Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetky.Chcem sa aj ja pripojit som rada ze mame aj 83 temu.Ja mam svadbu buduci rok.My sme obaja v zahranici tak dufam ze sa nam to podari.Babo planujeme po svadbe.Mame dva krstniatka a su to nase poklady.Strasne sa tesime na vlastne.Ale myslim si ze je to na kazdeho osobnom rozhodnuti.
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta tak trocha Ta chapem co sa tyka tej tvojej svagriny.Ja ked som zacala chodit s mojim priatelom tak jeho suseda mu povedala ze do mesiaca sa ma somnou rozist a take blbosti bola donho zalubena.Sme uz spolu 9 rokou ale ked ju vidim tak aj tak ju neznasam a svokra ju chce pozvat na svadbu lebo je suseda.
Odpovedať
ahoj birkate - tak to mas lepsie ako ja pretoze susedu nemas v rodine....ja ju budem mat v rodine a budem s nou absolvovat do smrti rodinne navstevy :-|
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta-Tak to Ti nezavidim,ale ked sa mate s priatelom radi tak Ti moze byt ukradnuta.Ja dufam ze si postavyme s drahym domcek alebo aspon byt ze nebudeme byvat vedla tej osoby. ]-(
Odpovedať
yvetta sak co....mas ho aj tak ty,ona moze snivat...v podstate si na koni! aj ked iste zakernosti z jej strany sa mozu vyskytnut.....ja by som popri nej chodila ako pav :-D :-D :-D
Odpovedať
vsak to robim...., ale je to zlozite....ona sa tiez pri mne tvari, ze ma miluje a za chrbtom .... takych ludi neznasam...., ale nastastie sme v Prahe a oni v Kosiciach a to je super dialka :-D a ako sa mate toto rano?????
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja takych ludi neznasam ale je ich tak vela ]-( Ale aspon ju nevidis.Ja som v zahranici a chodime malo domou.Dnes sa mam celkom fajn pracujem cely den ale tesim sa na vecer kamarat ma narobky tak roby zurku superrrrrrrrrr.A pred namy je sobota a nedela tak to je tiez superrrrrrrrrrrrrrr.
Odpovedať
tak ja som sa v praci dnes docela nudila :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ´83ky! Tak ako ste začali tento týždeň? mne sa po 4 dní voľna ani nechcelo veriť, že zase do roboty....tak dobre by bolo v posteli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mysti, no da sa.vidim, ze si mala v piatok volno? :-) tak teda zdar praci
Odpovedať
Profilova fotka
ano, mala som volno, uzila som si perfektny predlzeny vikend...len skoda, ze sa uz skoncil ale zase ma potesila jedna vec, ze teraz v stredu idem na skolenie, takze mi zase tyzden skor prejde
Odpovedať
ja sa v praci skoro vzdy nudim okrem uzavierkoveho obdobia, ktore mame take cca 2tyzdne v mesiaci, ale tie ostatne 2 len tak nieco prehodim :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to mas dobre...ja tiez nemozem povedat, ze by som sa v praci pretrhavala... :-D
Odpovedať
tak co holky akosa mate ??? Ja mam nejake zdravotne potiaze tak nic moc :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a co Ti je? čo ťa boli?
Odpovedať
ale mam nejaky zapal tak beriem antibiotika :-S , ale nie som vypisana a pracujem :-D akoze sa tvarim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ako sa mávate v novom týždni? Ja som bola včera u zubárky, aj minulý týždeň a idem ešte aj vo štvrtok. Dávam si do poriadku zuby a zistila som, že mám toľko kazov, že až... Poriadne ani neviem spávať, pretože mám zubárku vždy pred očami...brrr :-S yvetta, už je Ti lepšie?
Odpovedať
Profilova fotka
no yvetta - dufam, ze uz si fit :-) mysti - mame to asi spolocny osud - ja tiez, rok som zanedbala zubarku, lebo nebolo kedy ist :-) a teraz dohanam to,co som zameskala. Samy kaz :-) ale len nech mi to da dokopy. Zubarka je moj druhy domov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prettybaby, ani nevrav...ja sa zubárky tak strašne bojím...to by si neverila, inak nemám s doktormi problém, len so zubárkou. Tak dúfam, že teraz vo štvrtok to bude na dlhý čas poslednýkrát, čo ju pôjdem navštíviť. Ide mi robiť akurát jednotky, lebo na jednom mám kaz a druhý mám už síce mŕtvy, ale ide mi s ním ešte niečo robiť, ale to predpokladám, že to nebude bolieť, keďže zúbok už "nežije". Drž mi palce...
Odpovedať
Profilova fotka
neboooooj, budem drzat palce, potom napis:-) mne uz automaticky zubarka vie, ze ma dat anestezu, lebo keby to bolelo, by som ju asi kopla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, mna by ta injekcia asi bolela vias ako vrtanie... tak to snad nejako zvladnem... Ale podme na prijemnejsie temy...ako sa mas po svadbe? nic sa nezmenilo? Som zvedava, prepac
Odpovedať
ahojte, tak ja zubarku mam moc rada.....je to chlap a ked som u neho tak mi vzdy rozprava vtipne prihody a aj zabudnem, ze ma nieco boli :-D ja idem na preventivnu k zubarovi 26. novembra ;-) inak uz mi je lepsie brala som antibiotika a ma uz nic neboli, ale dodnes lekar neprisiel nato co mi bolo ]-( inak mozte mi pisat ivett ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahoj ivett, ja som bola asi pred mesiacom tiez takto "zahadne chora", dostala som trojdnove antibiotika (to bol ekrazit, abola to asi zmes vsetkeho), bolel ma od nich zaludok, ale zabrali...a na stvrty den som uz bola viac-menej fit. Tiez som sa povod mojej choroby nedozvedela... Pocuvaj, na aku VS si chodila?
Odpovedať
Profilova fotka
takze odpoved mysti - nic sa nezmenilo.my spolu byvame uz od styroch mesiacov chodenia, cize viac menej od zaciatku :-) len meno sa zmenilo. nijaku inu zmenu nepocitujem:) a nemusis sa ospravedlnovat:) v pohodke. ivett :-) ok, budem Ti tak pisat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej ahojte, tak aj ja som 83 rocnik.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) vitaj v klube:-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
odkial si prettybaby?
Odpovedať
Profilova fotka
prettybaby, my uz tiez spolu byvame, takze to problem nebude a aj ked sme polu nebyvali, tak sme spali raz u nas raz ui nich a tak...my sme na seba zvyknuti, takze ja si tiez myslim, ze ani u nas sa okrem mojho mena nic nezmeni... Inak, nosi Tvoj manzel obrucku? Lebo moj o tom nechce ani pocut, nie je zvyknuty na prstene... Ale snad sa s obruckou skamarati...
Odpovedať
Profilova fotka
no moja, uplne akoby som citala moje slova. o obrucke ani pocut, mal ju len pocas svadby a hned rano isla dole.Manzel ani nevie, kam som ju schovala :-) Pracuje s autami, takze tam by ju mozno len stratil, radsej nech je doma. :-) a on neznasa uplne hocijake privesky,retiazky a podobne. Aj moja na krku, ked mam a zavadi o nu, tak mu vadi. A tiez sme prespavali u jednych, druhych, az nakoniec sme sa rozhodli ist do podnajmu a po 3 mesiacoch, prestat vrazat peniaze do cudzieho a kupili si byt. skraitko - povodne som z BA, ale uz 2 a pol roka byvam v Pezinku a od juna tam mam trvaly pobyt :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?