Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
danka ja som pochopila, len konstatujem, ze dufam, ze na mojej svadbe resp. na moju svadbu budem moct vyzdobovat v piatok, ze nic nebudu mat v piatok-ziadnu oslavu :-p keterin idem si vybrat nechtiky ake mi spravia, ja mam svoje original dlhe, ale na svadbu si dam zrobit gelove... :-N teda aspon dufam :-D
Odpovedať
no, tak to by nemalo byt, lebo nemas svadbu v plesovom/stuzkovom obdobi ;-) na oslavy take mensie maju ine miestnosti, jedien ze by tam vyska manazment mala uz prednasku, co pochybujem ze bude 12.9
Odpovedať
Profilova fotka
a co je 12.9? :-| no proste tam povedali neviem ci casnik ci kto proste moze tam byt 50-tka, 60-tka a pod no aj ja si myslim, ze je to velka sala na take akcie, ale nikdy nevies mozno budu mat aj 200ludi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze si ides dat prvykrát gelove??? ja sa pytam len preto lebo ja tiez robim nechty, tak som salen chcela inšpirovat. ja som bola v pondelok nevesta ;-) som sa sama sebe pacila x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejej tak to mozes aj ty mi spravit nechty ;-) a mas fotecky?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, nerobim si album a ja sa kor venujem flitrom a glitrom a takym tym vselijakym ozdôbkam, francúzku nerobim velmi rada a ani sa mi moc nepáči...ale ked budes v svinej a budes chciet vyskúsat, môzeme daco na leto urobit, aspon zistis ako sa s nimi naraba....a nechcela si si dat upravit svoje ked mas pekne dlhe??? ja mam teraz take zelene a predtým som mala divoko ruzove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nemala by som s tym problem ale ja mam problem z 2nechtami nechcu mi nejako narast, :-D resp oni rastu ale hned sa zlomia alebo ich okusem uz to trva rok :-D ostatne su dlhe :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a aku mas predstavu??
Odpovedať
jaj, prepac, ty mas 19.9 :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D danka odpustam :-p keterin tak nieco take aby sa to hodilo na svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to tazko lebo kazdy máme iný vkus ja viem ze by som sa urcite nebranila niecomu farebnemu a nie otrepanej klasike
Odpovedať
Profilova fotka
vies, premna je najjednoduchsie ukazat prstom na obrazok a povedat tak tieto chcem :-N mne sa tiez nepaci len cista francuzka manikura, ale ked uz ma nieco v tom tak je to uz krajsie, je to fakt tazke na vysvetlenie :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, ako sa mate?
Odpovedať
ahojte. som tu nova a potrebujem radu. nechcem vas zbytocne otravovat mozno pre vas blbou otazkou ani sa vam nechcem miesat do debaty, ale nevedela som kde napisat, lebo este neviem ako to tu presne chodi. je mozne za cca 3 mesiace pripravit svadbu a vsetko okolo toho? ak aspon jedna osobka mi napise svoj nazor budem velmi povdacna.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, myslím, že sa to dá,záleží od toho, ako si náročná a či budeš mať šťastie zohnať to,čo si predstavuješ. To hovorím hlavne o sále, hudbe a kamere, ale ostatné veci nebudú problém
Odpovedať
ahoj tani ;-) rianka, ja tiez myslim, ze to zalezi od toho co si predstavujes, a co bude volne.ale myslim ze ked sa chce vsetko sa da.aj za mesiac. 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danu...ahoj :-)
Odpovedať
rianka no ak nato nebudes sama tak urcite ;-)
Odpovedať
inac cavte baby ;-)
Odpovedať
jeejda, drobcek, ty si tu dlho nebola.
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek...ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Rianka:) ja si myslim, ze ked od dnes o tri mesiace tak je to mozne, ale to budes musiet robit ustupky, hlavne co sa tyka saly a hudby:ň dobre su uz obsadene a ja si myslim, ze ked sa nemusis ponahlat tak sa neponahlaj:) svadba je len raz za zivot (aspon sa tak predpoklada) a tak by mala byt poriadne pripravena a mala by si si dat na tom zalezat. Saty sa daju zohnat, salonov je mnoho a peknych siat ete viac. Ja som zacala salou, pre mna bolo dôlezite aby sala v ktorej sa budem vydavat nemala na podlahe kachlicky, nepaci sa mi to a zda sa mi to veeeelmi chladne a neprakticke. Ale za tri mesiace urcite nezozenies ani OZKN na Sekcove, ani Duklu a ani Areal dobrej pohody v Sarisskych Michalanoch kde je plavajuca podlaha na zemi. Takze Rianka stihnut sa to da, ale davaj pozor na vseeeetky aj tie najmensie drobnosti aby si potom nelutovala:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Keterin:) co neodpisujes? ako sa mas? ako postupujes s pripravami a kde bude svadba? Ja budem mat v Sarisskych Michalanoch v Arealy Dobrej pohody a uz teraz sa veeeelmi tesim a pripravujem, planujem a setrim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak ahojte babenky:) chcem sa pridat k vasmu foru, dufam, ze ked budem potrebovat poradit tak sa najdu dobre napady a inspiracie:) Baby dajte mi typa, akej farby vyzdobu planujete? Mne sa paci svetlo fialova, no zda sa mi, ze to o rok bude uz veeelmi otrepane a ze to ma teraz kazdy :-| A ani priatel nie je nadseny touto farbou, zda sa mu prilis babska. Potom je v hre este zelena, ta akosi teraz tiez frci. Co vy na to?
Odpovedať
baby vy si ma este pamatate? :-D :-D :-D :-D :-D :-D kvetka je to o vkuse a o farbach interieru kde mate svadbu
Odpovedať
kvetka, ja budem mat zeleno bielu alebo zeleno zlatu, este uvidim. drobcek pamatame, len ty nas zanedbavas ]-( :-D :-p
Odpovedať
a co sa tyka tej palvajucej podlahy, ja by som ani plavajucu nechcela, hrozne sa na tom smyka, staci mi ze ju mame doma, ale tancovat by som na tom nevedela.aj ked je to pekne. =-) v nasej sale su drevene parkety
Odpovedať
ale az tak zas nie vcera som bola z mirkou danka co robis zajtra vecer?????? =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
taaak som v praci a v sobotu zase cely den :-( robim do 18.00 ale mala by som skocit s mirkou so nasej saly zajtra, len neviem ci tam bude personal vecer, jedine ti co budu robit vyzdobu.alebo v sobotu, ale tiez len by som odbehla cez den niekedy...uz nevladzem taham 9 dni :-S
Odpovedať
danka mas IP Ikinka ty si sa uz nanas uuuuplne vys..... alebo co ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ozvi sa ak sa dozvies novinku tak odpadnes =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?