Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Mirgulka, vybral iste krasny valcik 8-) :-) musel to byt krasny zazitok, nie ako ked to tam niekto len tak odcupita :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem baby, mi sme mali sladak - MANDY od WESTLIFE, a tiez to bolo fajn, moj manzel nechcel za ziadnu cenu valcik
Odpovedať
lusy jasne,ze je to vec vkusu :-) kazdy si ten svoj tanec predstavuje inak :-D ale mne sa velmi pacila ta choreografia mirgulkinho tanca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak v pohode len vies moj manzel nieje moc tanecne nadany ja som chcela valcik ale kvoli nemu sme dali sladak, ono jenikedy lepsie salen tak hupat ako ked tam mas poskakovat ako zajac avyzeralo by to hrozne
Odpovedať
lusy uplne s tebou suhlasim :-) kazdy si vybera prvy tanec podla svojich tanecnych schopnosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte cicusky
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby , skupina nam umiera
Odpovedať
zeny ahojte, po dlhej dobe sa tu aj ja znovu ukazujem, Peti, straaaaasne strasne moc ti gratulujem, bola si nadherna, saty bomba, nakoniec vidis vyzerala si jak princeznus :) no ale sak jak inak :) posli aj mne link, aj ja stem videt jak tancujes s mangelom :( Ja som inak uplne vycerpana, este stale nemame ujasnene jedlo na hostine uz sme to menili asi 50 krat, mame uz obrucky, aspon to ma tesi, po oznamkach ani pachu zatial, heh a su to uz len 4 mesiace, no proste sen. A co mate vy nove, Lilu, dlho sme sa necitali...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, len tak nahodou som si otvorila forum a pozeram ze tu niektore baby vedia byt aj dost neprijemne. Ja som sa tiez narodila 8.12. a myslim ze je to super den. ;-) Len skoda ze nevyzeram na svoj vek a v porodnici sa ma dokonca pytali, ci som uz mala 18. no co aspon syn bude mat dlho mladu maminku :-)
Odpovedať
ahojte :-) dlho som sa neozvala lebo nam strajkoval internet a nemohla som zavislacit :-D alex ani mi nemame este ujasnene svadobne menu,a ani oznamenia ale pomalicky nam to odsypa tak sa nestresujem zatial :-) tento vikend sme kupili oblek pre draheho, este ja musim zohnat popolnocne saty :-) tak nech sa dari s pripravami a pozdravujem vsetky 82jky :-D :-)
Odpovedať
emiliach-takze nase 26 narodeniny mozeme oslavovat spolu ja som tiez 8.12 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak ja som tu tiez riadne dlho nebola, minuly tyzden som bola v Londyne a stale nejake lietacky, pripravy napreduju aj ked pomalsie o to viac si to vychutnavame :-) Pekny slnecny den vam prajem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte damy... :) aj ja som rocnik 82, decembrova...presne na Mikulasa, 06.12., pekne ze.... :))
Odpovedať
Profilova fotka
CAFTE BABENKY
Odpovedať
Profilova fotka
alusiatko,skoda ze si z Trencina mohli by sme spolu oslavovat. :-)
Odpovedať
hmmmmmmm no veru skoda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahioj ALu. ty si z TN? no neuveris ale aj ja
Odpovedať
ahojte :-) lusy a ja byvam rok v Trencine :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko. Lili takze si tiez neni original trencanka?
Odpovedať
ahoj lusy,tak ja som z trencanka aj ked iba rok aj par mesiacov lebo po svadbe sme sli byvat sem do tn.a kde byvas v krorej casti tn?lebo sme mozno susedy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no byvame na Beckovskej - dlhe hony
Odpovedať
ahojte, ja tiez nie som original Trencanka :-) my byvame pri Maxe ;-)
Odpovedať
lusy25-tk to teda susedy urcite nie sme lebo ja byvam na opacnom konci mesta tiez pri Maxe. lilusiatko-a kde pri Maxe?lebo ja byvam oproti Maxu ako je kruhovy objazd tak nad nim jej taka zlta bytovka.je to na tej strane ako je hlavna vratnica Meriny
Odpovedať
Ahoj alusiatko, pisem ti IP :-) :-D
Odpovedať
oki :-D
Odpovedať
Ahojte, prečítala som si to tu len tak zbežne - ja som asi z vas najstarsia 82 a tiež TN... :-o :-o :-N
Odpovedať
ahoj minami :-D tak to je nahoda :-D x-) a kde priblizne byvas? ;-)
Odpovedať
Uz v Zlatovciach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj te ALU ja robim skoro pri maxe
Odpovedať
Profilova fotka
lilu tak ked byvas pri maxe tak sme sa mozno uz aj stretli inac minami ako vies ze si najstarsia? v ktorom si mesiaci narodena?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?