Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
@dadda02 tak so sorayou nemam sice osobnu skusenost, ale boli tam na svadbe rodicia a pochvalovali si. No a Cierny baron, tak s tym mam aj osobnu skusenost a na jej zaklade neodporucam. Tych dovodov je viac. Pocnuc obsluhou az po nepraktickost priestoru...
Odpovedať
dievky, neviete poradit kde zohnat nieco POD sv.saty? nieco kvalitne, ale nie predrazene :D asi som narocna, ale nechcem zazivat trapasy s po zemi sa tahajucimi podvazkami a potrhanymi silonkami :) aj ta podprda pod saty musi byt specialna, no skratka- kde hladat??
Odpovedať
To je kristen ešte dobre.... To čo sme zažili pred mesiacom neprajem ani najhoršej kamarátke.. Nedoporučujem OPALEX SIGORD, to čo sa stalo,... že bola rezervovaná sála od februára 2011 a v týždni svadby v utorok, sme mali len tak oznámené, že bohužiaľ, ale sála bola omylom rezervovaná 2x, to sme si museli zháňať sálu do soboty, tak toto je Sigord, a to že tá druhá svadba mala o 1/2 väčší počet hostí je nám dosť divné, neišlo náhodou o väčší zárobok, .. Tak si milé nevesty pýtajte objednávkový hárok a na vlastné oči sa uistite, že na strane objednávky, kde Ste napísané, nemajú nikoho iného.. Aby sa náhodou neozval niekto s väčším počtom hostí a dopadnete ako my.
Odpovedať
Ahojte, chcela by som poradiť dobré kvetinárstvo pre svadobné kytičky v Prešove :) Vopred Ďakujem
Odpovedať
@wenda V utorok? :-O ako ste to zvladli?? ja by som ho dala na sud......raz im vypadne elektrina, raz zrusia svadbu TYZDEN vopred(!) tsss......hanba!
Odpovedať
Profilova fotka
@moni25 ahoj :-) z mojej vlastnej skusenosti, naj na svadobne kyticky okrem evi decor, robia v reprome.. mala som u nich aj svadobnu kyticu, aj sestra, dala som robit vyzdobu + vzdy ked som tam prisla a videla, ake robia pre dalsich ludi kyticky.. uuuzas :-) + su cenovo velmi primerane ;-) (mozno aj tento tyzden sem nahodim fotky, tak aspon na svojej svad. kytici :-D)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Zdravím žienky z Prešova, idem odporúčať z vlastnej skúsenosti - vzhľadom nato, že som sa poriadne natrápila kým som našla krajčírku, ktorá bola ochotná zhotoviť šaty podľa nakreslenej predlohy idem túto skúsenosť poreferovať, hádam to niekomu ďalšiemu pomôže ak bude v podobnej situácii. Dostala som odporúčanie na salón Alja, kde robia aj zákazkové šitie. Priniesla som si predkreslený návrh, pani ma pomerala, podľa popisu mi vysvetlila akú látku na svoj zámer potrebujem a jej množstvo. Na skúšku som prišla po dvoch týždňoch, šaty boli viac menej presne podľa predstáv (detaily urobila krajčírka tak, aby som ich dokázala zmeniť - hlavne čo sa praktickej stránky týkalo, radšej počkala na skúšku). Skúšky boli ešte dve, kde sa dotiahli detaily (zužovanie presne podľa postavy, úprava dĺžky a pod.). S technickou stránkou šiat som veľmi spokojná, prevedenie je urobené naozaj čisto (jedná sa o šaty z dvoch materiálov, zadný diel je síce jednoducho vyzerajúci ale o to ťažšie sa zhotovoval), čo sa týka nápaditosti - súdiac podľa šiat, ktoré tam majú - salón trochu pokuľháva, avšak ak p. krajčírke dáte jasný signál a predstavu, na ktorej trváte po celý čas a vediete ju k nej na skúškach, spoločným dialógom sa dá dosiahnuť úplná spokojnosť tak ako v mojom prípade. Po krajčírskej stránke tento salón môžem iba odporúčať.
Odpovedať
ahojte, ja som z BA, no svadbu mám v PO :-) svadba je 4.8.2012...zajednali sme Duklu, výzdobu v reprome, hudba esprit, kamera Alino Sooš, fotograf môj ujo....vôbec nepoznám tú firmu reproma na výzdobu, no tuna na nete mali super recenzie, že baby boli spokojné a že sú skoro o polovicu lacnejší ako eva dekor a inak tá pani čo som s nou telefonovala z reproma tak bola veľmi milá a proste mi sadla...neviem nooo...dufam, že budeme spokojní....všetko som zajednala telefonicky a cez net...ale chystáme sa tam v novembri zaplatiť zálohu za sálu a do kostola...ak by ste vedeli ako funguje systém zdobenia alebo teda či sa dá zdobiť konkatedrála sv. Mikuláša, tam budeme zosobášení :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahoj Prešovčanky, prepáčte,že odbočím od témy,ale neviete kam sa presťahovala Tatra banka z malého tesca?... :-)
Odpovedať
@marryen Ahooj jedna tatra baňa je ako su opalove hodiny, ale neviem ci je to ta z tesca
Odpovedať
@marryen TB z maleho tesca je na hlavnej ulici... Hlavna 107 ;-)
Odpovedať
Ďakujem Vám veľmi pekne dievčatá... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dievcata Presovcanky, ste tu niektora aj zo Sekcova??? nemate skusenosti s kadernickou a kozmetickou v Pyramide???? =-) :-) :-)
Odpovedať
presov, ale byvam v ba :) caute baby
Odpovedať
@mici2 Som z PO, byvam v BA, svadbu mam v PKO, hudbu esprit :), foto Pavol Delej, kameraman moj bratranec, kostol sv. Mikulasa :) Dost spolocnych veci :) Btw, kostol sv. Mikulasa zdobia oni sami, ak chces nieco navyse, mozes si doniest.
Odpovedať
Profilova fotka
poznate niektora DJ Stefana Bergela??? zhanam nejake tie referencie alebo kontakt. Je z Presova. ;-)
Odpovedať
@84vali to vazne?kostol zdobia sami?kamoska mala min.roku a nemala ozdobene nic:)
Odpovedať
@orieska325 som sa na to pytala, tak vraveli, ze oni robia zakladnu vyzdobu na ten den, lebo ze je tam logicky viac svadieb. a ze ked chces daco naviac nez ich zakladna vyzdoba (co je zakladna vyzdoba u nich to neviem), ze mozes si doniest. ja urcite daco chcem :)
Odpovedať
@84vali uhmmm no super mozno su to nejake novinky..ale tak prijemna sprava:)
Odpovedať
@84vali ahoj, ja mam tiež v kostole sv.mikuláša, výzdoba bude základná, pre všetky svadby na daný deň, nejaká pani to má na starosti. Ja budem mať niečo svoje navyše, asi mašle na tie predné lavice, stoličky +nejaké kvety ešte...uvidím...
Odpovedať
baby poradte pekne miesto na fotenie v presove alebo v jeho okoli :-|
Odpovedať
@25jana25 tiez by som rada vedela.. Cemjata pri altanku, Bardejovske kupele (dost daleko..), klasika kazdy sa foti na Kalvarii.. ja tiez neviem a som z toho zufala.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, prosim vas, mohli by ste mi poradit nejaku dobru cukraren v PO na svadobne kolace, alebo niekoho, nejaku pani a pod. Hlavne, aby chutili a aby aj cena bola primerana. Byvam v BA, svadbu budeme mat blizko PO a kedze nie som z PO, mam to dost komplikovane, lebo to tam neopoznam.... a este by som potrebovala poradit nejake dobre kadernictvo a vizaz, budem vam naozaj vdacna.
Odpovedať
@84vali ja som najprv chcela kapusiansky hrad ale bolo mi povedane ze sa tam uz autom neda dostat :-|
Odpovedať
@nikus28 jednoznacne odporucam princess
Odpovedať
@drobcek2007 :-o ..no az teraz som si vsimla datum... :-N
Odpovedať
@25jana25 no to záleží čo chceš na fotke mať. Mne sa páčia polia, lúky príroda a samozrejme slamové kolesá - myslím že 16. júna ešte nebudú. Veľmi som chcela fotku v červených divých makoch..no s týmto dátumom sa asi uspokojím len s nejakou lúčkou v okolí PO. :) Mňa skôr zaujíma v prípade zlého počasia kočky kam?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, tak pred chvilockou som sa zeragistrovala na tento web a rozkukavam sa :-) Mam taku otazocku - planujeme svadbu na koniec Septembra/Oktobra, ale zatial nemam vobec ale absolutne vobec nic, kedze zasnubenie prebehlo pred asi 3 dnami :-) Vcera som len zo srandy pozerala na nejake restauracie v Presove a natrafila som na nejake Rafaello resp. teraz uz asi Saris gastro a v roku 2012 maju jeden volny termin...tak som myslela ze odpadnem, pokial to bude takto aj v inych podnikoch, tak to bude zaujimave...evidentne naivne som si myslela ze 3/4 roku musi bohato stacit, ale zacinam triezviet...nemate prosim nejake skusenosti? Prip. dobre recenzie na podnik pre cca max. 70 ludi? Zvazovala som Saris park, ale ten sa mi zda predrazeny a trochu od ruky. No neviem neviem...nakoniec si asi urobim piknik v trave a bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matica ahoj, chcem sa opytat ako ta cenovo vysli tie saty v salone Alja kedze zakazkove sitie nie je vzdy najlacnejsie a ja som si vymyslela saty, ktore sa budu musiet jedine usit. dakujem za pomoc :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivankazabka Ahoj, neboj sa ;) aj ja som mala taketo stresy a nakoniec to tak vobec nie je. Hned som vsetko rezervovala bez rozmyslenia a teraz vidim, ze kludne som mohla pockat, premysliet si to poriadne. Je pravda, ze ti vychyteni fotografi, kameramani a pod. budu zajednani, ale najdes kopec mozno aj ovela lepsich, ktori nemaju az taku reklamu a robia aj za menej penazi a naozaj krasne. A tak je to so vsetkym. Akurat sala, ak ich je v okoli menej, tak sa poponahlaj, no, kedze nemas presny datum, ktory by si chcela, tak si myslim, ze nebudes mat problem ;)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?