Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
no hej a ja po redovom zacinam labat ;-) tak mierne...
Odpovedať
aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co? ;-)
Odpovedať
spisku hrusku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt? ja rozmyslala nad crembery vodkou s dzusom ribezlovym alebo redbulom ;-) alebo vino s kolou :-D
Odpovedať
alebo pushkin...no ten redbul je urychlovac, tak neviem neviem :-D aj vino s kolou je dobra alternativa, ale boli ma z toho na druhy den hlava :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
;-) hihi sak daco uz vypijeme ;-)
Odpovedať
inak ja uz mam aj podvazok, som ti zabudla napisat, mi ho dali "zadara" k satam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi mne ho kupuje zuzka neviem kedy ale ma to nastarosti ona ;-) aky mas?
Odpovedať
ja mam cisto biely
Odpovedať
Profilova fotka
hihihi ja chcem modrucky :-D a bizu uz mas?
Odpovedať
este nemam, nejako sa stym neponahlam ja som kupovala sesterke biely s modrou stuzkou
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no nieco take som zuzke ukazovala :-p chce mi kupit ona tak som jej poradila, aky chcem :-D
Odpovedať
mne este v polsku k satam dala teta aj pancuchy ale ked som ich doma rozbalila, skoro som sa popukala od smiechu boli biele a vcelku ako na 1 sv. prijimanie :-D :-D :-D ...a ja som bola v tom ze su to samodrziace podvazkove, kedze na obale boli take ale aj tak chcem klasicke hnede nie biele, ak vobec budem nejake mat, ked bude velmi horuco ani si nedam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
;-) oblecies v zime pod nohavice tie biele co ti dala :-p no ked bude horuco ani ja nedam alebo dam dole po case, sak chodim do solarka ta budem mat hnede nohy :-p
Odpovedať
ja sa spolieham na slniecko a ked sa mu nebude chciet svietit cele leto skocim aj do solarka parkrat.Aj tak nebudem hneda,maximalne "ivory" :-D ja som snehulienka :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hihi ja uz som zacala zo solarkom teraz chytit zaklad cez leto zopar krat na slniecko aj ked si myslim ze cas nato nebudem mat a potom do solarko aby oslato opalenie a koncim zo solarkom :-D
Odpovedať
ja som bola v solarku asi 7x a stacilo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz chytam brondz ta fajne
Odpovedať
ja chytam akurat migrenu zo skoly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ja uz mam davno :-p
Odpovedať
idem ja dokoncit seminarku na zajtra bo ma tu klepne, uz nevidim na oci, mam taky dojem ze zajdem za ocnou :-| jeeej, mozno budem okuliarnik :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D len to nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, hej ja idem dokoncit bikovanie na stacionarnom 8-) tak cau cau zajtra do prace uhhhh
Odpovedať
maj sa :-)
Odpovedať
bre ranko presovcanky ;-) ako?
Odpovedať
Ahojte neviete poradiť či v niektorom salone požičiavaju aj pričesky do vlasov pripadne hned kadernička vdaka
Odpovedať
Ahojte nevesticky, neviete mi poradit kto v Presove alebo okoli robi balonovu vyzdobu? Za kazdy kontakt budem velmi vdacna.
Odpovedať
Profilova fotka
krevetka ja si ju budem robit sama, aspon to co mam vo fotoalbume budem robit ja sama s druzickami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-) mam popolnočne šatky :-D joj, sa vytešujem, Danka, kúpila som ich vo Vranove vo Viktórii, a že dnes aj tovar majú dostať..... sa vytešujem, som v nich včera behala po byte :-) akurát že sú dosť kratučné, ta sa tetky budú prežehnávať, keď ma uvidia v nich..... :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a holky, prajem Vám nádherný predĺžený víkend, užite si ho ;-) my ideme opekať svinku :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?