Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Ahojte žienky, som tu nová ;-) , no chcela by som sa Vás opýtať, či niekto nepozná v Prešove dobrú cukrárku, čo robí pekné a hlavne fajnové detské torty...... 8-)
Odpovedať
baby poradte kde v presove pecu pernicky na redovy? :-|
Odpovedať
@nelka13 zlatníctvo Juwel sa to vola tusím to je hned prvé zlatníctvo ked ideš hore hlavnou na tej strane ako je divadlo... veľmi dobrý prístup a obrúčky sú podľa mna úžasné...
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, ktora z vas si vsimla ten velky bord nad schodami pred vstupom do angela? vie niekto, ako sa tie saty volaju, resp. z akej su kolekcie??
Odpovedať
Profilova fotka
tinka: velmi dobra pani, ktora pecie torty ma dolce vitu na slovenskej ulici pri urade prace, ale sidlia aj v sarisi velkom , pecie velmi dobre a krasne katinka : moja buduca svagrina robi skvele pernicky za skvelu cenu, skus ju kontaktovat na sashe.sk je pod menom katkapresov alebo ak chces napis mi, dam ti na nu telefon. aj nam bude robit pernicky. ;) aaaaa tiez som presovcanka ;)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@ponukadjfoto aj keby ste boli najlepsi na svete, tak by som si v zivote vasu firmu nedala, kvoli tomu vasho nechutnemu spamovaniu tejto stranky... ste trapni
Odpovedať
Baby poradte... existuje v PO nejaky zabavac resp. moderator, ktory vedie svadbu. U nas v rodine nemame nikoho, kto by zvladol funkciu starejsieho... ak by ste poznali nejakeho takeho "svadboveho zabavaca" dajte mi pls vediet :o) (lukacova.janina@gmail.com)
Odpovedať
ahojte baby potrebujem poradit kde v prešove by mi usili dlhe spolocenske saty podla obrazka?a samozrejme keby sa dalo co najlacnejsie :-D mate na niekoho referencie a cennik?dakujem
Odpovedať
ahojte koho by ste odporučili ohľadom výzdoby? ale tak aby to bolo pekné ale aj cenovo výhodne :D...počula som o eva decor, max decor a reproma...poradte prosímmm
Odpovedať
@kandrea ahoj... ja som z okolia Levoče a nakupovala som tovar na výzdobu vo svadobkajuvi.sk Taktiež prenajímajú nejaké tie vecičky.. Ked som sa ich pýtala na cenu výzdoby, tak sa mi zdali byť v pohode... Ale ja si to chcem riešiť sama..:) Tak skús im napísať... viem, že chodia aj mimo a na fb majú aj fotky... Dúfam, že som pomohla..:D
Odpovedať
@lily25 a nechces si ist pozriet do Raslavic do predajne na saty Ever Pretty? :-) Myslim si,ze ta vyjdu lacnejsie alebo narovnako ako keby si si ich dala usit,ci? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte .. dievcata Presovske:) kde by som v PO kupila nieco taketo ale v bielom??? dakujeem
Odpovedať
@katmi Bizuteria Lily v OD Tesco v meste, malá bižu oproti ruskému kostolu/vedľa je papiernictvo/, a teraz ma napadlo gulky mali aj v tom lepsom cinskom obchode s ktory je vedla predajne mandala..inak ja som gulkomaniak mam ich 50druhov:)presne tychto :))))))))))))
Odpovedať
Neviete náhodou, či v PO sobášia v kostoloch po anglicky? Prípadne, niekde v okolí PO?
Odpovedať
@orieska325 si poklad ;-)
Odpovedať
@katmi dakujem za tip a v akej cene sa tam pohybuju ceny nevies? 8-)
Odpovedať
@lily25 viem, mam od nich saty, ale pozri si ich web ;-)
Odpovedať
@katmi prave som dopozerala ich stranku a nadherne saty tam maju, a ta cena co je v e-shope je rovnaka ako v predajni?lebo ked ano tak potom bomba ceny to su :-) ja som presla vsetky obchody v presove a vyber nič moc a tie ceny.... ]-( ale tento obchodik sa mi velmi paci :-D
Odpovedať
@lily25 ano, samozrejme ceny su rovnake.. ja som po obchodoch v PO ani nepozerala... ja som neni taky typ,ze ide a lieta po obchodoch.. mna to priserne unavuje a neznasam to.. radsej si doma v klude zapnem net a pokukam, kde by co mohli mat :-) tak som nadabila aj na tieto satky.. naozaj sa tam oplati ist ....
Odpovedať
@orieska prosim ta, nevies mi poradit kde v PO zozenieme nie predrazeny oblek aj s vestou, pripadne este lepsie by bolo sportovo elegantne nohavice a sportovo elegantna vesta? proste nieco spolocenske???? cierne... dakujem :)
Odpovedať
Ahojte. Mate niektora skusenosti so svadbou v OZKN na stanici? Planujeme malu svadbu a celkom sa mi tam pozdava, len by to chcelo nejake referencie :) Vopred dakujem :)
Odpovedať
stvrtkova prechadzka po centre mesta sa vyplatila :-) odisli sme s oblekom :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@123lea123 ahoj vdaka za odpoved nemam velmi cas tu zajst ale boli sme uz pozriet tam a fakt super pristup aj ceny v pohode a robia obrucky aj podla vlastneho navrhu :)
Odpovedať
@lenka_ts skus sa normalne opytat priamo v kostole myslim si ze ti mlady knazi by to zvladli :)
Odpovedať
@katmi a kde ste kupili oblek?
Odpovedať
@luckysun17 OZKN na stanici??? je tam také niečo??? môj brat mal svadbu v OZKN ale na sekčove a môžem vrelo odporúčiť...ja keby som plánovala veľkú svadbu, tak by som to robila rozhodne tam...ale ja chcem tiež len malú svadbu a v lete...bude to viac menej ako grill party, tak to chcem spraviť v tratorrii :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?