Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
1
66
67
Mysti myslela som na teba, že už vôbec nechodím na mojusvadbu, tak ani neviem ako sa máš. Čo máš nové? Ako to je teraz s tvojou prácou? Bábo je v pláne? Ja som na tom podobne ako Yvett, bábo v pláne ale toľko komplikácií sa zistilo po vysadení HAK, že zatiaľ sa nedarí :-| Ale skúšame postupne nejaké možnosti. Frčím teraz na modromkoníkovi ;-) ....a FB je Facebook? Vy ste sa s IVetkou našli? Aj ja chcem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky, po strááášne dlhom čase všetky zdravím :-) Ako sa máte? Ja sa pochválim, už som mamina :-N Barborka sa nám narodila 3.1.2010. Je to úžasný pocit, tak ktoré ešte váhate, šup šup do toho. Nebudete ľutovať. Teraz trávim viac času na koníkovi, ale občas kuknem aj sem. Tak sa držte a majte sa krásne. Papa
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ako sa mate? som tu uz pekne davno nebola...co mate nove?
Odpovedať
ahoj holky tasha ty si tiez v Prahe nejako si nespominam ci sme sa tu uz stretli andilek super, ale ja naozaj sa este necitim na babo, ale urcite v blizkej buducnosti by som chcela :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte yvett tusim ano, este minuly rok dakedy som tu parkrat bola..a kde v Prahe byvas? my sme boli doteraz na Zizkove ale asi sa budeme stahovat dakde inde..
Odpovedať
tasha aj my sme byvali na Zizkove cez 2 roky, ale sme sa prestahovali prec a momentalne sme Praha vychod...a Vy ste v podnajme ? a kde sa budete stahovat....? :-) mozme zajst niekedy na kafe - ja do Prahy chodim dost casto, kedze pracujem na Zlicine :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sranda, a teraz kde ste? no, boli sme v podnajme a musime si najst daco lacnejsie bo nemame doriesene byvanie na Slovensku tak ktovie kde este pojdeme, ja som aj teraz na SVK vlastne...tak ked budem v Prahe tak Ti dam vediet a mozme na kafe ;-)
Odpovedať
Andilek blahoželám k maličkej, máš nejaké foto? V ktorej teme na MK ta najdem? Ja som tam teraz tiez dost casto ;-) -zatial v snazilkach
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte baby, tak aj ja sa hlasim po 100 rokoch.-) tiez uz ako najstastnejsia mamina pod slnkom, nasho drobceka Raduška, ktory sa nam narodil 27.10.2009 .-)
Odpovedať
pretty sledujem Vase fotky na FB aj MK maly je zlaty ;-) ale nestiham odpisovat :-N :-N
Odpovedať
1
66
67
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?