Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to Ti zavidim :-) ja mam uz len 3 a pol dna, minuli sme ju na svadbu, sv.cestu a Pariz, takze tak. My planujeme v piatok ist na oslavu - svokor mal 50-tku, tak robi rodinnu party :-) a v sobotu ideme do TN, pozriet aj moju babinku, ta bude mat 78 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
waw, takze aj vy sa trochu potulate...tak to mas inak potom celkm mladeho svokra...moj bude mat na rok 55 a svokra bude mat 52
Odpovedať
Mysti, oslava sa naozaj vydarila..dokonca aj tortu som mala..co som ale necakala, pretoze maminka spolu s mojou drahou polovickou ma presviedcali, ze tento rok ziadna nebude :-D Dokonca aj darceky boli, som asi posluchala.. 8-) Bolo super..
Odpovedať
jej tak to blahozelam bona ;-) Ja som bola kupovat darceky cez vikend a teraz pilne pracujem a nemam vobec cas, lebo mame prave uzavierku :-| doma som tiez cez sviatky a to od 22.12. idem domov a pridem naspat az 02.01 a do prace 03.01 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky aj ja som 83-trojka super ročník že?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojkajte
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vecer 83ky:-) som tu tak necakane neskoro vecer. Akosi sa mi nechce este spat.Dnes som mala aerobic a nejako som sa prebrala. Kukala som superstar a som sklamana, ze vypadol Marcel.Ale co uz. Mysti - no da sa povedat,ze mam. Svokor mal teraz 50 a svokra bude mat vo februari 48. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ahoj petaku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj prettybaby! dobre ranko vsetkym, vitam, v klube petaku. Prettybaby, da sa povedat, ze já mam takych mladych rodicov, ocino ma 47 a mamina 44. Bona, som rada, že sa Ti oslava vydarila, my sme s drahym (aj on ma narodky v sobotu, ale oslavu sme mali spolocnu) dostali najviac peniazky a kozmetiku, nejake veci do domacnosti. tak teraz vo stvrtok vyrazame na nakupy, ideme kupit nejake dobre topanky na zimu. Pojdeme do Banskej Bystrice, mam velmi rada nakupy v tomto meste a rada tam chodim. tak sa uz aj tesim... Aj mne je luto, ze vypadol zo superstar Marcel, podla mna mala ist Ivka, je este strasne detska... (moj nazor)
Odpovedať
Profilova fotka
no mysti, my sme boli tuto nedelu kupovat manzelovi gate a bundu. V plane boli aj topanky. Ale poviem, Ti neviem, ci aj Tvoja polovicka, tak ten moj ma uplne odlisny vkus. V malo veciach sa zhodneme (co sa tyka odevov a obuvi), ale gate a bundu si vybral aj podla mojho vkusu :-) pacili sa mi. No a k superstar - vsetci maju co do seba, ale z poslednych si myslim ,ze mala ist tiez Ivka, aj ked klobuk dolu pred jej hlasom. Na zaciatku som fandila Vierke a DOminke, ale postupom casu sa mi to menilo. Moj favorit vypadol - Marcel a teraz je poradie asi - Robo a Dominika vedu,Vierka, nakoniec Ivka s Matom asi tak v pozadi. ALe nech vyhra ktokolvek, tak ma na to :-) Normalne ma to vcera az k slzam skoro dohnalo :-) Ale nepomozem si, strasne sa mi k sebe hodia Alex a Robo, ked spievaju tu ich pesnicku, su strasne zlati.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj...tak ja to mam o to lahsie, ze mame priblizne rovnaky vkus, tah hadam si obaja vyberieme k spokojnosti. ja som rozmyslala, co mu kupit na Vianoce, tak musim pozerat, co sa mu bude vo stvrtok pacit a aco bude najviac "okukovat"... treba nam este dokupit aj nejake ozdoby na stromcek a do bytiku, aj ked uz nieco malo mame. tak sa strasne tesim na Vianoce a budeme konecne spolu... A zo superstar najviac fandim Dominike a aj Robovi-maju uzasne hlasy. A mas pravdu, ze Robo+Alex a mne isli dokopy aj Dominika a Martin Chrenko... Mas uz nejaky vianocny darcek pre manzela? Chlapom sa tak strasne tazko kupuju darceky...
Odpovedať
Profilova fotka
no moja, tento rok sme si povedali, ze si dopredu povieme, co by sme asi chceli. Viem, ze chce strasne topanky na motorku, ktore ideme tuto sobotu pozerat do TN, cize to asi bude darcek, ale este by som mu rada kupila nieco, co bude prekvapko, len este neviem co. Mne uz kupil mobil, stal necelych 7, tak viac uz nemozem a ani nechcem. Strasne ma prekvapil. Hadam, nieco este zmakneme a prekvapime sa. Doteraz to bolo o prekvapeniach a tento rok, ze si radsej dopredu povieme - aby sme dostali to vysnivane a co aj zuzitkujeme. Tak vela stastia pri okukavani :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aj my si vzdy na Vianoce povieme, co by sme chceli, aj to tak kupujeme, ale mala som na mysli prave to prekvapko, taku drobnôstku, ktora by potesila. ja som mala dobry tip na vianocny darcek, ale nemohla som pockat a tak som mu to kupila teraz na narodeniny. Vies, neviem, ci aj Tvoj muz je taky, ale on vsade nechava svoje veci (ked sa vyzlecie, ked pride z roboty). A tak som sa rozhodla, ze mu kupim ten vesiak, vola sa to "nemy sluha" a darcek mal naozaj velky uspech, tak sa z neho vytesoval....takze to som trafila do cierneho.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, vidis - to je dobry napad. Presne taky isty, vsade nechava veci. Ale uz som ho aspon naucila, ze ak nieco vyzlecie a chce nahodou dat spat do skrine, nech to radsej necha vonku a len mi povie, aby som to ja sama ulozila, lebo ako on vie pokrcit a do klbka zmotat veci, to asi nevie nikto :-) a ten nemy sluha , ako to vypada, lebo pocula som o tom,ale nevidela som to este :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prettybaby, poslala som Ti link do IP, jesto vela druhov aj tvarov, drahsie a aj lacnejsie. U nas je to presne tak isto, ked on ulozi vec do skrine, tak ju da na seba uz len po ozehleni... :-D Je to podla mna naozaj dobry darcek a veeelmi prakticky...
Odpovedať
mysti aj mne posli link ;-) ja superstar pozeram len cez internet, kedze v Prahe to nenaladim ;-) a moja favoritka je od zaciatku Dominika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mysti dakujem krasne, odpisala som TI - kuknem to zajtra v praci, lebo teraz tu pri mne blizko sedi moj drahy a nahodou to uvidi :-) ahoj ivett:-)si tu? ja momentalne kukam Ordinaciu, mala som dnes opat aerobic, tak oddychujem :-) zajtra mam konecne volny den bez cvicenia
Odpovedať
Nazdarek babule. Jej, musim si Vas precitat, lebo akosi nestiham, co ste to tu popisali.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,ahoj :-) ako sa mame?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj prettybaby...dobre ranko mala by som sa veru lepsie, keby uz bol piatok, alebo aspon zajtra, kedze v piatok mam dovolenku
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mysti a zajtra ides nakupovat .-) ja som v piatok len pol dna v praci, tak sa tiez uz tesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez 83 rocnik.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lutsine, vitame Ta v nasom "babinci". prettybaby, na to nakupovanie sa vazne uz velmi tesim. Dnes sa mi tak strasne nechcelo vstavat do roboty...joj. Ale povedala som si, ze uz len zajtra prezit takuto rannu muku a som doma. Lutsine, mas dobry datum sobasa, len ten rok 2009 ma trochu zarazil. ty budes mat teda svadbu naplanovanu do posledneho detailika.... My sme sa pre nas datum rozhodli v auguste, oznamili sme to v septembri, teda 6 mesiacov pred svadbou a uz teraz mame skoro vsetko vybavene (treba uz len vyzdobu). Prettybaby, vy ste kolko planovali svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
mysti - no u nas to bolo tak, ze sme cakali kym skoncim VS - svadbu sme oznamili septembri - pozvali sme rodicov na obed - uz to ale cakali :-) a v maji sme mali svadbu :-) cize tak ako vy .-) ahoj lutsine :)
Odpovedať
Profilova fotka
A ja si myslim, ze sa to vsedko v klude stihne. Mam ale dobre aj to, ze kadenicka a kozmeticka su kamaratky, cize s tym nie je problem, kameramana mam z rodiny (ale je to riadne profesional, zivi sa tym), kvety budem mat tiez viac-menej od kamaratky, takze o toto to je jednoduchsie. Intenzivne sme zhanali len fotografa. Oznamka aj menovky si ideme robit sami aj vacsinu vyzdoby, pierka si asi objedname od bab z bazaru...ide to teraz presne tak ako ma. Ako vravim buduci mesiac ideme robit tie oznamka, kupit obrucky, objednat pohare...uz sa na svadbu fakt velmi tesim. Prettybaby, chcem sa opytat, aku ste mali na svadbe prvu pesnicku? Klasika valcik, alebo nieco ine?
Odpovedať
Profilova fotka
mysti,ano, klasiku valcik sme mali :-) myslim, ze mame inac vela spolocneho. Lebo u nas to bolo tiez tak, cesala ma buduca svagrina, ktora chodi cesavat aj na vystavy a prehliadky (miklosko a pod), licila jej kolegyna (cize to bolo zadara, len tej jej kolegyni som dala par susnakov,aj ked nechcela).Kvety sme mali tiez so zlavami od znamej kvetinarky. Kameraman bol z Radkovej roboty(manzelovej) kolega, ktory to ma ako zalubu a vyzna sa v tom a vie to aj spracovat pekne. A fotografa sme zohnali - fotil aj byvalu kolegynu a pacili sa nam ich fotky, tak sme dalej nespekulovali. Oznamko sme mali tiez normalne robene, bez znamosti. Ale skoro vsetko bolo cez znamost ,takze to vyslo menej.
Odpovedať
Profilova fotka
je to podla mna dobre, ked mas takto znamych, nemusis mat nervy z tolkych vybavovaciek a mas tak trochu pokoj na srdci, ze su to ludia, ktorých poznas...teda aspon ja to tak vnimam. My chceme ako prvu piesen nieco uplne ine, nejaky pekny sladacik a vyber sme zuzili na 4 piesne, medzi ktorymi sa teraz rozhodujeme...uvidime, ktorá vyhra.
Odpovedať
Profilova fotka
mne bolo uprimne jedno , ak nam DJ pusti, cize tak:- a aky mate uzsi vyber, ak nechces pisat sem, napis do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je tam 2krat Bryan Adams, Air Supply a teraz rychlo neviem co. Ale mam pocit ze to asi vyhra ten Bryan Adamas (aj ked ani Air Supply nie je zle - Nothing´s gonna´change my love for you), tak uvidime. Pustime si to este parkrat a vyberieme. Moj bratranec mal Roxette - Listen to your heart a bolo to naozaj krasne
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej , krasne - normalne mam zimomriavky :-) chcela by som vratit ten den. Moja, uzi si ho, zavidim Ti, naplnoooooooooooooooooo :-) lebo dalsi taky uz nebude (teda dufam ) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?