Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
neboj, kupime.este tam maju 20% zlavy na vsetko :-) ved my sme isli minule do polska na oblek, a nekupili sme lebo ani jeden mu nebol dobry na ramenach, tak kupime z tobisu, odtial uz oblek ma a je nanho ako usity :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-p slovak je slovak :D poliak je poliak hihihihi
Odpovedať
a furt nam tam tiskali take hnusne leskle, mi ten material pripadalo ako oblecenie majky z gurunu.a zevraj u nich je to teraz moderneeeee 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
awojte :-) vidim že moja skupina sa tu rozobera vo veľkom, takže aj ja by som sa k tomu rada vyjadrila ;-) v prvom rade ma ten včerajši telefonat riadne vytočil, hlavne po tom čo sa na nas už jedna skupina (Faktor) vykašľala. Inak zrušili nam termin lebo vraj jeden člen skupiny mal isť na staž do Danska. A len tak pre zaujimavosť, prave toho som dnes stretla vysmiateho ako stoji v meste na zastavke tak si možte domyslieť..... a naš kameraman nam dnes povedal, že počul, že skupina Faktor sa rozpadla, preto to zrušenie.... :-p no a k tejto terajšej skupine poviem len toľko:nechcem ich odsudzovať, lebo ešte neviem ako to dopadne. najprv som bola strašne rozčulena....ale večer som s nim volala ešte raz a bol celkom mily, a povedal že sa určite nejak dohodneme.... takže možno som len vtedy poobede volala v blbej chvíli.... zajtra zavolam a uvidime, ale určite ich nechcem odsudzovať, možno to všetko dopadne perfektne a obe strany budu spokojne nie? ;-)
Odpovedať
ahoj ikinka,to som rada ze ste sa dohodli. ako som uz pisala predtym, aj moj priatel mu volal v blbej chvili, ked bol v praci, tak mu zavolal vecer a vsetko sa pekne dohodlo.myslim ze ak si chce akakolvek normalna skupina udrzat dobre meno a vlastne zarobit, nebude si takto odhanat "klientov" ;-) no,zaujimave s tou prvou skupinou.ked to poviem spoluziakovi..., ale mozno jemu pridu zahrat, ktovie =-) inak,ktora kadernicka ta cese v ide?mna zuzana vrabelova :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mna :-D :-D :-D robila mi vlasy na tablo na fotenie, na stužkovu, promocie, všetky plesy jednoducho ju zbožňujem :-D
Odpovedať
no tak to je sila :-D teraz mi presov pripada ako spendlikova hlavicka :-D
Odpovedať
a uz viem aku chcem pesnicku ja: Hej lásko velká - Lucie Vondrackova, Filip Blazek x-) juuuj, taka peknaaa
Odpovedať
Profilova fotka
no ten svet ja fakt maličičkyyyyy tu pesničku nepoznam ale najdem si ju a popočuvam čo je zač ;-) inač kočky na to že to už mam fakt za par..... som neskutočne kľudna, dnes som išla spať o 3:00 a vstavala do roboty o 5:30, takže žiadna slava ale citim sa super :-D už doladujem len detaily- isť si po kroj, šaty, kupiť ešte drahemu topanky(on ma stale čas :-N ), vybaviť auto ktore ma bude naštartovane čakať pred kostolom pre stav nudze.... :-D juj a dnes som bola na masaž tvare u kozmetičky, som povedala že to bola zatiaľ ta najprijemnejšia časť svadobných príprav, vrelo odporúčam uprostred stresov sa to fakt zíde ;-)
Odpovedať
a kozmeticku mas ktoru?ja som sa este nikde nebola objednat, tak porad, lebo ja ku kozmeticke nechodim, obocie si trham sama, vyrazky nemam, namalovat sa tiez viem sama, ale na svadobny den to necham pre istotu na niekom inom :-p vcera som bola v tobise kuknut oblek, a maju tam aj pekne topanky tak mozte ist tam :-p aj 20% zlava je na vsetko :-D az ti zavidim, ze to uz mas len za par, ja by som najradsej mala uz po :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danka, ja mam svoju dvornu kozmetičku, ktorá ma chodí robiť domov, od masaze tvare cez čistenie a licila ma aj na ples a aj na oba svadby teraz v maji. je super a hlavne cenovo pristupna. suhlasim s ikinkou, že masaz tvare je super vec ja ju absovujem minimalne raz mesacne. takže ak chces dam ti čislo na zuzanu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ked uz tu rozoberate kozmeticky tak aj ja sa pridam. Ja chodim do salonu tatiana na hlavnej k p. molcanovej ( tak sa tusim vola ) a podla mna je vyborna :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tanicka ty preferujes menovcu :-D ku mne pride kamka domov byva 10metrov odomna :-D len do kadernictva sa budem terigat rano hihi aspon ze ona dojde home...
Odpovedať
Profilova fotka
ano preferujem a som velmi spokojna ;-) mirka...kde byvas, ak to nie je tajomstvo
Odpovedať
Profilova fotka
hihih tajomstvo velke :-D ti napisem IP
Odpovedať
Profilova fotka
ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, co nove? ja som konecne skoncila v praci, este tu ale chvilku sedim a surfujem...dnes to bolo salenstvo...same prusery...ufff :-S Mam dost, tak sa odreagovavam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez dnes same nervy, mechaniku uz mam hotovu no na matiku sa najskor nestiham ucit tak asi az o tyzden bude matika uvidim ako zajtra mi to pojde... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, co studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
manazment vyroby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v prešove?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka a nie je to na fakulte vyrobnych technologii TU?
Odpovedať
Profilova fotka
ano v presove na TUKE
Odpovedať
Profilova fotka
TUKE ma nejaku fakultu v prešove? to som nevedela. :-N Ja som studovala v kosiciach na TUKE ekonomiu
Odpovedať
Profilova fotka
tinka...TU ma v presove tuto fakultu. Bratranec tam tiez studoval
Odpovedať
Profilova fotka
TUKE sa nachadza na bayerovej a sturovej uz niekolko dost rokov....segra ukoncila akurat ING, tak mierne zavidime...tinka tu je len manazmenty vyroby, alebo technika...
Odpovedať
Profilova fotka
to boli krasne casy :-D studentske...s nastavajucim si sa zoznamila na skole? ja v podstate hej...v studentskom klube...hral sipky
Odpovedať
Profilova fotka
a bol pri tom desne sexiiiiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie,nie niekedy mam nervy naco som sa trepala na techniku ako sa spieva strojarina ma "capla" omylom :-D zajtra sa bojim na mechaniku...uch to bude a v utorok skuska z fyziky uch a matika uch...
Odpovedať
Profilova fotka
moj priatel studoval strojarinu na TUKE v KE...niekedy som sa az zhrozila, ked som kukla do jeho knizky, verim, ze to nie je sranda...ale on tu skolu zvladol na tahakoch, bombach a vzdy sa vedel zo vsetkeho vykecat...dakomu fajne...ja som sa musela ucit :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?