Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
zuzka s mirom? tak ona ma svadbu teraz 13.6, takze bude prva...ja netusim co by sa jej mohlo zist, ale chcem aby mala aj na nieco "pamiatku" ze toto sme dostali ako svadobny dar.minule co sme boli na svadbe, tak sme davali peniaze, takze na striedacku-nieco teraz kupime plazmu maju doma asi na pol steny :-D a plazmu by som si ani ja nekupila, skor LCD :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D my mame 2 lcd-cka :-p plazma ma vraj nekvalitnejsi obraz ked sme kupovali bolo nam povedane :-N nie zuzka s mirom to niesu.Miro akosi ma cas....ale podla mna to bude uz coskoro...ved bac.uz ma alebo bude mat tak uz nic tomu nebrani... 8-)
Odpovedať
no, lenze plazma ti zere tolko elektriny ako vianocna vyzdoba v meste :-p (srandujem, nie az tolko, ale velmi vela), tak keby si sa cudovala ze mate vysoky ucet za elektrinu, tak uz vies preco no mozno ze si povedal ze az po Mgr :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mu dam po Mgr. to budem starenka uz potom a ja chcem mlada tancovat zuzke na svadbe :-p
Odpovedať
a kolko mas teraz?99rokov? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D este len 98,5 :-|
Odpovedať
no, tak to aby si si uz zacala nacvicovat skoky do truhly :-D :-p mozno miro caka aby vas pozval troch :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no ja mu dam 3 on nech sa postara o svoje ja budem kocikovat ich baby :-N ta nech nevymysla bo dostane na frak 8-( uz by som ho rada stretla a pokecala :-D , ale nie ved raz to pride a myslim, ze coskoro ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tani ako sa mas?
Odpovedať
snaad sa raz dockas :-D ahoj tani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...mam sa fajn. Akurat som strasne unavena z roboty a ledva vidim na monitor
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak chod hajat... :-p nevyhadzujem ta hihi to ne
Odpovedať
mirka, odkial mas tu ikebanu na stol ?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...ja hajat nebuem. Ja vydrzim hore do 23ej a potom odpadnem ;-)
Odpovedať
tani, ja som vcera chrapala uz o 21.00 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcera som isla spat o 21.30 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka objednala som si ju u jednej kocky z tejto stranky ona ich vyraba .... :-p
Odpovedať
kolko ta vysla, ja som videla take ikebany v polsku, tiez jedna holka brala na svadbu aj ine kvietky na vyzdobu.mozno do svadby este pojdem do polska tak kupim
Odpovedať
Profilova fotka
danka mas IP :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danka aku farbu budes mat vyzdobu?
Odpovedať
zelenuuuuu x-) bud v kombinacii s bielou, alebo zlatou
Odpovedať
taku traaavickovu chcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
travickovu :-p travicku ako anglicky travnik ci slovensky :-p organzu uz mas?
Odpovedať
to neviem aky travnik sa mi hodi na vyzdobu :-D ani som este nic nekupovala, ved casu dooooost, inak, kde to predavaju? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
organzu? v galanterke, ale tam je hrozne draha... :-o
Odpovedať
skusim ist do rempa a este do jedneho obchodu v aque, mozno tam budu mat.drahe to je kolko?to sa na metre predava?ci na nejaky bal?
Odpovedať
Profilova fotka
mas balenia myslim ze po 10metrov v jednom obale :-D
Odpovedať
zajtra ideme kupovat oblek, tak zistim kde co a za kolko. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-p ta len kupte ten oblek hihi neze prides bez obleku :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?