Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ja som mala tie saty sesterke aj svagrine na svadbu, super lahucke :-) ja ich mam z PO
Odpovedať
Profilova fotka
:D kolko ta vysli tu v PO?
Odpovedať
kupovala som ich v lete za 2000sk
Odpovedať
Profilova fotka
no aj v UK stoja tak hihihi v prepocte....
Odpovedať
a ze vraj su v UK lacnejsie handry :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi tak znacka robi svoje vies.... :-p
Odpovedať
co mne tam po znacke, hlavna vec ze su pohodlne a dobre sedia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no v UK su saty a celkovo oblecenie lacnejsie oproti Slovensku to potvrdzujem...
Odpovedať
ahojte, no neviem ako by som sa pridal do vasej debaty, ale za seba mozem povedat, ze uz mam konecne oblek :-). a v tom uceni nie ste same, zazil som aj take, ze bolo viac zapoctov v jednom dni, ale ked sa clovek tomu zacne venovat s dostatocnym predstihom, tak sa da. ja sa ucim na statnice a tiez sa mi tak strasne nechce a hlavne ked je pekne pocasie, no motivujem sa tym, ze je to uz naposledy ;-) (aspon dufam)
Odpovedať
cavte baby ;-) mirka nooo stresing umna uz nastupil davno a teraz to prichadza uz aj na tomiho a to som si myslela ze on nebude mat tremu pred "obecenstvom" ze uz je zvyknuty ale predsa :-D aspon nebudem sama ;-) :-D dnes sme boli v KE v ZOO bolo super hoc sme sa obavali pocasia no nakoniec v pohode a mala bola taka unavena ze som myslela ze zaspi pri kupani x-) x-) tak idem si lahnut aj ja aj mna to zmohlo :-N tak pa a bru noc |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
hihi v KE je super zoo ja si myslim,ze aj na chlapov dojde, sak nie len my chceme aby bolo vsetko krasne ale aj oni 8-) aspon dufam, a mozno budu viac nervozny ako my sak sme nejake tie zienky/herecky :-D
Odpovedať
mirka hej len mne sa stava ze zakopnem a spadnem ak sa namna pozera vacsi pocet ludi :-o :-o :-o :-o a obavam sa ze na svadbe padnem tiez :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale nestraz :-| to snad nie, hovor si nespadnem, nespadnem, nespadnem :-D a ked sa ta niekto nieco spyta mu odpovies nespadnem :-D , ale nie zartujem cosi, myslim,ze budes tak dojata a zaroven nervozna, ze nato ani nepomyslis....
Odpovedať
Profilova fotka
cavte baby, cujte, kde ste kupovali/ kupujete oblek pre muzicka?chceme skusitnejake obchody v PO.vdaka vam.
Odpovedať
mimitomi my kupime bud v polsku, alebo v tobise, maju tam pekne obleky a tusim teraz aj zlavy ;-) ja uz mam dnes jednu skusku uspesne za sebou a zajtra ma caka dalsia tak dufam ze to zmakem a co sa tyka toho stresovania, tak my dvaja nejako moc nestresujeme, priatel povadal ze on este doobedu pred svadbou pojde na ryby :-D to skor budu stresovat u nich doma aj u nas :-p
Odpovedať
ahojte, mimitomi ja som si chcel tiez kupit oblek v PO, ale nakoniec sme ho kupili v polsku. Ale odporucam vam obchod M22 pri stanici, tam som si aj vybral, ale nesedel mi.
Odpovedať
my mame oblek sity na mieru ;-) mirka hej nepomyslim ale urcite si nato spomeniem ked ma budu zberat zo zeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska ;-) ty vies rozosmiat cloveka
Odpovedať
sak pockaj ked uvidis z okna tak aj ty sa zasmejes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D miska cosi mozno sa potknes ale uz v podnapitom stave doma ked uz bude po vsetkom a budes sa tesit na svadobnu noc ;-)
Odpovedať
no dufam x-)
Odpovedať
mirka idem off tak bru nocku |-| pa
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja miska bru noc...
Odpovedať
bre ranko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko :-) ta jak moja, už len 25 =-) :-N strašne sa to kráti....
Odpovedať
ahoooj no hej len neviem ci sa mam tesit alebo obavat :-N :-N nie jasne ze sa tesim ikus kedy ides na skusku siat? ja som zabudla ze kedy mi kazali dojst :-N a uz vies o ktorej mate fotenie?
Odpovedať
ahojte :-) tak vam sa to uz krati, ja mam este 3 a pol mesiaca :-p a kde mate hostinu? ...inak , ja by som chcela mat uz takeho 7. septembra, to by bolo asi naj :-D
Odpovedať
dani ahoj ;-) nic sa neboj 3 a pol ti zbehne jedna radost pockaj ani sa nenazdas a den D bude tu :-D :-D :-D ikinka mi da urcite za pravdu teda aspon dufam :-D :-D my mame v modrej jedalni a ikinka v ciernom barone
Odpovedať
Profilova fotka
no na skušku mame isť dva tyždne do predu, ale potom hovorili že stači aj tyžden, tak ešte neviem..... my sa fotime o 11h, je to strašne skoro, ale ked nas budu fotiť 2H, tak mame skončiť okolo jednej, potom ešte hodinka s kameramanom, chce nejake zabery v meste, to už bude 14H, a o 15:3O je obrad, takže akurat drahy stihne naklusať domov, urobi sa u nich ten cirkus a rýýýchlo po mna, takže hoci som si myslea že fotenie tak skoro je blud, prichadzam na to že inak by sa to ani nestihalo :-) vy sa fotite kedy?
Odpovedať
my mame na 12 ale asi to posunieme aspon na pol 12 aby si mala stihla pospat a aby bola na foteni kludna
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?