Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
kimberley,a musi byt z PO?
Odpovedať
no bolo by lepsie...
Odpovedať
Profilova fotka
aha, lebo my mame zo Sabinova a poculi sme nanho len chvaly
Odpovedať
ok tak mi napiste hocijakeho kameramana...PO a okolie...viete chceme nieco fakt pekne...aby to bolo hlavne v dobrej kvalite..lebo su este kameramani co natacaju so starymi kamerami...urcite chapete co myslim... :-)
Odpovedať
Kimberlye ked si preklikaš o par stranok dalej dostane referencie na hocijakeho kameraman z prešovskeho kraja a už si len vypytaj nech ti napišu kontakty do IP MImi ked mysliš Plančara ten je dobrý ,, v po maš Grejtaka Sakača Lifko ........ ale každy ma svojský štyl roboty- no každemu sa pači volačo ine kolko ludi tolko chuti inač ta nova kvalita ti na cene za svadbu prida i o 4000sk naviac ak nie ešte viac :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ano zuzkabendikova, myslela som jeho :-)
Odpovedať
Len si dajte pozor ci na svadbu pride ozaj ten koho si aj objednate.. Lebo kameramani si velakrat naberu zakazky a posielaju na ne tych co nemaju co robit...
Odpovedať
ahojte, hlasim sa aj ked oneskorene.saty su doma :-) nejako tu je mrtvo... =-) mirka... drobcek...ikinka...kde ste :-.
Odpovedať
Profilova fotka
tu sme danka hihi idem kukuc na satky...
Odpovedať
Profilova fotka
jejejejejej ty by si ladila s mojou vyzdobou ;-) kolko krat si ich mala na sebe uz 8-) peknuckeeeeee
Odpovedať
hej aj ja som tu inac ahojte ;-) idem kuknut na saty
Odpovedať
;-) ked ma bude mat kto odfotit, tak hodim aj foto na mne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hihi hod hod a zavoj?
Odpovedať
danka pekne :-) ja pridem povec ze kde :-D
Odpovedať
zavoj je zamietnuty, ziadny nebude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) a davas pod satky aj spodnicu?
Odpovedať
tak moje saty maju asi 7 vrstiev sukne a je tam aj kruh, tada na fotke nieje, ale asi si ho nedam, viac sa mi pacia bez kruhu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hihih sfot sa aj s kruhom aj bez neho ti poradime ....
Odpovedať
no, ked budem mat cas sa promenadovat v satach, tak dam aj kruh :-D ....autogramy rozdavam po prehliadke... :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ok aj s venovanim :-D
Odpovedať
tak ja dojkem kuk na prehliadku 5.9 :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
8-) drobcek ja ta uvidim z bloku ako pojdes s kostola pockaj :-p
Odpovedať
kludne dojdi :-)
Odpovedať
dobre a tak nedostanes autogram :-D ;-)
Odpovedať
inac baby co noveho? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
okrem toho, ze som hladna a zlomil sa mi necht, ze nic nestiham, tak vsetko po starom ;-) ty sa pochval uz mas stress uz to mas za par dniii
Odpovedať
jaaaj, tak ja som po svadbe, bola taka no...uz som bola aj na lepsich, ale tak zatancovala som si a isla som spat :-p
Odpovedať
mirka to ani ja nic nestiham jasnacka ze stresujem ale to uz aj tomi/a to uz je co povedat/v kuse sa na niecom dohadujeme =-) ale uz sa aj tesime na svadbu dufame ze to vsetko dopadne ok ;-) danka aspon ze si si zatancovala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
;-) a kde si bola?
Odpovedať
pri VT
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?