Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
na obed som si spravila dukanburger, a tak mi je po nom zle. Asi vyradim hovadzie maso :-S Ale pocasicko je teda super, vystavnych 15 stupnov. Par ludi dnes pobehovalo dokonca v kratasoch a trickach.
Odpovedať
@zuzika_tr Já taky zitra planuju těstoviny s grilovanou zeleninou se žampionama.Teď se cpu už asi pátou syrovou mrkví,pořád mi chutná a 2plátky sýra 30%.Celý den mám bez masa,zítra taky nic.Uvidím jak dlouho mě to bude držet,už si připadám jako koza v zahradě.Obdivuju baby,jak dlouho musely držet 2.fázi,mě by asi kleplo nebo bych začala porušovat.Naštěstí mi 3.f vychází na 50dní,zaokrouhleně na 2 měsíce,takže do dubna.Ale poohlížela jsem se pomalu po životním stylu jak to udržet na Norbiho update.Je to podobné jako dukan,s tím,že do 12h se jí cukry,takže i malá sladkost se může,do 15h se jí i brambory,rýže,těstoviny a pak jsou to bílkoviny se zeleninou do 22h a i některé citrusy z ovoce.Taky používají i umělá sladidla a mouka se dá i smíchat se sojovou odtučněnou.kterou se zahušťují jídla nebo se z toho peče.Dost to po Dukance zvažuju.
Odpovedať
@merulka Je mi tě líto,já pro jistotu teď maso vůbec nejím,nemůžu ho ani vidět,aspoň do BI čtvrtka..A to jsem ho milovala na jakýkoliv způsob..
Odpovedať
Mrkev došla,jdu si ošoupat další.Vždyť jsem říkala jako koza v zahradě.Ale nebolí mě už tak moc břicho.. :-) :-) :-)
Odpovedať
@pantaloni ja mam to velke stastie ze mna sladke vobec nelaka. nemam rada kolace torty a pod. :( a cokoladu tiez nie, max. raz za cas, ked pocitujem nedostatok cukru, tak si dam nejaku sladku fantu a pod. :D teraz to nahradzam cokoladou 80% kakaa ta mi velmi chuti mnaam :D alebo coca cola ZERO. Inak cukor je potrebny, idem uz aj na ovocie, ale to co dnes kupime v obchode ma moc nelaka :( najradsej by som uz zo zahradky, ale to sa este nacakaaam :D
Odpovedať
@zuzika_tr Dukance vdecim za shozena kg,ale jist takto furt no nevim,prijde mi to nezdrave.Proto vsem hubnoucim holkam drzi pesti,at neporusuji a maji cil co nejdriv.Toto je dieta u ktere se neda podvadet.Ja jsem sama zpozorovala jak se mi po ovoci rozjasnila pokozka.A cokoladu si dam jen obcas,pokud me prepadne chut,ale ja snim tak max.2 pasky,celou bych nezvladla,takze jen dopoledne a urcite ochutnam i mlecnou pro zmenu.Spis uz bych si dala takovy tvarohovy croassant,jak chystam male do skoly,a jak voni.No do dubna vydrzim,to se da.Jdu si oloupat 2 pomerance a varit obed.Me hlavne potesilo,ze i kdyz mi vaha trosku skace dnes 63 a pri mych 173cm jsem sla dolu s cm hlavne objemove i ve 3.f, Prsa-89,Pas-73,Boky-98,Stehno-53,Paze-26 a Zapesti na ruce-15cm.Zada pod prsama-76cm.Jsem spokojena moc,jak mi skonci menzes asi v patek,tak o vikendu zacnu zase s dcerou plavat.Uz i kamaradky v obchode se ptaly na radu,ze co jsem jedla kdyz jsem tak hubena,tak to Potesilo..
Odpovedať
Profilova fotka
baby, som prisla nato, ze ja to mam asi opacne. Mne to stoji asi v case ovulky a nie pocas menzesu. Ale dnes sa to konecne pohlo dole. Viem, ze vaha nieje smerodajna, ale pekne to nastartuje :) dnes si robim shiratake rezance, som ich "susila" v chladnicke az som prisla nato, ze im konci zaruka.... :-p
Odpovedať
@merulka To mas pravdu s tou ovulaci.Tobe to jen stalo,ale me to prihodilo skoro 1kg,az pak jsem na to prisla,ze proc?On to Dukan pise i v knize,a to cviceni doporucuje uz od 2.faze na zpevneni,kde presne popisuje kde zustane vytahana kuze ve 4mistech teda mekne:bricho-povolene nafoukle,hyzde-rozmekle a plandave,paze-zvadle a visici,stehna-uvolnena Ten kdo zhubne vic jak 8kg.Tuk se rozpousti rychleji,nez se stahuje kuze,obal se nedokaze zmensit na velikost vyhovujiciho obsahu.Je to na str.264 popsane,i jeho specialni cvik ktery doporucuje primo v posteli a dalsi na tyto partie.Je to dlouhe to opisovat.Ja jsem cvicila ale ne kazdy den.Nic na me nevisi.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja cvicim kazdy den okrem nedele. Kardio na rotopede a potom Jillian. Je to super, ale cvicit som cvicila stale aj predtym.
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 ako pokracujes? Daj nejake povzbudenie :)
Odpovedať
@merulka Kolik chces shodit,jestli se muzu zeptat?Ty uz drzis dukana po 2.?To klobouk dolu,musela bych se hodne premahat.Ale zas vas holky obdivuju,ze vite co vas ceka a jdete do toho zas.Leto je taky motivace,u me to bylo obleceni..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja to neberiem tak ze druhykrat to robim. Zacala som 7.12 a jedine ked som bola na dovolenke tak som bola akokeby v 3 faze a obcas som si dopriala alkohol a to ze otruby som nejedla. Aj som ich tam zohnala, ale odmietla som dat 10 eur za 250g sacok a samozrejme ani bielkovinove stvrtky sa nedali dodrziavat. Kusok mi vaha vyskocila, ale v priebehu dvoch dni po navrate som to dala dole. Potom mi to vyskocilo o kilo hore zas a nepohlo sa to az do dnes. Zacinala som na 80 kg (fuj) a teraz mam 73,3. Chcem ist na 65kg. Ono tych 73 kil na mne ani tak nevidno hrozne, lebo cvicim, ale potrebujem aj klby odlahcit, predsa je to dost vysoka vaha. Meriam 170 cm.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@merulka Tak to já jsem začala přesně týden po tobě,taky před vánocema jako nezkušená.Ale četla jam toto forum od začátku,info sehnala na nete a dokoupila knihu jak sem došla a začla dietit.Nejdřív elán a nadšení jak to jde,i když pomalu protože beru léky letrox 150 a 200,jelikož nemáš štítnou žlázu.Pak se to zastavilo asi na 14dní,pak pomalu znova rozjelo.Ale brutálně mi scházelo ovoce,teď pro změnu křupu všechno zeleninové syrové.Ani dnes jsem nejedla maso,nahrazuju sýrem a tofu.A piju už 3% mléko.Ale já osobně bych takto dietit rok nebo dva nedokázala,joj to by byl samý prohřešek.Neboj schudneš,do léta to dáš v pohodě a pak stejně budeš zobat i ovoce a moc nám v tom horku stejně chutnat nebude.To jím jen ovoce a jogurty i tak normálně v horku.
Odpovedať
@merulka To čtu dobře,že 10euro za sáček? to je 240kč na české,to bys měla u nás 10ks sáčků.Krade se fakt všude,to kde si byla na dovolené?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni boli sme na navsteve u svokra. On zij na Novej kaledonii a potraviny su tam NEHORAZNE drahe.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja si obcas ovocko dam, ale odkedy som naspat po dovolenke tak som prestala, aby som sa naspat nastartovala. Tak beriem vitamny. Pevne verim, ze do leta to dam. Ved az tak to v podstate neponahla. Hlavne vydrzat.
Odpovedať
@merulka Tak to jsi měla pěknou dovolenku,tiše závidím.Já jím ovoce furt,aj 2krát za den.Vitamíny jím v tabletkách od začátku diety,taký komplex 10 vitamínů,k tomu olej omega3,ten se asi neměl,jenže já jsem ho potřebovala kvůli jodu,a zinek a hořčík.No domácí putovná lékárna,co už..I moje dcera nechce jíst ovoce teď od začátku týdne ať se jí rozběhne váha,má 64kg a 175cm,je chudá,žádný zadek a chce ještě míň.Já si pokaždé říkám pomalu,ale trvale hubnout a to budeš mít aj ty..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tak tak, radsej pomaly a zdravo. Taktez si neviem predstavit, zeby som na tolko mesiacov uplne vylucila ovocie, ale jem ho menej ako som zvykla. Duvolenka bola perfektna, ale kebyze si ju mame zaplatit my, tak asi skrachujeme. Letenku nam kupil svokor a byvali sme u nich a aj sa u nich stravovali, preto dodrziavanie diety bolo tazke. Ale v podstate ak neratam ten alkohol tak to nebolo az take zle...Inac svokor sa vsade chvali, ze neveceria, aby nepriberal....ale tak zas jeho vecera pozostava z dvoch poharov vina a cigariet, tak to sa radsej normalne navecerat :-D
Odpovedať
@merulka Joj,tam muselo být krásně,že stálo za to aj přerušit a pak se vrátit.Já teď čtu knihu o 3.fázi a dost mě teda překvapilo,že naše tělo je v období konsolidace,což mám teď ve 3.f nejzranitelnější jo-jo efektem,tak dávám bacha.A je to proto,že jsme teď něco jako houby po dietě je tělo vysáté z tuku a nejvíce zranitelné a sleduje jeden cíl:nabrat zpátky stracený tuk.Takže když člověk který sní např.krajíc chleba s mlékem normální nedietizující člověk z toho přibere 100kalorií,jich na konci diety dokáže vyzískat až 120 až 130.Každá potravina bude maximálně vytěžena až na ,,dřeň''.naše tělo je při dietě něco jako v hibernizaci,unavené,zpomalené gesta,je nám zima.Tak proto se musí udělat ta stabilizace po konsolidaci.Ale já cukry po 12h vlastně nejím,hlídám to ani jogurt scukrem si nedám odpoledne.
Odpovedať
@11xena11 A kde je naše stálice ?Jak se daří? UŽ SE TĚŠÍM jak budu tam,kde ty.. :-) :-) :-)
Odpovedať
@cukrik580 Už ses dlouho neozvala,jsi tu jestě?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tu soooooom :-D nemam cas na nic :D jaaaajha...sme boli v sobotu na oslave, kamoska mala 40, tak sa hoooodne popilo a tak...dala som gulas, ale bez zemiakov a bez chlebu a tortu som len ochutnala z muzovej :D ale ten alkohooooool :-x :-x :-x na druhy den o 0,2kg menej :-D a na dalsi den o 0,9 viac... ;-( ale uz je to doluuuu :-p
Odpovedať
@cukrik580 To neni zas tak hrozne poznat,nekdy se to aj doporucuje kdyz je telo zpomalene a unavene z diety ho sokovat cukrem,maji to tak sportovci ze 5dni bilkoviny a pak 2dny totalni cukr,ale koblihy,cokolady a tak.To me by asi zabilo.Ja budu mit za 6mes taky 40-ku,ale na dort moc nejsem.Kolik chces jeste shodit jsi vysoka v cm?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni mam len 164 cm a este mam pred sebou hrooooooozne dlhu cestu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak sa mi nic nechce dnes. Ani jest mi nechuti, len sa nutim aspon nieco zjest teraz na obed. Ked nemam zeleninu tak to ide tazko do mna.
Odpovedať
@cukrik580 Co je malé,to je milé.A u tebe to platí dvojnásobně. :-) :-) Vždyť tady nikdo nespěchá,času dost.. :-)
Odpovedať
@merulka Na tom něco bude s tou chutí i když já mám teď furt zeleninu,koza domácí je koza domácí,myslím tím sebe.Snes jsem měla tortilu s opečeným kuřecím masem,zeleninku k tomu aj s dresingem jsem se babrala,jako jogurt,cibulka a kyselý okurek,že tatarka:jdu obědvat a jak jím,cítím z dechu umělé sladidlo.Kávu jsem pila jen s mlékem a z pomeranče to být nemůže.To si mám jako zuby čistit po každém jídle nebo pořídit protézu?Tož o tom měl něco pan Dukan v té jeho knížce popsat..Stalo se to i vám?, :-( :-(
Odpovedať
@merulka nooo naposledy som malla 52deň, dnes mam 59 a mam dolu 9,30 kila ze hurááá ale zacala som aj makat minuly stvrtok aj piatok som si dala 40 minut na orbitreku víkend som nemala pomaly kedy a v pondelok a utorok som sa do toho pustila znova tiež po 40 minut a dnes dufam dam opat, takze každý deň sa chcem prinútiť 40 minút na orbitreku... aby som tých zvyšných 18,80 kila dala do konca toho mája dolu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 perfektneeeee, wow. 8-) Do maja to dame urcite. Tiez mam tak vytyceny ciel, ze do konca maja chcem byt OK. Len mi to ide pomalyyyy, ja mam dnes presne 90 den. Sranda, ani sa mi nezda, ze uz 3 mesiace dietujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni Z dychom nemam problem, teda aspon ja to necitim a ani manzel sa nestazuje, tak neviem. Sladidlo si ake pouzivala? Ja obcas pouzijem steviu, ale na sladke velmi niesom. Zmenila som si rezim striedania dni na 3/3, lebo stale ked uvarim polievku a zeleninovu prilohu tak to neviem dojest za 2 dni a manzel je zemiakovo ryzovy, takze som nato sama. To nieje fer, on je ako cverna, moze jest kolko chce a ja sa do jedla nutim a aj tak vyzerame ako kebyze mu odjedam z taniera. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?