Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
prajem pekny den, ja som ho nezacala velmi dobre, ]-( ]-( ]-( ale dufam ze uz ma nikto nevytoci.dnes si idem kupit farbu na malovanie a zajtra sa do toho pustim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik vam prajem :-) danu...ides malovat izbu?
Odpovedať
ahoj tani, presne tak, idem malovat spalnu
Odpovedať
Profilova fotka
aku farbu si vybrala?
Odpovedať
chcela by som taku bananovu zltu, moja mi uz ide na nervy.ja menim farby casto :-N v priebehu 4 rokov uz bude tretia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je celkom pekna farba. Moj brat ma izbu vymalovanu jablkovo zelenou farbou a vyzera to celkom pekne. Aj taka smotanova by bola celkom pekna
Odpovedať
jablkovu mame kuchynu ;-) tiez som ja malovala :-p ale keby som si aj ja dala zelenu, to by uz bolo asi vela zelenej, lebo aj dom mame zeleny aj auto :-D :-D :-D pojdem poobede do jedneho velkoobchodu, maju tam velky vyber, tak snad nieco vyberiem.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano, tej zelenej by uz bolo asi vela ;-) do ktoreho obchodu pojdes vybrat farbu?
Odpovedať
neviem ako sa vola presne, tusim maxcolor alebo tak nejako...ale je to smerom na delnu...takmer oproti autoskole delna, tak na kopci
Odpovedať
Profilova fotka
aha, uz asi viem ;-)
Odpovedať
je to asi najlacnejsi obchod s farbami a maju dobry vyber, uz viackrat sme tam nakupovali v stvrtok idem skusat kroj, som zvedava ako budem vyzerat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
odkial budes mat kroj?
Odpovedať
Článok sa načítava...
FS Dubrava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
budes mat aj zacepcenie?
Odpovedať
nie, ja take ceremonie nemusim...ale sami sa nukali tatovi ze ked bude robit svadbu, tak pridu :-D ja som zrusila vsetky tie take priblble /teda pre mna/ zvyky ako vypytavanie nevesty doma, tie natahovacky,platenie za mladu, siahodlhe odpytavanie, ziadny flaskovy tanec so zavojom/aj tak ho nebudem mat :-p / atd....ostane iba odpytanie od rodicov, kt. dam napisane ja, rozbite taniera, prenesenie cez prah a redovy.toť vsjo.ani ziadny unos sa konat nebude
Odpovedať
Profilova fotka
tomsim: v maji som bola v ozkn na svadbe bratrancovi a dobre bolo, aj ked nasi vraveli ze nie moc chutne varili ale mne sa nezdalo. mne sa tam pacilo
Odpovedať
Profilova fotka
danu, tak odobierku od nevesty nebudem chciet ani ja, takisto to cepcenie o polnoci takisto nechcem. Ja chcem iba klasicky redovy tanec, takisto nemusim ani to hadzanie kytice. Mne sa tie zvyky vobec nepacia
Odpovedať
hadzanie kytice je americka tradicia, na to som ani nemyslela...nebudem tu ziadne amicke prkotiny zavadzat a aj by mi to bolo na svojej svadbe divne =-)
Odpovedať
tomsim, ja budem mat v sporte. No mne tam trochu vadi to,ze z jedneho uhla nevidno na parket, ale varia tam super. A zas v ozkn je velka priestranna sala, no co sa tyka jedla nic moc. Teraz v sobotu tam bola kamoska na svadbe, takze mam to z pravej ruky... no rozhodnutie je na tebe
Odpovedať
ja som bola tiez na svadbe iba v sporte, mne sa tam pacilo.ak mate deti na svadbe, vybrala by som radsej sport, maju tam aky taky "vybeh" vonku :-D a co sa tyka jedla tiez si myslim ze tam varia dobre, a s tym vyhladom na parket, to uz je minimum.kto chce vidiet co sa na nom deje, pojde tancovat a o zabavu mate postarane :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte danu, mne sa to hadzanie kytice vonkoncom nepaci. Alebo to stahovanie podvazku, to tiez nemusim. V Sporte som bola pred rokmi na oslave a mne sa to tam celkom pacilo :-)
Odpovedať
ja co som pochodila svadby sa ani na jednej nehadzalo kyticou, ani sa nestahoval ziaden podvazok =-) vcera som nakoniec kupila bananovu zltu farbu na stenu, ale moja polovicka si nemoze vziat teraz dovolenku a oco kamsi zduchol, takze dufam ze budem malovat zajtra. nemienim sa sama pucit pri prenasani nabytku ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak bananova znie velmi dobre a to je az taka uplne zlta alebo je trosku bledsia?
Odpovedať
tak na stene ju este nemam, tak o vysledny efekt sa podelim ked bude vymalovane, :-p ale je to taka pastelova zlta...ziadny kanarikovsky odtien.bola aj citronova zlta, ale zdala sa mi uz velmi syta. teraz mam velmi sytu nedefinovatelnu farbu, tak chcem trochu zjemnit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to bude vyzerat velmi pekne ;-)
Odpovedať
este si chcem kupit nejaku peknu zaclonku :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak my v byte nemame ziadne zaclony, ja som silny alergik na prach, tak ziadne zaclony ani koberce nemame
Odpovedať
aj ja som alergik ale neviem na co...teda nie tak presne, zevraj na nejaky druh bakterie, ale na aky som uz zistit nesla :-D hrozne vela ludi sedi po lekaroch, tak pokial neumieram, nikam neidem... :-p ale okrem tych bakterii aj na niektorych ludi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som alergik na prach, roztoce, pel, prach z kriedy a este nejaka zmes bakterii HCD ci ako sa to vola, mam predpisane aj lieky ale neberiem ich pravidelne. Pokial na to neumieram tak nebudem pecen zatazovat chemiou
Odpovedať
ja tiez neberim ked nemusim, ani ibalgin ked ma boli hlava...odkedy mi zistili na preventivnej prehliadke 2x vacsiu hodnotu pecenovych testov... :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?