Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
tani okrem 200balonov co som kupila nemam nove nic hihi este helium a budem happy netusite kolko to stoji?
Odpovedať
tak maju aj oni, a maju aj broskynove, ale zelene take ako chcem ja nemaju a ani zlate, takte si budem musiet kupit
Odpovedať
Profilova fotka
no este servitky si budem kupovat dost som uz nakupila somarin na vyzdobu a sviecky tam asi nedavaju co? :-N to by som asi velmi vela chcela hihi
Odpovedať
hmm, tak to neviem, ale tie vyzdoby co som bola kuknut, tak mali svoje
Odpovedať
Profilova fotka
sak toto ze za tie somariny najviac cvakam :-D ale ta dajako to musi vyzerat no ne?
Odpovedať
ved hej, ja len cakam ked kupia organzu aby som k nej dokupila servitky a sviecky.a mam uz take peknucke kamienky na stoly x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-p kolko das za pozicanie organzicky?
Odpovedať
nic :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hihi tak to ti je hej :-p
Odpovedať
aspon na nieco mi je ocova robota dobra :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je pravda a helium uz mas?
Odpovedať
nemam :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja zvedava aka palka tam bude za to helium...
Odpovedať
sak aj ja ale ked to bude prehnane drahe, tak na to kycham. to si radsej kupim nieco na seba.uz mam kamienky v albume ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kolko si za ne dala? no sak jasne ale tak helium je helium kto bude fukat 200balonov? :-D
Odpovedať
kompresor na pumpe :-D dala som za ne 2e, kupila som ich od nevesty co bola zdobit salu lebo mala 2 take balenia a len 1 aj to nie cele pouzila.ona ich mala z KE z kiki tusim
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja zvedava kto to velke srdce z balonoch aj zrobi to bude masaker ale ja som chcela zrobit ten kruh kde je prvy tanech a nato mi treba helium aby balony isli hore a tak nech sa s nimi deti hraju premna zamna...
Odpovedať
jaaaj, kruh ti zrobi osvetlovac ked zahasi svetla v sale a zapne len hladak...a hotovo...ja ked budem mat helium, tak len niekde po bokoch v sale
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som chcela povodne lupene dat na zem v tvare srdca no ale zbytocne peniazky a mam 200balonov tak by som to tak vyriesila a tak by som ich dala nabok nech sa deti hraju :-D
Odpovedať
ja som bola na svadbe, kde urobili na parkete srdce z kytic co dostali 2v1 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to som asi videla :-N
Odpovedať
pekne to mali
Odpovedať
Profilova fotka
uz nech tu je ten den uz som s toho vsetkeho hrozne unavena a este k tomu aj horucooooo :-D
Odpovedať
aj ja a to este toh otlko nemame, ale uz vyberame obrucky medzi dvomi kandidatmi
Odpovedať
Profilova fotka
moja nam robili obrucky mesiac naco cakas? :-N daj poradim ti hihihi
Odpovedať
tak lebo mi mozeme mat aj za dva tyzdne, ak chceme http://www.breuning.com/interface2.html je to "inspiration collection" 12 zvrchu alebo "premium collection" 13 zvrchu. inak sa to neda ukazat, lebo vsetky su jeden link a este ja chcem bez kamienkov, cize budeme mat rovnake take ako panska obrucka
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa paci viac to 12
Odpovedať
Profilova fotka
a preco bez kamienka s kamienkom je to take zenske peknucke pre dievca...
Odpovedať
aj janikovi :-) alebo este taka moznost ze z tej kolekcie inspiration 10 ale v zlatom a tam kde su kamienky, tak namiesto nich biele zlato 8-) mam uz 2prstene kde mam kamienky, na jednom 6mensich a na druhom 1 vacsi, tak na obrucke nechcem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jajaj to si daco take hovorila uz mi zapina :-p sem tam mam vypadky pamate :-N no danka vyber krasne a hlavne daj ich zrobit cim skor nase mali byt tiez do 3tyzdnou a cakali sme mesiac a to este niesu gravirovane lebo mal zlatnik volno tak ich ideme dat dogravirovat :-N pocitam mesiac 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?