatury,docela mě to baví.venku bylo fakt dneska nádherně.půjdu kouknout na nějaký film,relax je taky potřeba. a zítra pokračovat v bakalářce a tak
Odpovedať
mno u nas vcera nebolo pekne...cely den lialo...strasneeeeee ale dnes uz "len" fuka...ale myslim ze o chvilu bude aj prsat bo pri skole sa nam to riadne mracilo... ach jo...taka som dnes dost mimo :-D ale inak sa mam fajn :-p x-) a co vy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte a nevadí ked sa ku Vám pridám ale som ročník 89? ak sú tu niekde 89 ročník kľudne ma tam pošikujte ja sa nenahnevam. Pekny dnik prajem
Odpovedať
89-nky tu este nemame ale kludne ostan u nas :) vitaaaaaaaaaaaaj a napis nieco o sebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj misko,vítej a něco o sobě napiš
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ja som tiez Júnovka 10.6. Som rodená záhoráčka no momentálne žijem 5 rok v BA, kvôli škole. Mám snúbenca sme spolu už vyše 3 rokov a tak o 2 roky plánujeme svadbu. Milujem fotenie, ale teda že ja som za foťákom nie pred ním, aj keď aj do toho už som bola pár krát dohaná ;-) . Milujem mačky, ale žiadnu nemám, kvôli internátu. Cez víkendy som teta na plný úväzok, lebo sa starám o dve netere a synovca, teda oni na mne stále visia. Netere majú 4 a 2 roky a synovec bude mať 3 roky. No a študujem na Pedagogickej fakulte odbor nemčina a etika, ale rozmýšlam nad prestupom na psychológiu a etiku( zrejme to bude pre mňa ľahšie) :) Tak ak vás prípadne ešte niečo zaujíma kľudne sa spýtajte
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?