Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
irsina no ja som mala uz pred rokom svadbicku aj nieco, ale tiez bola super, aj ked dost narocna :-D ja som sa len pytala pre istotu, ze kde ti to zistili ;-)
Odpovedať
yvett, pozerala som tvoje fotos a mala si krasnu svadbu a bola si aj nadherna nevesta. Strasne ma trapi to co mi zistili, este som tu informaciu celkom nespracovala ale mudrejsia budem v novembry...no co uz... Mne to vlastne zistil jeden super gynekolog, on je fakt odbornik..
Odpovedať
jeej diki irsina aj Vy ste to mali krasne tiez som si pozrela fotky a mali ste svadbu tyzden po mojich 26 narodkach :-N irsina neboj urcite to dobre dopadne kamoska mala nieco podobne - tiez neviem nazov a teraz otehotnela, takze pohoda hlavne ziaden stres, ale to sa lahko pise :-D
Odpovedať
Dakujem za povzbudenie, uz je to lepsie len dufam ze liecba zabere... aj moj mm musi na vysetrenie... ale to zvladne aj ked sa mu to nepaci... a co vy? planujete baby?
Odpovedať
irsina no my planujeme baby tak po novom roku, lebo teraz toho mame dost stahujeme sa do noveho bytiku asi v novembri :-) v oktobri ma manzel 30tku + svadba svagra a v decembri menim poziciu v praci a budem mat dost vela skoleni a zaskolovani niekoho ineho na moju poziciu.... ;-) a este pred snazenim by som si chcela dat do poriadku cyklus :-)
Odpovedať
tak to mate prijemne povinnosti,mas pravdu, treba si to vsetko postupne vybavit... oslava a aj stahovanie to su prijemne zalezitosti... A co mas s cyklusom?
Odpovedať
no ja ani neviem, ale po prvom vysadeni HAK som mala problemy s vajecnikmi ani neviem ake, lebo vtedy som bola este mlada a tak som nevedela co mi hovori lekar a aj hormony som mala rozhadzane inak cyklus mam strasne nepravidelny a MS mam strasne kratku tak sa o seba bojim ci to bude v poriadku :-N
Odpovedať
yvett chod k doktorovi co najsor, sprav to pre seba a dr. povedz ze chces baby a ze sa snazis uz rok lebo oni su neochotni skor nieco robit... aj ja som vedela ze nieco nieje ok ale to som mala 16 ked mi to doktorka hovorila, no tak to mi bolo fuk vtedy ale teraz ma to trapi...
Odpovedať
no irsina mne doktor v 17 povedal, ze mam dost vazne problemy a ze v mojom stave budem mat problem s otehotnenim ....lenze v 17 ma to moc netrapilo :-D no urcite pojdem este asi v oktobri novembri podla toho kedy ma objedna :-)
Odpovedať
yvett tak sme asi podobne v tomto, no sranda to nieje... potom mi daj vediet ako dopadnes, ja idem v pondelok na krv a potom v oktobry opat...joj nech uz to mam za sebou... vlastne obe a nech je to ok...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak my sme sa oficialne rozhodli, este jedna dovolenka buduce leto a ideme na vec, sa uz aj tesim, lebo uz mi tato robota lezioe na mozog a anechce sa mi to uz odkladat, neviem, uz asi citim, ze bude na to najvyssi cas a uz sa aj zacinam normalne tesit...hm, asi som sibnuta :-D
Odpovedať
ahoj Mirko a kedy to vlastne idete na tu poslednu dovolenku zaciatkom ci koncom leta....my asi planujeme tak na moje 27 narodky tak naozaj zacat a to bude v maji buduci rok :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
len nezabudnite na vysetrenia, my sa uz snazime od maja a zistili mi pco..lmusim sa liecit a vsetko sa nam predlzuje...
Odpovedať
ahojte kočky, ahoj irsina - my dve si asi budeme mať čo povedať, som na tom rovnako, po dnešnom ultrazvuku mám tiež potvrdené PCO. Akym sposobom sa liecis ty? riesis to len na urovni gynekologa alebo ste uz navstivili aj nejake CAR? Mozes mi nieco napisat do sukromnej posty, potesis ma, zbieram teraz info ;-) A mysti super, ze uz aj vy ste rozhodnuti....kocky asi to tak prichadza v tej 26-tke, zacinaju tikat biologicke hodiny :-D Ja cim viacej malych babatiek vidim okolo seba, tym viac ma to chyta. Tak verim, ze sa vsetko da do poriadku.
Odpovedať
ahoj zuzi tak ja zatial nic netika tak neviem, ale chceli by sme uz po 27 cke zacat tak dufm,ze dovtedy sa vsetko urovna a budem mat aj dobre hormony.... :-) to je hrozne, ze skoro kazdy koho poznam ma potvrdene PCO :-o
Odpovedať
yvett ja to nechapem... tolko maju dnes kocky problemy s otehu ze sa normalne divim... ale take co nechcu tak tie by mali aj 10...je to nespravodlive zuzu idem ti napisat do ip
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak my sa ideme snazit po lete buduceho roku-po dovolenke, tak snad sa to podari. Ja som sa inak tiez divila, kolko babeniek ma problemy s tehotenstvom, ja len pevne dufam, ze medzi ne patrit nebudem...hm...uvidime. Na vysetrenia chodim pravidelne, zatial som nemala vaznejsi problem, tak uvidime :-)
Odpovedať
mysti, mne sa stalo ze som bola v maji na vysetreni tesne pred svadbou ze ci je vsetko ok lebo chceme babo a ta k.av.a mi povedla ze ano... po svadobnej ceste som mala zenske problemy tak som sla opat a ona bola divna a povedala ze vidi iba zastavenu ms... zastavena ms sa NEDA vidiet :-S tak som zmenila dr... vsak ktove ako by ma zhumplovala a to nehovorim ze mi klamala lebo priznaky pco su krasne vidiet na utz.... len ma nechcela riesit lebo mi povedala ze az ked sa budeme rok snazit...kaslat na nu ]-( tak na taketo daco si treba dat pozor... cytologiu mam aj ja bobru ale to neznamena ze mozem lahko otehu...
Odpovedať
ahoj holky nechcem tu nikoho zhadzovat, ale ja sa na tehotenstvo nechcem moc upinat - proste v minulosti zeny nevedeli o ziadnom PCO a predsa rodili v pohode - mam kamosku ktora v pohode s PCO otehotnela takze hlavu hore a prec so stresom.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-) tiez sa hlasim k 83
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, davno som tu uz nebola... Ako sa mate? Co mate nove? My sme sa s manzelom uz definitivne zhodli, ze az sa nic neudeje, ze to teda buduci rok "rozbalime", Tas snad nam to vyjde. Tak strasne rychlo preslo toto obdobie po svadbe, ze to nie je az normalne. Inak o dva tyzdne idem na svadbu aj ja kamosom, tak sa veeelmi tesim. Budu mat svadbu v tej sale, co sme mali my a budu mat aj tu hudbu, co my, tak sa tesim na dobru zabavu!!! :-D
Odpovedať
perindievca vitaj medzi nami :-D mysti drzim vam palce nech vam to vide tak ako si to zelate... ;-) joj aj ja uz by som sla niekomu na svadbu sa zabavit... mas pravdu ze to obdobie po svadbe velmi rychlo ubehne.... a uz mame ine starosti...no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Irisina, tak na tu svadbu sa naozaj tesim, ja uz tak potrebujem odreagovat sa asi ako nikto! Vcera sme sa rozpravali s manzelom a nevyzera to ruzovo s nasou buducorocnou dovolenku...neviem ci to vyjde, pretoze firma, kde on pracuje nejako stoji, su stale na 60% a asi nam to nevyjde. Co je vsak este horsie, ja ani neviem, ako to bude s dietatom, obaja ho chceme, ale ked sme spocitali, kolko nam robia mesacne poplatky, tak aj moja materska by bola malo, keby som ju davala celu ja ucty (+jeho vyplata). Je to o drzku, ja neviem, ako to ideme riesit... :-(
Odpovedať
Ahojte kočky, dlhšie som tu nebola...teraz trávim viac času na modrom koníkovi. :-) a zbieram nejaké info. Irsina sa tu nepochválila že je tehu, tak to musím urobiť za ňu. Dúfam, že sa za to nebude na mňa hnevať ;-) Ešte raz jej chcem poblahoželať. A sa tak tešíííííííííím. Lebo vidím, že sa to dá aj s takými problémami ako mám ja. Tento týždeň by som sa mala stretnúť s Yvettkou, sa teším. Konečne sa spoznám s niekým z fóra aj osobne :-D Ináč nemám nič nové, čo by som vám napísala. Ja tehu ešte nie som :-( a asi ani tak skoro nebudem. Mysti je mi to ľúto, že to máte také ťažké s vašimi prácami. Ale snáď sa situácia čoskoro zmení a možno sa aj nejaká lepšia robota naskytne. Držím ti pršteky.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Ahoj zuzu, ja ja blahozelam tehulkam s celeho srdiecka. Skoda, ze som Ivetku nepoznala skor, ked este bola v KE, ja som v KE studovala na VS, tak sme sa mohli stretnut. Tak ju potom odo mna pozdravuj, dobre? My sme boli v sobotu na tej svadbe, ja som si doniesla strasnu svalovku amoj manzel chorobu-ma zapal hrdla a priedusiek, tak parada...Svadba bola inak uzasna perfektne sme sa zabavili...parada!!!!
Odpovedať
ahoj holky konecne som sa dostala k netu uz vobec nestiham... my sme boli tiez na svadbe v sobotu a bolo super som pribrala aspon 100 kil uz musim zacat chodit do fitka..... 8-( Mirka a skoda, ze nie si v KE by sme sa stretli ;-) tiez som znicena a prejedena, ale este v piatok nas caka manzelova 30tka a tiez dalsia oslava takze asi chudnutie nehrozi no je to hrozne s tym jedlom ]-(
Odpovedať
caute kocky, konecne po nejakej dobe som tu. vidim ze uz vam zuzu zvestovala ze som tehu. podarilo sa nam a ani sami nevieme ako ;-) dobra konstalacia hviezd :-D mysti je mi luto co sa vam deje ale hlavu hore, neboj ono sa to vzdy vyriesi...chce to cas...ja som nezamestnana a vidis uz som tehu a vobec sa mi nechce riesit co potom...esteze manzelovi budu zdvihat plat tak to bude ok.. yvett a ako dopadla oslava??? muselo byt super...normalne v tichosti zavidim :-D
Odpovedať
ahoj holky tak oslava bola super a teraz som na pracovnej ceste v Stockholme uz od pondelka a dnes si chceme ist pozriet mesto, ale je strasne pocasie - normalne dazd a sneh a vsetko hnusne dokopy ble.... inak so Zuzkou bolo super a dufam,ze budeme mat este prilezitost sa stretnut pred Vianocami a ju pozyvam na nieco :-N
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte kočky!!!!po velmi dlhom case sa zase ozvyvam, ani neviem ako sa mate, co mate nove....Ivet obcas FB, o inych neviem vobec nic, tak dufam, ze s amate dobre... ;-)
Odpovedať
ahoj Mirka no aj ja po dlhom case a po sviatkoch u nas nic nove akurat po HAK nemozem mat ovulku takze ani otehotniet no co uz :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?