Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
tak som tu nova odteraz :) my planujeme svadbu na 22.9 ale skoro vsetko je uz obsadene vacsie restiky nad 100ludi ja som myslela ze pohoda vraj je kriza ludia nemaju peniaze ale na vychode to asi neplati neviete mi niekto poradit este nieco boli sme v PKO cierny orol , Modra jedalen ,cierny baron ,soraya a este prichadza do uvahy jedalen na OA v Po ale to maju volne len 15.9 takze uz rozmyslame aj o posunuti terminu len potom je tu problem mozno s kostolom kedze 15.9 je cirkevny sviatok tak neviem ked sobasia tak mozno bude toho vela akoze uz ma to prestava bavit a to sme este ani nezacali :(
Odpovedať
@nelka13 Preco by 15.9. nesobasili?
Odpovedať
@ivankazabka na oktober podla mna nieco najdes
Odpovedať
tak nastavajuci by chcel september ze bude teplo len aby nebol prekvapeny ja som chcela 13.10 lebo mam 13 rada :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nelka13 este mas vela moznosti :) samozrejme zalezi od toho, kolko chcete mat hosti a v akej cenovej hladine :-) - toto vsetko je dolezite si urcit, aby si napr. aj nemala malo ludi na privelku salu (hostia sa ti stratia), resp. si ujasni vsetky poziadavky, ktore mas na salu ;-) no a mozes skusit este v Dukle, Sport na Solivare, Jedalen Majo (to je blizko Modrej jedalne a su si aj velmi podobne), VUKOV, OZKN na stanici, restauracia Mladost (pod Kalvariou), hotel Lineas ma tiez velmi peknu salu, jedalen Presovskej univerzity... je ich vela. Skus sa popozerat po dalsich diskusnych forach na tejto stranke (dievcence to tu vo vlekom riesili :-))
Odpovedať
dakujem velmi pekne za rady uz sa to riesi 15.9 nam ostal volny termin v kostole na 14.30 vsetko obsadene tak sa mi vidi to velmi skoro no uvidime
Odpovedať
@nelka13 ahoj..aj ja som z PO.. a kde budete mat svadbu?? :-)
Odpovedať
tak vyzera to na jedalen na OA na volgogradskej
Odpovedať
dievcata Presovske :-) neviete mi povedat,kde by som v PO zohnala dekoracne misy??? nieco taketo - kuk foto
Odpovedať
take nieco som videla v mobelixe a potom taky dareckovy obchod v aque pri panorame
Odpovedať
@nelka13 celkom pekna je aj IŠĽA smerom na fintice..........
Odpovedať
prosim nevie mi niekto poradit dobreho kvetinara, resp. dekoratera ci firmu co robi vyzdoby a pripadne prenajom navlekov?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bilinka ahoj :-) ja mam uzasnu skusenost (a nielen jedorazovu) s firmou Reproma - Katka Rencz je neskutocne sikovna - robia aj skvelu vyzdobu, kvety sa mi zdalo, ze maju dokonca lacnejsie ako inde.. a vyborna spolupraca. A vyzdoba aj navleky sa daju zapozicat aj u Marcelky z firmy Rendershop (ich si mozes pozriet aj na nete ;)). Bohuzial, s inymi skusenost nemam - aj ked, Eva Decor urcite triumfuje, len cena je niekedy..
Odpovedať
bilinka dakujem za islu to sa nam vidi daleko . a vyzdobu robi aj kvetinarstvo elegance http://www.kvetinarstvoelegance.sk/ maju aj na stranke fotky tak pozri
Odpovedať
@nelka13 to by som musela vediet,kde je panorama :-N :-D ja som totiz neni z PO, my sme sa sem pristahovali, zijeme tu len pol roka,takze pre mna tazko daco hladat.. ale uz som dnes kupila,aj ked to neni uplne to iste.. a dakujem aj tak za radu.. :-)
Odpovedať
tak ako je velka posta zastavka a tam je obchodne centrum aqua byvale kupalisko je tam cinske bistro a dalej je cistiaren odevov a tam je aqua :)
Odpovedať
ahojte chcem sa spytat ci je za fotografa a kameru - dvd 600-700€ vela mne sa to vidi dost a nemam v tom prehlad ale mozno to je normalna cena vdaka za odpovede :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nelka13 závisí od toho, čo za to dostanete ... ;-)
Odpovedať
caute baby odkial mate obrucky tu z PO rozmyslam nad zlatokovom a briliantom
Odpovedať
@nelka13 aj ja zvazujem zlatokov
Odpovedať
@nelka13 ahoj, zalezi aku chces kvalitu a ake velmi ma byt ten kameraman kreativny. Klasika stoji 400 EUR
Odpovedať
@nelka13 Vobec to nie je vela
Odpovedať
dakujem za odpovede a prajem pekny dnik :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bilinka ahoj, odporučila by som Ti dievčatá z Repromy na Slovenskej ulici - robia krásne výzdoby aj kvetinové
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 Repromu môžem iba odporúčať, robili výzdobu mojej sestre a aj mne robili svadobnú kyticu (náramok) - ešte krajší ako som si predstavovala
Odpovedať
ahoj koho odporučate na svadobnu výzdobu ešte okrem repromy?a čo pribiližne stoji vyzdobenie saly pre 60-70ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
@lulita ahoj, sice ja som tiez mala vyzdobu z repromy :-D ale bola som neskor na svadbe, kde salu zdobili (aj svad. kytica bola odtial) v kvetinarstve v pasazi dole pod brankou (smerom k florianke). Este aj na auto spravili prekrasne, dokonca druzickam naramky na ruky.. je tam mlada holka, ktora minimalne podla slov nevesty je velmi sikovna :-) a co sa tyka ceny vyzdoby, zalezi od toho co vsetko v nej chces - zive kvety, umele, resp. ziadne, nieco special na zakazku za svad. stol, co vsetko chces na stoly (organza, svietniky, vazy, kvet.kosiky, somarinky - to tiez zalezi od usporiadania stolov), resp. k vstupu nejaku vyzdobu, ale stuhy do saly,.. (+ servitky) - ale moze ta vyjst aj do 200 (hlavne zive kvety, a predna ikebana zavazi). ozaj, takisto neviem kde mate rezervovanu salu, ale uz mnohi vedia robit sami - napr v sporte su chalani neskutocne sikovni (kebyze som uz davno dopredu nechcela katku, tak urcite davam spravit im :-))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kočky, neviete mi poradiť fotografa a Dja na svadbu :) svadbu máme o pol roka síce ale skoro všetci sú obsadení :) normálne chytám teploty z toho.. uff a to som myslela, že času dosť :) fotograf - niečo kreatíve... a živé zároveň a hudba detto...
Odpovedať
dakujem Vam za rady k vyzdobe, a mam este par otazok.nevedeli by ste mi poradit dobreho fotografa na svadbu, myslim skor na obrad a hostinu , nie na portrety, a este kde sa v okoli presova da poziciat auto veterana?? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@bilinka tam budeme mat svadbu my :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?