Menu Forum

Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
katarinkaj (32 r.)
Registrovala sa 28. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katarinkaj (32 r.)
Registrovala sa 28. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 A este mi napadla jedna otazka, my budeme mat malu svadbu, po obrade vecera s najblizsimi cca 9 osob, nenapada vam nejaka pekna restika s dobrym jedlom? Nebyvam v PO uz roky, ale obaja sme presovcania, tak mozno budete mat vy lepsi prehlad... Dakujem emoticon
23. júl 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evkaaa2
Registrovala sa 5. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Prešov.
  • Svadba bola 19. júna 2014
fotoportrét
fotoportrét
evkaaa2
Registrovala sa 5. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Prešov.
  • Svadba bola 19. júna 2014
 hlada sa kocky nejaka fakt dobra kozmeticka na dymove licenie -poznate taku sem s nou prosim emoticon emoticon
19. sep 2013 o 13:35  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rijja
Registrovala sa 26. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
rijja
Registrovala sa 26. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Čaute kolegovia, neviete mi poradiť nejakú dobrú kaderníčku resp. kaderníka v Prešove, ktorí vedia dobre odfarbiť vlasy? ďakujem emoticon
26. dec 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
13. feb 2014 o 19:36 • showcheeks
fotoportrét
fotoportrét
kaskaaa8 (26 r.)
3
Registrovala sa 16. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
  • Svadba bola 7. mája 2016
    Mladost, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
kaskaaa8 (26 r.)
3
Registrovala sa 16. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
  • Svadba bola 7. mája 2016
    Mladost, okres Prešov
 Ahojte presovcanky hladam krajcirku ktora by mi vedela usit saty emoticon a ak by ste aj vedeli ceny priblizne dakujeeem emoticona
14. nov 2015 o 10:22  •  Svadba bola v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “spam”
14. nov 2015 o 13:00 • angelaaa86
fotoportrét
fotoportrét
alayapo
Registrovala sa 21. februára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alayapo
Registrovala sa 21. februára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Objavila som na FB uzasnu kozmeticku vizazistku - mladu holku, robi prilezitostne doma, ci pride aj k vam, mne robila kompletku a potom vecerne licenie a mihalnicky. Za par eur a super praca.

Na FB ma stranku
Kozmetika Prešov
21. nov o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš