Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte. Ja som tiez rocnik 82. Krasny rok. Taky prelomovy. Na moje 4 narodeniny vybochol cernobil. Smola co? :-D a mozno je to ironia osudu ze to bol prave april. Inac ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, tak to ti prajem vsetko naj k narodeninkam (takto aspon o par dni neskor) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo dikes, ale to je zvlastne ze niekto vie kedy buchol ten cernobil :-.
Odpovedať
Profilova fotka
jej a na moje narodky (ale ooooovela skor) zacala druha svetova. ale inac potom sa uz nic neudialo
Odpovedať
Profilova fotka
no sak ta svetova by aj stacila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nemas za co. mysim, ze datum takej tragedie by si mal kazdy zapamatat
Odpovedať
Profilova fotka
no ale nejak posmutne sme zacali
Odpovedať
Profilova fotka
hej smutne. ale aj naladu mam taku smutnu. resp. som leniva, nechce sa mi tu trcat ked viem ze o 14:00 prcham
Odpovedať
Profilova fotka
a si v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
hej som v robote. ale o druhej prchame na vychod
Odpovedať
Profilova fotka
predlzeny vikend? ja tu budem trcat az do piatej
Odpovedať
Profilova fotka
hej tak trosku. vydava sa mi svagrinna a aj bratranec sa zeni tak to mame trosicku penre. Este ze je dnes pekne,lebo nas caka dlha 5 hodinova cesta. Uuuuufffff, len dufam ze nebude vela kamionov
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to drzim palce. dnes budu ale cesty dost pretrepane
Odpovedať
Profilova fotka
NO HEJ TO JE PRAVDA VSETCI SA TREPU ZO ZAPADU NA VYCHOD - AJ JA. A ESTE K TOMU NAM TUNEL ZAVRELI TAKZE BIEDA
Odpovedať
Profilova fotka
tu cestu nejak vydrzite a potom uz to bude fajn
Odpovedať
Profilova fotka
cafte kocky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Nejak nas tu tych 82 moc nieje
Odpovedať
Profilova fotka
no asi nie, ale mozno sa casom pridaju aj tie co sem kedysi pisali
Odpovedať
Profilova fotka
a tak trosku som zdravila aj seba
Odpovedať
Profilova fotka
:-) snad nejake pridu.
Odpovedať
Profilova fotka
A CO MAS DNES NA PALNE?
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes musim makat. mame dost rusno v praci, kolegyna je chora, sefovci su v cine, jeden skladnik ma dovolenku, dalsi volal, ze mu zena zacala rodit a dnes nam ma prist jeden zakaznik pre vela tovaru.
Odpovedať
Profilova fotka
pekne, riadny frmol tak nech sa dari, ja mam dnes bussiness briefing a skolenie tak tiez perno
Odpovedať
Profilova fotka
caf ooo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak ja to uz mam za sebou :-) 3 tyzdne a 5 dni :-D svadba bola nadherna, dala som par fotiek do albumu. Uz zarezavam v praci a sem tam si pozeram svadobne fotky 8-) Ani sa mi nechce verit, ze uz je to za nami :-(
Odpovedať
ahojte 82jky :-) dlhsie som sa tu neukazala, nebolo kedy a aj nam dlhsie nesiel internet :-) * mirgulka gratulujem ku kraaasnej svadbe, boli ste nadherny a mate uzasne fotky ;-) :-D nam sa to uz tiez blizi uz len par mesiacov :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem lilu, s fotografmi som nad mieru spokojna...mame vsak maly problem s kameramanom, ma nejaky technicky problem s kamerou a nejdu mu nacitat kazety na ktore nasu svadbu nahraval. Takze sa modlim, aby nebola chyba uz pri zapise na kazetu a ze kazety su OK, ale je naozaj chyba iba v kamere. No nemoze byt vsetko perfektne...nic ine ma nemrzi, len, ze sme mali nacviceny taky pekny valcik a na to som chcela mat spomienku. Teda okrem ineho, lebo zabava bola fakt super.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte Mirgi, gratulujem
Odpovedať
mirgulka a na aku piesen ste tancovali? :-) aj my s drahym rozmyslame,ze nieco take vymyslime a naucime sa nejaku choreografiu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tancovali sme na Kaiserwalzer - cisarsky valcik - poslem ti link cez IP na kratku ukazku, je to asi iba 1/4 z celeho tanca co natocil jeden kamarat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?