Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
z coho si mala take vysoke testy?
Odpovedať
no to netusim vobec, som sa este cudovala, lebo som ani ziadne lieky nebrala, a vobec niesom lupienkovy, hranolkovy, reznovy konzument..teda raz za cas si dam, ale z toho by mi urcite tolko nenabehlo...a ked som vybrala za pol roka nejake vytaminy, testy boli ukazkove...tak neviem, uz som myslela ze si pomylily vzorky alebo co...ale uz je to v pohode :-)
Odpovedať
boooooze "vytaminy"...slovencina byt moja konicek :-D :-D :-D :-D chcela som napisat vitaminy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, ja teba pochopit :-D
Odpovedať
no a to som pani ucitelka :-D sice zatial tak imaginarna, ale mozno od septembra pojdem "zaskakovat" na ciastocny uvazok popri skole
Odpovedať
Profilova fotka
kde by si mala ist ucit, tu niekde v PO?
Odpovedať
u nas,osatlo v skolke zapisanych 6 deti, tym padom nemozu byt zamestnane 2 ucitelky na plny uvazok, tak ostala riaditelka a ja by som mala byt ucitelka.ale bude to zavisiet od rozvrhu, lebo v skole som aj rano aj poobede, vecer...tak som sa jej na 100% neslubila, ale mam sa ist porozpravat s riaditelkou...no uvidim, ale kazdopadne by bola kazda korunka dobra a s detmi v skolke je super x-) a to ju mam skoro pod nosom
Odpovedať
Profilova fotka
to budes ucit v MS alebo na ZS?
Odpovedať
u nas je len MS, a na ZS do skolskeho klubu by som nesla ani za milion, stacila mi prax na sibirskej ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
moja teta robila vychovavatelku na sibirskej a z tych deciek jej rastli rohy Moja mama uci v MS na Bernolakovej
Odpovedať
a ako sa vola teta?mozno som pri nej bola na praxi...ale fakt tam na sibirskej to ne najhorsia skola v PO co sa deciek tyka...ja som chodila domov znicena po 5 hodinach horsie ako keby som tahala 24 v bani ... tam by som nesla ucit ani keby to bolo posledne volne miesto... mamka uci?to ani neviem kde bernolakova je :-N ale keby mali volne miesto od sk .roku 2010/2011 tak sa hlasim :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bernolakova je hore na kopci smerom na salgovik :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaj, aha, tak uz viem...ja si ulice v PO vobec nepamatam...maximalne hlavna, 17. novembra, levocska...ale tie sidliskove vobec :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj moja mamrobila na sibirskej a tetka tam este robi tak pri kom si bola danka na praxi a tani ako sa vola tvopja teta??
Odpovedať
ahoj ketrin, ja som bola pri eve sykorovej, tiez ich mala vyse hlavy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky co noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som hore od 5.30 nejako pes chcel ist von ako kazde rano o 5.30-oco ju to naucil :-D tak uz mam za sebou 2kavicky uch
Odpovedať
Profilova fotka
ja som hore od 6.30, akosi som nemohla spat a tak zavislacim od 7ej ;-)
Odpovedať
ahojte, ja uz tiez strasim od 6.00 :-D este si dopijem kafco a hor sa do malovania :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no a potom ze preco som nervozna ked tak skoro vstavat treba ;-(
Odpovedať
hm, mirka, nevyhoda bytovkovych psikov...nas je vo voliere, alebo na dvore,takze o starost menej :-.
Odpovedať
Profilova fotka
jojo tak to hej ale co nezrobis pre ne :-D kocky o hodku som spat... :-p
Odpovedať
aj ja uz idem....niekedy vecer mozno kuknem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danu, ides uz malovat?
Odpovedať
pre tomsim: aj ked sem casto neprispievam sem tam si precitam co sa deje...no ja som bola presne v tej istej situacii a porovnavala som ozkn so solivarom a mam presne opacne skusenosti. Solivar s jedlom skutocne o nicom a ozkn prave naopak, napokon ozkn vyhralo a skutocne vsetko bolo uzasne... :-) kolko ludi tolko chuti
Odpovedať
ahojte ma niektora z vas skusenosti s foto a videostudiom Fecko na jarkovej?lebo fotky aj video na stranke maju krasne tak chcem vedieť či su s nimi ľudia spokojny
Odpovedať
ahoj tani, uz sa na tom pracuje, vcera som len stahovala a umyvala moje krasne syte oranzovo-cerveno-broskynovo neviem ake este steny 8-( fakt, nedefinovatelna farba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danu...ahoj. Tak to je nejaka diva kombinacia :-D
Odpovedať
no ja som do bieleho primalexu natrieskala viac farieb a ked sa mi to pacilo, tak som zacala malovat :-D teraz mam uz urobenu farbu, len sa riedi vodou :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?