Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
heh nooooo zdravy ako zdravy :D nejakym sposobom to vcelku klape, za cely den sa skoro ani neotocime na seba mame dost roboty takze akokeby sme ani neboli spolu :) heh a aspon mame spolocnu temu a vieme o com kecame ked sa rozculujeme nad robotou :) robime na call centre pre nemcov a to je na rozculovanie kazdych 5 minut :D xixi, nevies nejake jazyky? mozno by sa u nas nieco zaujimave naslo :)
Odpovedať
Profilova fotka
chichi :-D spolocne rozculovanie je vzdy super ;-) viem anglicky, teda, ci este viem je otazka bo som anglictinu nepouzivala hoooodne dlho.. teraz mi jedna kamoska zistuje u nich, tak som zvedava :-)
Odpovedať
noooo my robime v accenture, neviem ci ti to nieco hovori, je to obrovska zahranicna firma a firemny jazyk je anglictina, tak ked chces mozem sa skusit po niecom pozriet :) xixi pride mi to take spriaznene ze mame tolko spolocneho, rada pomozem ak sa bude dat :)
Odpovedať
Profilova fotka
dada - pocuj, ty si snad vsade. ako stihas pisat? a to som si nejak neuvedomila, ze aj ty si rovnaky rocnik ako ja :-)
Odpovedať
ahojte 82jky, konecne nam to tu trosku ozilo :-) alex a dada to je super ako ste sa nasli...susedky :-D :-D
Odpovedať
hehehe jaka haluz lilu co? sme tiez zirali s dadou ako blazni hehehe ako idu pripravicky inak????
Odpovedať
Profilova fotka
alex, neuveris, ale robila som v accenture!!! na projekte slovnaft (accenture services) :-D tak teraz uz padam na rit!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - toz som zavislak :-D
Odpovedať
tak tomu teda uz fakt neverim dadi, heh nahoda je strasny blazon ale toto je uz moc ne_? :DDDDDDDDDDDDDD hehehehe my robime na Arthure
Odpovedať
Kocky nejak nam to tu umiera :) mate vsetky tak vela robotky?
Odpovedať
Ahojte, tak po case som sem opat nakukla. Alex ako prebiehaju ostatne pripravy svadbicky? Nechce sa mi citat tolko dozadu, co som tu nebola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj...ja som sa narodila 7.12.1982.... :-N ale vela razy mi nechceli v bare naliat, lebo vraj vyzeram velmi mlado...vacsinou mi tipuju od 16 do 19, viac nie...co povedat...smola!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj stridzi, ani nepytaj, svadba sa mi zasekla bo sa svokrovci rozhodli ze chcu hostinu uplne inak ako som ju uz ja naplanovala takze mozem zacat od zaciatku , ale sak pohodka a hlavne teraz beham okolo bytu takze tak
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence, tak som sem po case kuk, uz som aj zabudla pomaly na tuto temu :-D
Odpovedať
Alex ahoj, tak to ti veru nezavidim. Drzim vsak palce, nech vam to super dopadne a ty mas uz po starostiach. Veru tu buducu svokru ti veru nezavidim :-x
Odpovedať
:) ale ne ono to neni take strasne jak to vyzera, svokra je fajn, velmi mila, trosku chaoticka ale inak zlata osobka, svokor deto, oni len maju uplne iny zivot , svokor nejaky atache ci co to je na velvyslanectvach, tak proste maju o svadbe istu predstavu bo chodia a aj sami organizuju rozne recepcie a tak. no jo, proste to bude akcia storocia :D hehe, to mam zato ze sa trepem do takej vysokej spolocnosti :D xixi, dadi, ako ide zivot?
Odpovedať
to alexarisko-svadba je aj o tom ze sa musia respektovat predstavy aj tej druhej strany,ale niekedy si treba trochu dupnut ved nakoniec sa vydavas ty a nie tvoja svokra.tak drzim palce aby ti to vyslo podla vlastnych predstav
Odpovedať
Profilova fotka
alex, takze svadba storocia? :-D :-D :-D a kde to budete mat - obrad a hostinu??? my sme sa celkom pohli, chyba mi uz len spodne pradlo a nausnicky:-D a drahemu botky a opasok.. menovky a menu nechavam na neskor.. :-D uz ma to organizovanie pomaly prestava bavit 8-( a to sa tomu venujem len od februara ;-)
Odpovedať
dadi bude to na kolibe, hotel west, aj obrad aj hostina, obrad dufam ze pod holym nebickom s nadhernym vyhladom na krasny les, jak v rozpravke :) no ani mna uz tie vybavovacky nebavia ked ti mam pravdu povedat a to este nemame milion veci. ako inak ide zivot dadi? co robotka? a alu(siatko) :), hej hej, budem sa vydavat ja aj ked niekedy mam pocit ze ja sice zavoj mat nebudem ale svokra v nejakom urcite pride :D xixi, ale ne, no beru to tak ze je to ich jediny syn a dufaju heh ze aj jedina svadba tak to musi byt super. a ja nie som hadavy typ a na hostine jedle a podobne mi nikdy nejak straaaaasne moc nezalezalo ze by to stalo za hadku, je to tam kde ja chcem, aj obrad to je hlavne a nastastie aj saty som si vybrala sama :D xixi, svokra ich este nevidela :D tiez asi nastastie :) Ale ja to prezijem, uz som aj horsie prezila a okrem toho zajtra letia naspät do Moldavska kde robia takze ich mozno az do svadby neuvidim.
Odpovedať
Dadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii este ti kukam ci mas nejake nove fotky v albume, preboha to kde si skusala a objednala tak naaadherne popolnocne satyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, prosim prosim prezrad
Odpovedať
Profilova fotka
alex,juuuu vo weste je pekne :-D inac celkom dobre, zacala som chodit sem k nam pod dom do solarka (k Livii) nech som pjekna na svadbu :-D a asi si tam necham aj nechty spravit :-D robotka zatial ziadna.. poslala som si zase par zivotopisov tak sa necham prekvapit.. :-D tie satky si poziciavam, vedla Zora centra je pozicovna, tusim Marks sa to vola.. nadherne saty su tam.. tie co mam v albume stoja 3tis. :-N som tu citala, ze nejaky bytik riesis.. aky??? =-)
Odpovedať
dadiii riesim riesim, sak teraz byvame u polovicky v jeho jednoizbovom mini byte a ja som kupila par mesiacov 3 izbovy mezonetovy bytik ale je to hruba stavba, treba tam vsetky veci vnutri dorobit a na tom teraz makame, takze veeeelkaaa sranda. Tie saty su uzasne musim sa tam aj ja ist zbehnut kuknut, fuuuuuu S robotkou ti drzim palce nech sa doma nenudis, aj ked.... nudis sa? :) na to solarko tam dole som aj ja uz dlhsi cas pokukovala, len keby bolo casu, som bila jak stena, az to je nezdrave, hmhmhm :) A inak uz si nervous? :D uz sa to bliiiiiziiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
juj to je super, mezonetovy bytik :-D a kde? chod pozret, niektore su tam neskutocne.. :-D uz sa nudim, ved som doma od jula :-| a tiez kazda korunka navyse nie je na zahodenie :-D ja tam chodievam aj ku kadernicke a na obocko.. som lemra leniva,tak takto pod domom mi to vyhovuje :-D zacinam byt trosku v strese..ale skor som vo faze vymyslania - ci nebude ina kytica lepsia, ci netreba viac zakuskov..a tak :-D trosku mi sibka :-D ake mate plany na vikend?
Odpovedať
no bytik je v malinove, je to 5 novo postavenych rodinnych domcekov ohradenych murom a s vlastnou branou. V kazdom domceku su tri byty. 2 vedla seba identicke a treti za nimi na sirku. Pre predstavu jeden vchod je z lava domu druhy z prava a treti zozadu a v predu su okna. dole su obyvacka s kuchynou a hore dve izby a kupelna. na zaciatok supros. Do toho obchodu skocim urcite :) popolnocne musia byt minimalne taka bomba ako svadobne, na ne? :) Ohladom tvojej nudy, prachy sa vzdycky zidu to je jasne aj ked ja by som teraz trochu viac oddychu prijala. A nase plany na vikend, nooo rano som dostala menzes takze by som si najradsej vytrhala vlasy od bolesti, inak svokrovci odchadzaju zajtra spät do moldavska kde robia a ziju tak ich asi odvezeme na letisko do viedne a potom sa asi stretneme s nasimi znamimi vo viedni. inak nedela asi na byte, sak je tam dost roboty. :) a ty nestresuj vacsinou je to tak ze co prve zoberes to je najlepsie. takze sa ukludni, kytica je fajn :) a zakuskov bude dost :) xixi
Odpovedať
Profilova fotka
wow, to musim byt krasne byvanie!!! Ale neni to daleko na dochadzanie? popolnocky musia byt tiez cool, sak musime byt hviezdy az do rana :-D Tak to verim, ze na byte mate kopec roboty.. ked si spomeniem jak sme my tento nas prerabali tak mi je tazko.. a ked si predstavim, ze budeme stavat dom (hlavne ja,ze? :-D ) tak sa mi chlpy na rukach stavaju.. dufam, ze to bude secko pekne, uz nemam nervy nieco znova vybavovat..to len tie prirpavne albumy..ked tam nieco zbadam hned zacnem vymyslat.. ale aj tato faza pominie :-D tak prajem pekny vikend!!!
Odpovedať
aj Vam pekny vikend :D xixi, nekukaj uz albumy bo ta z toho porazi hehehe
Odpovedať
Profilova fotka
ozivujem temu!!! caute kocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dada, velmi dobre robis. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
CAFTE BABY
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?