Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si v UK kupovala len nausnicky swarovskeho a vyslo ma to na 30eciek hihi takze cena je super...
Odpovedať
no, ja som to nasla na nete to predavaju cez 1700 ]-( a to neplatia ziaden prenajom urcite
Odpovedať
mirka, som si vsimla v albume, mame rovnaky krizik :-D odkial mas?
Odpovedať
Profilova fotka
danu, pekna suprava. Je to take jemne a elegantne
Odpovedať
mne sa pacia take jednoduchsie, nemam rada taku precancanu bizuterku a sperky vobec 8-)
Odpovedať
pre dnesok sa lucim, idem hodit sprchu a utekam prec...az do dalekeho VT :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nie som moc na sperky. Mam taky strieborny set - retiazka+naramok na ruku. Dostala som to na meniny od mamy a inak nenosim ziadne ine sperky. Ale paci sa mi ked ma zena na sebe sperky v jednej farbe - napr. zlte zlato, biele zlato alebo striebro
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, tvoj buduci mozno pozna tomkovych z lazan a pani tomkova pecie krasne medovnicky a vselijake ine srandy. mne pre petra piekla taký medovníkový tanier s tulipanmi, vtacikai, lienkami a vsetko bolo farebne, nadhera. mked sme od nej brali srdiecka v maji tak kus stal 50centov. ja som dnes robila tie svadobne aj druzickovske nechty, nakoniec sme skoncili pri tej francuzskej a kamienkoch :-D a druzickovske boli take dvojtirkisove so strieborným
Odpovedať
Profilova fotka
hmm francuzka a kamienky to je pekne....no neviem spytam sa ho ked bude vediet tak za nou mozme zajst a nech mi srdiecka skusi spravit :-N dakujem si zlata inak ako uz si nasla fotografa a kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes rano o piatej sme sa vratili zo svadby a volala som z par fotografmi ale nerobili foto knihu a tu ja chcem este idem zajtra za dajakym d prešova DANKA studio oproti bati tak uvidim. a mkozno este péockam za spoluziackynimi fotkami co mala vcera svadbu, ju fotili z lifka
Odpovedať
cavko :-) keterin kde si bola na svadbe?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte uz som doma, danka srdiecka uz mam hotove pod podium :-N uz aj sviecky kupene a ozdobene cize teoreticky uz mam vsetko.... :-D
Odpovedať
ahojte, predpokadam, ze vacsina z vas je tu z Presova. Mohli by ste mi teda poradit? Je v Presove obchod Ikea? a kde presne a ako sa k nemu dostanem zo stanice? dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
mia...ahoj. Pokial ja viem tak v presove Ikea nie je. mirka...ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ikea? to je v kosiciach ne? ahoj tani...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...mam taky pocit ze ani KE nemaju Ikeu. V KE je iba KIKA. Jedina Ikea v SR je v BA
Odpovedať
Profilova fotka
hmm no moze byt ale zda sa mi ze ikea je aj tam no nehadam sa ale v PO urcite nieje....
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som pozerala internetovu stranku Ikei a jediny obchod je iba v BA
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis hihi mia15 nemyslela si MAX?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bola som na svadbe v šarišskych dravciach spoluziacke zo strednej, tak to bolo cosi. zacali sme uz vo stvrtok od 20.00 a domov som sla o druhej rano no zdaleka to este nekoncilo len mne este cestovat trebalo, to som ja s nevestou a este jednou kamoskou vili pierka, a islo nam to super nakolko som to prespekulovala tak ze sme pouzili taviacu pistol, super vec, vrele odporucam. ostatni len sedeli a zrali a pili. no a v sobotu to vyvrcholilo, uz o pol tretej a tiez sme prisli domov dnes o piatej lebo poniektorí z partie tam nechceli ostat spat no a dnes sa pokracovalo ale uz bez nas lebo sa nam nechcelo uz vracat. tak to bol teda zazitok. oslavovat svadbu tri dni som este nezazila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm dobry napad ja zacnej vo stvrtok a skoncim v nedelu :-D ;-) :-p pri zdobeni saly treba vypit hihi pri viazani balonov bude sranda :-D keterin ked budeme susedky ta zajdeme na pivco bo ja neviem kde tam karcma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne ved ja uz mam zmapovaný terén a okolo vas budem sem-tam chodit na vychádzky s deturami, zachvilku do prace uz len týzden
Odpovedať
Profilova fotka
hmm hej chodievas okolo? ja zas mam pocit ze velmi na vychadzky zo psom tam nieje...a korculovanie mozem vylucit :-D sladky presov....
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to hej toto tu aj mne chyba korculovanie a vobec ani na bicykel nemozes ist, no co uz a preco ste sa rozhodli ze ty prides byvat sem??
Odpovedať
Profilova fotka
docasne riesenie-uvidime ako dlho tam vydrzime :-D tak na korculovanie je idealny ciklistak ....
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, no tu to nie je bohuzial mozne
Odpovedať
Profilova fotka
ta na dialnicu pojdeme :D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to asi uz nie lebo dialnica dovtedy bude spustena :-(
Odpovedať
Čaute kočky...potrebujem veľmi súrne referencie na Penzión Rafaelo (OZKN) a Šport na Solivare...nevieme sa rozhodnúť....pre cca. 100 ľudí...už teraz ďakujem za pomoc
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?