Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
1
33
34
Profilova fotka
ale my to mozme zachranit.............
Odpovedať
Profilova fotka
jasné lusy, robíme všetko pre záchranu ;-)
Odpovedať
Tak jo kocky, sa teda pripajam. Vzdy sem kuk teda! Asi 82-ky uz sa tolko nesvadbia, uz iba tie mladsie rocniky!
Odpovedať
Profilova fotka
nemusia sa hneď svadbiť, stačí tu poklábosiť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
presne matka ma pravdu tu je X bab co maju daaaaaaaaaaavno po svadbeni
Odpovedať
No jo, ale ja by som sem inak nezabludila! Takze aj vy dve uz mate po?
Odpovedať
Profilova fotka
ja hej Kerina Matkajo asi este nie, aspon podla statusu
Odpovedať
Lusy byvas v TN? Ako ano, ako si sa sem dopracovala?
Odpovedať
Profilova fotka
hej byvam v TN no ale nie som odtialto sem sme sa pristahovali pretoze tu pracujeme
Odpovedať
Profilova fotka
keri ty si tiez priamo z TN?
Odpovedať
Nepochadzam priamo z TN, ale zacala som tu studovat na vysokej skol a uz tu nejaky ten rok byvam a aj pracujem. Kde v tn byvate? A ako sa ty inak paci toto mesto?
Odpovedať
Profilova fotka
no sme tu uz 4 roky ale este stale som si nezvykla, a ja som typ cloveka co si ani tak skoro nezvykne ale nakoniec je jedno kde si ked nie si sam momentalne sme na SIHOTI 5
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uj takze studujes externe?
Odpovedať
jejda Sihot 5, ja teraz byvam na 4 a kupili sme na 5 byt, teda este len projekt, ktory sa realizuje. Nie skolu som uz dokoncila, studovala som denne. Zle som sa vyjadrila. Mas pravdu vzdy sa lepsie taha vo dvoch. Nebodaj precujete pre OSSR? Teda skor ako priatel hovori "odzbrojene sily"!
Odpovedať
Profilova fotka
kerina27...ja som ten prípad, čo sem chodí len na pokec, vydatá som ešte neni :-) a momentálne bývame pri PN
Odpovedať
Profilova fotka
nie Kerin nie sme v ozbrojenych aj ked uniforma sa mi vzdy pacila
Odpovedať
Profilova fotka
no co uz nevydalo
Odpovedať
matkajo: pekne, ja by som sem mimo svadby ani nezabludila. lusy: tu na sihoti sa to nimi len hemzi.
Odpovedať
Profilova fotka
hej to som nevedela ale na 5 je aj z nasej firme kopec ludi
Odpovedať
Lusy a svadbu si mala kde?
Odpovedať
Profilova fotka
u nas doma na vychode
Odpovedať
Profilova fotka
kuk =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu všetky ešte zimným spánkom spia :-N vstaaaaaaaaavaaaameeeeeeeeeeeeeeee, už je tu jaaaaaaaaaar 8-) :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
jeeeee, aha čo som objavila :-D , som musela dlllllllho listovať :-p 82jky kdeže ste? :-)
Odpovedať
a ted uz sou vsechny na dovolence, nebo na svatbe:-) ja sem taky 82-ka a letos bude svatba:-)
Odpovedať
1
33
34
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?