Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
ahojte :-) Lusy idem ti napisat IP :-D ;-)
Odpovedať
Ahojte aj vam ten cas tak rychlo leti?mne sa zda ze v poslednom case nejako rychlo,jedneho dna sa asi zobudim a bude zo mna dochodkyna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LILIU tak tvojho draheho z videnia poznam, a zajtra maju party, resp. workshop, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
minami ja som tiez januarova, takze tu nie si sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
seagull2404 ahoj,konecne nejaka 82 zo Ziliny. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko 82 - ky
Odpovedať
Profilova fotka
zasa nikto?
Odpovedať
ani teraz tu nikto nie je.nejako je tu ticho :-( :-( :-(
Odpovedať
ahojte :-) ja som tuu :-D Lusy aj moj drahy ta pozna z videnia aj tvojho muza ;-) ze mal aj z vasich svadobnych kolacov :-D ozaj a 22. 9. 07 sme boli aj my na svadbe mojej velmi dobrej kamaratky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis lilu aky je svet maly? no september je podla mna taky naj mesias pre svadby. lebo este je eplo ale neni zasa az taky hic
Odpovedať
Halooooooo je tu nejako podozrivo ticho?
Odpovedať
Profilova fotka
chaloooo osemdesiatdvojky.. de ste... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte.... aj ja som osemdesiatdvojka, tak sa zapajam ;-)
Odpovedať
ahojteee :-) ja som tu :-D Janocka pozrela som v tvojom albume,ze budes mat svadbu v Cerenanoch, je to tam kraasne ;-)
Odpovedať
Caute zeny, nejak nam to tu tichne, co sa nam vsetkym blizia terminy? :) caute lilu, dadi, ako ? mate sa? ja som par dni po svojich 26 tych, a citim sa jak zbity pes
Odpovedať
ahoj alex :-) tichne nam to tu,ale snazime sa temu udrzat pri zivote :-D no mame sa celkom fajn, uz mame skoro vsetko akurat vcera som pridala nase svadobne oznamenie do albumu, tak mozete kuknut :-) dodatocne ti prajem vseeetko najlepsie k tvojim narodeninam, hlavne vela laaasky a zdravicka ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lilus.... ano, v Cerenanoch.... ked to tam prerobili, tak som si povedala: tak tu sa raz budem vydavat.... no a vtedy som netusila, ze to bude v tomto zivote :-D obrad budeme mat vonku a ak bude pekne, tak aj hostinu a ak pekne nebude, tak by sme to chceli na zahrade pod tym sklenenym onym (neviem to pomenovat) co sa tam teraz ide stavat (stavia) namiesto toho partystanu
Odpovedať
caf lilu, diky za gratulaciu, boze ja ti tak zavidim ze uz mas vsetko, ja som uplne zufala uz by som sa mala naplno venovat vybavovackam ale este stale trcime na problemoch s bytom, no proste otras, vsetko mam len tak ustne nejakosi dohodnute a zatial secko trci vo vzduchu je mi z toho do placu :( oznamko mate super, aj nase je prave v procese vyroby, navrhovala som ho ja a teraz ho doraba jeden kamarat, tak snad bude fajne
Odpovedať
Zeny de ste?????? preco je tu tak ticho, ja uz mam len tri tyzdne a 4 dni do, tak ako aj niektore ine tu :) Lilu uz stresujes? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj LILU no tak sa vam to uy kraaaaaati co? inac som videla oznamko zlaty ste no a az teraz som sa dozvedela ze sme aj menovkyne
Odpovedať
ahojte :-) veru uz sa nam to kraaati, uz len 9 dni :-D
Odpovedať
lilu uz len 5 heh uz len 5 :) a na ten 6 to rozbalime :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lilusiatko, ja som tiež jedna z vás a mám celkom zaujímavý dátum narodenia 20.9 :-)) A keďže som sa nechcela vydávať v deň narodenín, tak sme to posunuli o týždeň neskôr. Inak som z Dubnice.
Odpovedať
tak vam zeny drzim palce aby vam to vyslo vsetko podla vasich predstav ;-)
Odpovedať
dakujeme aluuuu :) ja idem neska fotit, chcela som to den pred, tak drzte palce nech su pekne fotecky
Odpovedať
tak teda drzim place.a nezabudnite tym vasim nastavjucim polovickam stupit na nohu ked vas zosobasia aby ste ich mali pekne pod papucou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
heh, to bolo dobre alu, musim si zapamatat, zeny je 23:00, tresti mi hlava svokra sa so mnou nerozprava a nechce prist zajtra na svadbu, tak si idem lahnut a snivat o tom ze sa nikdy nezobudim :DDDDDDDDD
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeee :-) tak uz to mame za sebou, bolo paraaaadne, sme si to riadne uzili a zabavili sa :-D mozete pozriet prve fotky v albume :-) x-)
Odpovedať
cau lilu :D aj u nas vsetko prebehlo perfektne, neverim tomu :) tiez idem hodit zopar prvych fotiek Inak gratulacia lilu :D
Odpovedať
ahojte :-) alexa aj ja srdecne gratulujem a prajem vsetucko dobreeee :-D x-) ani sa mi nechce verit,ze uz je utorok...tak rychlo to ubehlo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?