Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
uvidim miska popripade mi napis IP kde budes ako unesena a to by som uz mala byt z prace domov ked skocim tam ked budem vladat, alebo do saly by som prisla ale to by som vypatrala po praci :-D
Odpovedať
mirka ok tak dojdes aspo neskor ale no ved za peknu tam mam byt ja :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-S si ma rozosmiala teraz :-D nic miska idem ľuľať bo rano skoro vstávam, tak bru noc zatial papapa ;-)
Odpovedať
papa bru nocku |-| |-| |-|
Odpovedať
dobre rako ;-)
Odpovedať
ikus uz vies ke sa budete fotit ak by prsalo????????
Odpovedať
Profilova fotka
zapocet z fyziky uspesne spraveny, o tyzden skuska z fyziky brrr.... ;-(
Odpovedať
ahojte, mirka blahozelam k zapoctu vidim ze ste tu toho popisali, takze: 1., agent: aby si bol v obraze, ikinka zhanala hudbu od marca, aprila, neviem presne, pretoze naaahodou zistili, ze ich prva hudba im vlastne na svadbu nepride a vobec sa neozvali, takze tak-jedna sa o skupina Faktor(ak by niekto chcel verdiet)tak taky pristup kapely by som si vyprosila 2., co sa tyka toho, ze z 5 bude nakoniec 6, to sa mi tiez nepaci, a pokial ma ikinka v zmluve urceny pocet osob 5, tak neni ocom, alebo ako bolo napisane, odratat im od sumy 3., neviem preco sa hned zacalo s tym ze sa tam opiju, ved zalezi od toho kto svadbu robi, co im na stol da a kolko, ved prist zahrat na svadbu, je vlastne ich praca, ani ja na svojej im nedam rekes tvrdeho, ale 1 flasu max., pripadne vino 4., nebudem tu kapelu obhajovat ani nic,tiez sa mi nepaciloa bola som prekvapena ked ikinka pisala ze jej nevedel povedat ci hraju alebo nehraju tu piesen, ale pokial viem, stretla sa so spevackou este skor, tak si repertoaor mohla vypytat vopred, teda aspon ja by som to tak urobila 5., myslim si ze podrobnosti sa daju normane dohodnut, my ked sme im volali tak dany hudobnik, bol v praci a nemohol sa nejak vykecavat do telefonu a povedal nam aby sme zavolali vecer a normane sme sa dohodli.my sme s nimi problem nemali, dokonca sme sa stretli na plese kde hrali so vsetkymi a pokecali sme v pohode 6., nerobia 30 minutove prestavky ako tu niekto spominal a tiez sa mi nepaci ze sa tu tak robia dohady co a ako , ked ani neviete o aku kapelu sa jedna toko z mojej strany. Ikinka, dufam ze ste to nejak v pohode vyriesili, aj ked ten tyzden pred svadbou je hekticky a pokial budem moct, tak pridem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka ty sa tak zlato zlostis, tu sa rozoberalo vseobecne o kapelach myslim,ze nikto nenarazal presne na Vasu, kedze ich ani nepozname, len ten pristup, bol hnusny... ;-)
Odpovedať
heh, kazdy mi hovori ze ked ja sa zlostim , to je take zlate a kazdy sa z toho smeje ]-( :-D :-D :-D ale ten agent si moze dopisat k nicku este aj provokater mne sa to tiez nepacilo, ked jej takto povedal ako jej povedal :-| ale este nenapisala ikinka ze co a ako , tak tu nerobme katastrofalne predpovede ;-) ale toho 6teho si s nimi vybavim aj ja inak, vcera mi spoluziak povedal, ze aj on bude mat na svadbe Faktor(15.8.), tak som ho trochu prestrasila ked som mu povedala ikinkin "pribeh" s nimi... A robim jahodovu roladu, mame veeeela jahôdok, mnaaaaam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
danka nechval sa lebo ti tu roladu zjem :-D no pravdu povedia stacia mi len jahodky.... :-p
Odpovedať
vpohode, mozes prist :-D ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hih danka dufam, ze suhlasis s tym aby sme sa niekedy vsetky kocky stretli cez leto na nejakom to drinku ;-) ikinka s miskou uz po svadbe...ostatne ako slobodne :-p
Odpovedať
jasnacka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi som zvedava ci sa to aj uskutocni :-p jojoj danka 3mesiace pred nami :-p
Odpovedať
no, bolo by to super, keby sa to podarilo :-) ja ani nejak nepocitujem tie tri mestace... zajtra ideme kupit oblek do Tobisu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-p danka len pekne nakupuj :-p ja musim volat o satky ci dosli :-D ale asi tam zajdem osobne len neviem kedy :-( mozno v piatok :-.
Odpovedať
hmm, nevyhoda nakupovania cez net :-| ja idem do obchodu , kupim a mam v ruke :-p ja uz iba 1 skusku x-) teda ak som urobila tu z minula, lebo mali byt vysledky do nedele a vazena pani docentka PhDr Phd ich dodnes nedala do maiska ]-( my si mame furt nacas plnit ulohy ale oni nemusia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
poznameeeee...........................
Odpovedať
no, len dufam ze vazena nemyslela do tejto nedele a v pondelok je dalsi termin, bo ma picne ale co uz. kde je v PO este metrovy textil okrem krivana a toho oproti greckokat. kostolu?
Odpovedať
Profilova fotka
:D uch tak to netusim....
Odpovedať
chcem si dat este usit jedny saty, ale nikde som nenasla taku latku aku chcem, teda krajku :-(
Odpovedať
a uz som si vypisala pohare x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne dnes buduca svagrova hovorila ze hlada latku a ziadnu peknu zatial nenasla :-S a pozvala ma zaroven na 30-tku a netusim co kupit :-N
Odpovedať
hmm, to ani ja netusim, ja nerada vymyslam darceky.ale co tak nausnice, to ma len tak napadlo... som zvedava co ja kupim na 30-tku svojum uz manzelovi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
8-) uch ja neviem asi sa nad tym budem zamyslat 3dni pred oslavou :-(
Odpovedať
no, to tak byva ze na poslednu chvilu sa vzdy kupi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no vzdy a vacsinou hluposti 8-) :-N
Odpovedať
:-D ja teraz rozmyslam, co kupit sesterke na svadbu ako dar :-.
Odpovedať
Profilova fotka
uch moja druzicka sa bude vydavat :-p vcera mi to oznamila, ze bude svadba o rok velmi sa tesim a svadobny dar no ja najskor peniazky hihi by som dala riadila by som sa tym co som dostala ja hih ale ked ides na svadbu skor ako ona tebe tak uppps nieco co sa jej zide alebo sa jej spytaj co chce...len nech nepovie, ze plazmu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?