Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Mysti, pripajam sa ku gratulaciam :-) Mna to tiez caka v sobotu..juj, zas si zvykat na nove cislo..ked som si nezvykla este ani na to terajsie ;-) :-D Inak, sme sa este s jednou kamoskou zhodli, ze vekovo sme sa "zasekli" na 21-tke..ked sa ma totiz niekto opyta, kolko mam rokov, ako prve ma napadne 21 8-) A ono to uz bude 24.. ]-(
Odpovedať
bona to si este dobra,ja som sa na 17ke :-D
Odpovedať
Simonko, ved to je este lepsi vek.. ;-) Krajsi, bezstarostnejsi.."oooo ma sedemnaaaast a chodzu zeny a v ociach otazku, co laska zmeni".. :-D :-D
Odpovedať
vsak?som dobre zastala....! ;-)
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam taku vyhodu - vyzeram na 18 a ked niekomu poviem, ze budem mat 25, VS za sebou a som vydata. tak ostane s otvorenymi ustami na mna pozerat 8-)
Odpovedať
aj ja mam nieco take....ale niekedy mi to ide aj na nervy!!!
Odpovedať
U mna to je niekedy tak, niekedy inak..najviac ma vie "nastvat" ale opacna varianta, a to, ked mi niekto povie "dobry den teta"..Hlavne ked je to niekto, kto nie je ani o 5 rokov mladsi ako ja ]-( Takze baby, cim budeme starsie, tym by sme si to podla mna mali viac vazit, ked nam bude niekto hadat menej.. :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za vsetky gratulacie Bona-predcasne aby som nezabudla Ti prajem tiez vsetko najlepsie (v sobotu asi nebudem pripojena, budem oslavovat, tak si na Teba spomeniem) Aj mne moj drahy povedal, Ty uz mas 24? a pritom on bude mat teraz 24. uz 28 rokov Aj my sme inak spolu uz deviaty rok...vela, nie?
Odpovedať
Mysti, dakujem..v sobotu budeme oslavovat min.dve.. ;-) Inak, presne to iste povedala polovicka aj mne, ze jee, milacik, ty uz budes mat 24! Ako keby som si to sama velmi dobre neuvedomovala.. ]-( Ale co uz.. :-) My sme spolu 8.rok..sa smejem ako niektori ludia reaguju, ked im to poviem..vygulene oci, sanka dole.. :-D :-D A ich dodatok: To vaaazne?!? A to vas to este nepreslo?? 8-)
Odpovedať
mysty aj nam uz taha na 9....aj ty mas taky pocit ze to tolko nemoze byt?ja nechapem kde tie roky su?
Odpovedať
Profilova fotka
simonko ani nevrav...my sme spolu zacali chodit, ked som zacinala treti rocnik na gympli, takze 2 roky stredna+5 rokov VS a teraz uz rok pracujeme a 23. augusta tohto roku sme mali 8. vyrocie naozaj to tak strasne rychlo utieklo, ze sa tomu ani verit nechce
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som bola 2 na gympli,on 3 ...ale aj tak je mladsi!!!!mne blbo idu roky,a este ta 9,akurat to zacinalo!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Naozaj uz preslo casu...na zaciatku to bolo take krasne (nevravim, ze teraz nie je), ale na zaciatku to bolo o niecom inom. Niekedy by som tuzila po tom, aby sa zopakoval aspon taky jeden tyzden z tych zaciatkov...nesmele dotyky...jajaj :-D
Odpovedať
hovoris mi z duse....ale mozno to bude aj tym....nebola to tvoja prva vaznejsia laska?lebo u mn ano!uplne prva,vo vsetkom
Odpovedať
Simonko, mysti, pripajam sa k vam..tiez sa mi niekedy zacnie..ale niekedy zasa vobec, ked si na seba spomeniem ako 15rocnu mladu zalubenu zabu.. :-N
Odpovedať
mne to ale ostalo...najak,sak za neho nemozem hovorit....ale u mna je to stale to iste....samo,ze sa mi uz netrasu kolena a nepodlamuju nohy,ako ked ma prvy raz pobozkal....ale tak obcas sutake chvilky ze sa nemozem nadychnut.... :-o :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, som sa vratila z NJ, pomaly uz v praci koncim a ideme nejake veci vybavovat s mojim drahym. No u mna bol moj manzel 3.vazny vztah. Do tretice vsetko dobre :-)papa
Odpovedať
ahojte baby ja som dnes tvrdo pracovala vobec som nemala cas :-D inak u mna bol milacik prvy vazny vztah - predtym som mala take par mesacne ;-) a sme spolu len 4a pol roka takze sa na Vas nechytam :-D ja mam 24 a buduci rok 25 a priatel ma 28 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, prajem pekne rano! pre mna bol moj drahy naozaj prvy vazny vztah a da sa pobvedat, ze aj ja pre neho, tak to som rada. yvetta, ja som studovala na TU v Kosiciach na Fakulte BERG
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, aj ja sa nachvilku pripajam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj prettybaby, tak ako sa mas kocanda dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fesanda:-) no fajn, je tu riadna kosa, fuka silny vietor a snezi, ale ktovie, asi sa to neudrzi. v praci som asi do 16tej a potom cvicim, takze opat dojdeme domov az vecer :-) Ty ako? o rok starsia:-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj, o rok starsia a po dnesnej zubarke (az prezijem) budem starsia o desat rokov a polosediva... aj tu u nas fuka severak, ale este nesnezi, nastastie... vcera sme mali "rodinne stretko" za svadbu, boli rodicia z oboch stran a my, bolo to fajn, dohodlo sa naozaj vela veci, prijemna atmosfera, domov sme odchadzali az o pol jedenastej a to som bola suca lahnut do postele...tak dufam, ze dnes si vynahradime strateny narodeninovy vecer
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, budem drzat palceky a nic Ta boliet nebude :-) jeeeeej, stretko okolo svadby:-) prijemne tesenia sa vsak :-)a saticky mas ake? mas nejaku fotku? som velmi zvedava a aj potom na Tvoj album
Odpovedať
Profilova fotka
saty uz mam rezervovane, fotku bohuzial nemam...nestihla som sa v nich na skuske odfotit. A album sem nedam, ale az budes chciet, mozem Ti par fotiek potom poslat do IP :-) Kolko ste mali chodov na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze chcem, potesim sa. Preco si sa tak rozhodla? Samozrejme to beriem, :-) , len ma to zaujima. My sme mali, predjedlo,polievka, hlavne jedlo. To bolo cca okolo 17:30 - 18:00. Potom sme mali druhy chod, pecene kura, brav.rezne, a po polnoci tradicna kapustnica. Ale poviem Ti , tolko toho ostalo, fakt. No a samozrejme sladke a slane......stale sa tancovalo
Odpovedať
Profilova fotka
prettybaby, rozhodla som sa tak preto, lebo moj nastavajuci ma o to poprosil a takisto poprosime aj nasho fotografa, aby nezverejnoval nase fotky proti nasej voli na jeho stranke. Je to nase rozhodnutie...ale ako som Ti povedala, poslem Ti potom nejake, aby som sa podelila o svoju radost. Aj my budeme mat tak jedlo a okolo polnoci nejake svedske stoly a tak...tak snad to vsetko dobre dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
samoska:-) dakujem, budem sa tesit. a urcite to vsetko dobre dopadne, uz sa vam to obom krati, vsak? boze ale to leti, my budeme mat 19.11.07 polroka:-)
Odpovedať
ahojte holky mysti aj mne posli nejake foto ;-) tak my planujeme toho jedla menej bola som totiz na svadbach aj som pocula...., ked niekto mal napr. predjedlo,pol.,hlav.jedlo potom 2jedlo a este svedske stoly, ze to sa velmi nezjedlo....tak planujeme vsetko co som pisala okrem 2jedla t.j. to prve + svedske stoly, aj ked rodicia s tym velmi nesuhlasia - myslia si, ze je to malo....podla mna je toho dost....ved tam bude este sladke slane atd.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?