Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ikinka nemaaaa net :-| teda jej pan manzel. z coho ma odpadnut?aj ja cem vediet :-D
Odpovedať
neboj casom sa dozvies ak by si zajtra isla von tak sa ozvi mirke ikinka ma v praci net a aj ku mamke urcite chodi :-N
Odpovedať
no, ja na nu tel. nemam jedine tu alebo FB
Odpovedať
danka utekam si dat dieta na poriadok potom budem na FB cavte
Odpovedať
cav zatim ;-)
Odpovedať
Dakujem vam velmi pekne za rady, bola som milo prekvapena, ze ste mi odpisali ;-) Problem je v tom, ze sa neviem rozhodnut ci tento rok - niekedy oktober, november, lebo v septembri by to uz bolo asi vazne narychlo ... ci skor ten buduci – jul, august. Nejako sme sa do priprav skor nepustili, a teraz s priatelom riesime co je lepsie. Kedze buduci rok ma caka diplomovka, statnice, ... neviem ci potom budem stihat aj skolu aj pripravy na svadbu. A teraz mam este prazdniny, mozno by sa to aj dalo stihnut, len sa vazne nechcem uponahlat, aby som to potom nelutovala, ako spominala Kvetka. Vie mi niekto odporucit dobreho kameramana a fotografa? A ake mate skusenosti s jedalnou Drevar pri SOU-drevarskom a jedalnou v OA?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky miska moja zlata napis mi ako si dopadla, danka moja zlata nevadi ked nebudes stihat zajtra pojdeme inokedy ja zajtra by som chcela stihnut nechtarku som zvedava co a ako :-D miska cakam som hrozne zvedava a dufam, ze vsetko je all right... miska zajtra budem v meste cca okolo 15.00 ides somnou za nechtarkou? tak zajdeme na drink? a ja skocim do solarka...rano tu budem ak nie miska napis mi sms alebo daj vediet skocime za dankou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rianka, myslim, ze sa to stihnut da....skus obvolat saly, ci su este volne, lebo s tym byva najvacsi problem, ostatne sa da poriesit. Bude to ale trosku aj o kompromisoch. Ide o to, ci musis mat toho najvychytenejsieho fotografa, kameramana, hudbu (lebo ti su poobsadzvani aj rok dopredu), alebo ti staci priemer. Ja viem, co vsetko obnasaju statnice a diplomovka, kolko casu a stresu, neviem si predstavit, ze by som do toho mala pripravovat svadbu. U kazdeho je to ale ine, napr. moj nastavujuci sa pred statnicami velmi nepretrhol, ale on je "expert" :-D Zial, so spominanymi jedalnami skusenosti nemat, takze neporadim... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
rianka ahoj, smelo do toho, ja si myslim že stihas v pohodicke. a co sa tyka tych kameramanov a fotografom - videla som mnoho kaziet a otiek a mne sa vsetko zda super, napadite, originalne... staci si tu pozriet zopar albumov kvetka ahoj, no ja odpadnem koho tu stretam...akosi nestiham tak sa vecer stavim a popiseme viac, pa zatial
Odpovedať
pozeram, ze vy mate az maji. uz mate to najdolezitejsie - miestnost, hudbu, kameramana a fotografa? ci si zatial zhanate info a pomaly sa rozhodujete pre to, co vam najviac vyhovuje?
Odpovedať
Profilova fotka
rianka, ja mam zatial len salu, idem teraz na dva tyzdne na dovcu, a potom by som chcela vybavit foto, kameru a hudbu, nech to mam z krku...ak viete poradit, poradte prosim, neviem na koho sa obratit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj riana, my máme svadbu v októbri, ale sálu sme naháňali už minulý rok koncom septembra a mali sme problém nájsť sálu pre väčší počet ľudí, ktorá by bola pekná. Zisťovala som Čierny orol, kaštieľ vo Fričovciach, tam som chcela najviac a mala som smolu. Tak som skúsila Areál Dobrej pohody v Šarišských Michaľanoch a voľný termín mali až na október, a to sme pozerali rok dopredu. Pôvodne som chcela 8.august alebo 12.sept., ale smola. Čo sa týka Šarišských Mich. môžem len odporúčať, boli sme tohto roku na dvoch svadbách a všetko bolo super, nešmýkalo sa, jedlo výborné, skvelý prístup a cena.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tinka ja ti mozem odporucit par ludi ak by si chcela...
Odpovedať
uz sme volali par ludom, ale neviem ci vsetko dame dokopy v 1 den, takze som zvedava, ci to nakoniec toho roku vyjde. ja by som tiez potrebovala poradit nejakeho schopneho kameramana a fotografa, pretoze s tym mame najvacsi problem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rianka, tak ako, pozerala si na tu hudobnu skupinu???
Odpovedať
aku skupinu myslis?
Odpovedať
Profilova fotka
Rianka, ja by som ti poradila Jozka Plancara:) My ho budeme mat na svadbe a som spokojna s vyberom, ze sme si vybrali prave jeho. Da sa s nim nezavazne stretnut, pokecat, poviete mu vase predstavy, on vam ukaze par ukaziek a kludne mozte odist. Podla toho ci bude mat volne alebo nie. Ked sa vam nebude pacit tak v poho, pojdete prec a nic sa nedeje. Ale na takom principe funguju asi vsetci kameramani. Potom viem este o p. Juskovi (Jusko), videla som veeela cd so svadbou a su tiez velmi dobre. Uz len zavisi od toho, co na tom cd chcete mat, aku animaciu, zlozenie, pocet cd a samozrejme cena. Potom este dost znamy v PO je p. Sakac, on je na trhu uz doooooooost dlho. Jeho cd sa mi zdaju trochu staromodne, no ale to je kazdeho nazor. Ja by som ti odporucala obvolat a stretnut sa so vsetkymi, oni vam ukazu ukazky, povedia cenu, detaily a tak si mozte vybrat. Studio Live tiez robi video aj foto. Nepoznam , no co citam prispevky holky co ich mali boli spokojne, foto som videla aj tu na nete, aj na stranke, takze su celkom v poho, no cenovo neviem. Ja ete zhanam fotografa, necem investovat vela penazi do fotografa, chcem iba foto z exterieru pred svadbou, uz cez kostol ani v sale nie, iba umelecky vonku, tak ak mozete babenky tak mozte poradit aj mne. Ja by som chccela len nieco do 130 eur (4.000,-) viac nie som ochotna dat. Myslim , ze je sa niekto najde, nejaky zacinajuci fotografi, co si len tak privyrabaju popri robotke:)
Odpovedať
ahoj kvetk84, ja chcem tiež fotografa iba na fotky z exterieru, na ostatné tam bude kameraman, skús pozrieť aj na nete...Adrian Fecko..on je kameraman ale majú aj fotografa..to sú tušim otec a syn, a celkom pekné fotky robí aspon mne sa páčili, takže sme sa s ním dohodli, že termín nám podrží do polovici mesiaca a tak musíme prísť zaplatiť zálohu, lebo ho dá iným...ale skús pozrieť
Odpovedať
ahojte :-) ja mam tiez fotografa za priatelnu cenu 5000 korun je v tom uz vsetko, aj praca aj vysledne foto na CD aj vytlacene. tu je napr. ukazka http://www.mojasvadba.sk/album/album.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka ty mas toho co aj ja :-D
Odpovedať
sak som ti nanho dala kontakt :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hej :-D ta diky ja nepamatam co bolo tak davno hihi kedy ideme do saly?
Odpovedať
hm tak to vyzera ze az v auguste ,ale mozno posledny julovy vikend budem mat volny ...bo zase robim od zajtra vkuse do nedele ]-( ale co uz nabijam hodiny -milion hodin milion korun :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-p ja mam zajtra a v piatok off a som hrozne rada, taky hic ze az :-N tak zajtra si povybavujem vecicky co mi treba zajdem s miskou na kavcu, ked bude stihat a mozno v piatok tam zajdem hihi ked sa mi bude chciet
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...ten album sa mi velmi paci. Pekne fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tani ako sa mas? co mas noveho?
Odpovedať
daco mi hovor, vcera ma opalilo podla tricka ]-( inak,odkial kupujes servitky na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...ahoj. Nove nemam nic, vsetko po starom. A ty?
Odpovedať
aj mne sa paci, su take pekne prirodzene, ziadny prehnany retus ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
servitky mi bolo povedane ze daju oni len mam povedat farbu :-D ta ja ti viem povedat ci to pravda :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?