Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
ahojte kocky, pridavam sa do 83 ;-) Som uz manzelkou a matkou,udialo sa vsetko rychlo,nikdy by som nepovedala ,ze budem maTt tak skoro babo,teraz uz 2 rocne,ale mam a je to moje zlaticko,aj muza mam jedinecneho,takze sa citim byt stastnou. Myslim si,ze je to indivualne s tymi detmi a manzelstvami,nie vsetci sme rovnaki,a niekto sa ani v 30 nebude citit na rodinu a niekto sa na to citi uz v 18.Proste ludia maju ine nazory a citenia a su rozdielne vyvinuty.Niektore baby vyzeraju na 15 -myslim aj zmyslanim a maju uz 25 a zas naopak.
Odpovedať
najhorsie natom je to, ze sa snou neda porozpravat o tom a vysvetlit si to ona totiz vsetko taji a ked sa jej nato priamo spytam tak mi do oci tvrdi ako ma ma rada atd....proste ona sa neprizna aj keby ju rezali...minule sme mali s priatelom nejake problemy vo vztahu a ona sa do toho zamiesala a hned na priatela ci nechce tu jej kamosku co mu nukala pred 4 rokmi a on ci je normalna :-D inak nastastie byvame v Prahe a ona v KE tak sa snou vela nevidime ;-)
Odpovedať
hlasim sa do klubu 83 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
83´ka ma noveho clena:-). sunny6 a karla7 - krasne nevesticky
Odpovedať
prettybaby-ako sa mas? A ako travis tento uprsany den? :-)
Odpovedať
caute baby ....blahozem tym co su uz po svadbe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem:-) nakolko som na PNke, nic moc, este k tomu havino ide zajtra na operaciu, tak sa o nho staram.Ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj yvetta - mas sa na co tesit:-) joooooj
Odpovedať
prettybaby-co si chora? tak sa pekne liec. Ja som teraz doma, vyuzivam cas na pisanie mailov, co inokedy nestiham.
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja:-) som sice 4ty den doma, teda u maminy sa liecim, ale uz neviem co od nudy. zlata praca :-)a ty si co doma?
Odpovedať
ja som prave v praci a sa nudim..... :-D ked som doma tak nic nestiham :-D
Odpovedať
prettybaby-pozerala som si tvoje fotky zo svadby, krasne. Bola si naozaj velmi pekna nevesta.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
karla7- dakujem velmi pekne, vsak aj tie vase su uplne senzacne:-)
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta - :-) sa nudis v praci? tak to zabal a chod domenko :-)ci neda sa?
Odpovedať
nie ja sa mozem v praci nudit, ale nemoze to byt napadne t.j. musim tu byt tych 8 hodin aj ked to vobec nikto nekontroluje t.j. zalezi na tvojom svedomi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rozumiem :-) ja sa uz do roboty tesim,lebo byt na pNke je fakt casom otravne. a babenky, kedy ste sa narodili. Ja som 9.2.
Odpovedať
7.4
Odpovedať
Profilova fotka
takze to si baranok? :-)
Odpovedať
ano, ty si co?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vodnar:-) Tvoj manzel je co?
Odpovedať
ahojte, ja síce nie som 83ka, ale rok pred, ale tiež rada pokecám, dnes je tu nejako mrtvo. prettybaby pozrela som tvoj album a vidím že ste boli na svadobke v Paríži. My sme boli tento rok tiež, ale počasie nám vôbec nevyšlo, tak som nasrdená na Paríž ]-(
Odpovedať
cafte aj ja sa pridavam x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
liana- mas pravud boli sme v Pariza ale nebola to svadobka.Na svadobke sme boli v juli v Grecku na Samose-a bolo uplne skvele. V parizi sme boli pred tyzdnom na tyzden a pocko vyslo, ani raz nesprchlo,dokonca miestami sme aj v trickach chodili.Ako sa TI tam inak pacilo?Mne - ako na pamiatky a tak pokukat je to krasa ale zit by som tam asi nemohla.
Odpovedať
Profilova fotka
samera - vitame Ta.:-)
Odpovedať
ahoj samera tak ja som byk 9.5 a priatel skorpion ;-)
Odpovedať
ziť veru nie, je tam chaos a úprimne - aj veľmi draho na našu peňaženku. Juj, Grécko by som brala, ale veľmi ma láka ako svadobka Kuba. Len keby tie ceny neboli take vysoké. V tom Paríži ste boli len na víkend, či viac? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tu pekne pomalinky po mesiacoch stretavame :-) myslim datuomo narodene :-) liana & vidm, ze nie som jedina,ktora z Pariza ma taketo dojmy :-) uz by som tam asi nesla.
Odpovedať
ja som tú povestnú Parížsku romantiku tam nevidela. inak priateľ je ročník 83, môžem ho tu zastupovať? :-D
Odpovedať
dobre :-D inak ja by som tiez chcela zajst do Pariza, ale bol tam moj nastavajuci svagor a velmi sa mu tam nepacilo :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?