Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@alku pokial viem, tak sa moze
Odpovedať
@alku Citron sa moze ale iba ako pochutina takze max do jedneho caju hej, ale nie ako limonada z celeho citrona a tak :D
Odpovedať
Ahojte Dukanky :) ja som na diete od 1.2. dole je zatial nejakych 5,2 kg este asu raz tolko a budem snad spokojna :D ale kedze som zena asi nebudem nikdy :D vsteko je zatial okej len tie BD mi obcas lezu na nervy lebo z masa sa mi uz dviha zaludok ale dam to ;) skor mam problem s menstruaciou, dostala som ju tyzden skor a este stale ma otravuje... a to berem aj HAK, mali abo mate aj vy niektora podobny problem? ci je to tou dietou alebo sa mi blaznia hormony?
Odpovedať
@lydkar gratulujem ti k zhodeným kilečkám. Ide ti to super. Ten menzes je v pohode. To je z diéty (zmenila si stravu, nabehla si na niečo nové, takže to preto). To sa ti upraví. Mne to haprovalo pol roka, kým si telo zvyklo na nový systém. Už je to OK !! Nemusíš sa báť, to je normálka. Tebe lezie mäso a ja už neznesiem dusené ryby na vode (prv by som dala za ne život). Ešteže sú údenáče a kyslé ryby.
Odpovedať
@alku , adinka má pravdu. Citrón len ako pochutina. Inak až od 3.F. Myslím, že ani do toho čaju nie. Pochutina sa myslí pár kvapiek, napr. do sušienok. Do čaju vyžmýkaš aj pol citróna. To je veľa. Môj názor.
Odpovedať
Dnešné menu : R - 1ks celozrnnej žemle, nízkotučný tavený syr, morčacia šunka, reďkovky, rajčina D - postrúhaná mrkva s jablkom O - divina na leči, celozrnný kuskus (jedla som prvý krát a je výborný, použila som hov.bujón), šalát z čínskej kapusty a mrkvy Ol - 0% zvolenský jogurt, 3PL otrúb V - celozrnný chlieb(práve sa mi dopiekol, Lidl-je výborný), treska Pre nové dievčatá : ja som už v 4.F - to kvôli tým celozrnným veciam.
Odpovedať
ahojte. zacal som pred tromi dnami a ide to oki (vaha dole) :-) . Zajtra na 2. fázu. Chcem sa vas opytat ? Dala by sa urobit ako priloha ku kur. prsiam. ZELEROVE hranolky?? samozrejme ze bez tuku!!! Nieco na sposob Americke zemiaky,tak planujem robit. ak viete poradte Dakujeeem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ico651 ahoj, urcite sa daju spravit, aj ked zeler fakt nemusim. Jednine z coho som skusala robit prilohu na sposob hranoliek (pec. zemiakov) bola ta oranzova tekvica a celkom to bolo jedle. Este som rozmyslala nad kalerabom....ale ten vzdy zozeriem predtym ako ho stihnem upravit, surovy je najlepsi :-p
Odpovedať
dakujem za radu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nejak to tu vymrelo cez vikend. Co dnes planujete jest? Ja dnes idem vyskusat tie shirataki so sampinonmi.
Odpovedať
@merulka ahoooj :D dnes bude tvrde dodrziavanie..tie vikendy ma vzdy dostanu :D takze: ranajky - otrubove placky s fitness sunkou 3% tuku desiata - kava obed - aljasska treska olovrant - kava vecera - jogurt ACTIVIA 0% tuku :D
Odpovedať
Jdu do 3.fáze,chtěla jsem počkat až od března,váha stejná :63,3 skáče to hore dole,jím už ovoce ale chléb zatím ne,stačí mi dukanův.snídaně-dukanův chlebík pomazaný Lučinou a 1ks velká červená peprika,mňam káva s mlékem,už nesladím vůbec,svačina-3 jahody+1velký grep,oběd-zelná polévka a vařené uzené stehno,dukanovo tiramisu-kamarádka přinesla ke kávičce už 2,a to není ještě ani večer,svačina-mám uvařené pudingové lívance,ale nevím jestli je budu jíst,asi si umíchám tvaroh s jogurtem,jsem nějaká najedená a večeře-ještě netuším.Holky ta 3.fáze je skvělá...,má se rozdělit na 2 poloviny,v prví půlce u mě celý březen 1krát týdně hody a 1krát týdně sacharidové jídlo,v druhé půlce u mě v dubnu hody 2krát týdně a 2 jídla ze sacharidů a samozřejmě 1 den Bílkoviny.Chápu to úplně přesně,už to jen dodržet a úspěšně proplout i 4.fází.Všem ať padajú dole kilečka a hlavně pěkné postavičky na léto přeju.Jo a kamarádka má dole 10kg za 25dní na DD,šla ze 126,7kg.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzika_tr presne, vikendy su zabijak :D
Odpovedať
@merulka hlavne este mam pred svojimi dnami..tak to je extra priplatok..zajtra sa radsej na vahu ani nepostavim :D
Odpovedať
@pantaloni v tej 3.F. si myslela namiesto sacharidového jedla škrobové?! Pomýlila si si to ? Alebo si ozaj v tom, že je to sacharidový deň ? A áno ! Máš pravdu !3.F- je super ! Vo 4.F. si v neustálom strachu ! Myslíš si, že už môžeš všetko, a potom to štvrtkami zachraňuješ !!
Odpovedať
@ico651 ahoj. Kočky si tu robia hranolky z tekvice Hokaido. Neviem či tie zelérové nebudú moc aromatické(neviem či sa ti podarí koreninami odstrániť tú typickú chuť). Ja som si celú sezónu robila zasa z cukyne akože zemiakovú kašu.
Odpovedať
@11xena11 Mas pravdu,myslela jsem skroby,pochopila si me.A je jasne ze 4.f je o tom,ze je to zivotni styl,takze vseho s mirou jinak se pri neukaznenem prejidani vsecko nabali zpatky at se drzi jakakoliv dieta.
Odpovedať
@olovo80 ahoj moja, tak co jak to ide? chudnes? ja stagnujem :/ ale tak to je moja chyba. dufam sa to cim skorej rozbehne...ozi drahy uz dosiel domov - osuskali ich tam, tak su teraz doma.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mnam, dnes bude kapustnica s udenym stehnom. :)
Odpovedať
Ahojte. Ja dnes plánujem : sudová kapusta + divina na horčici, spolu udusené v pekáči.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, ja sa tiež pripojím.... schudla som behom 6 mesiacov 13kg, vysadila som chleba, pečivo, sladkosti... jedla som len šaláty s tuniakom, alebo kuracím mäsom, musli s jogurtom na raňajky, večer opäť šalát alebo ovocnú misu, a ked som mala pocit hladu tak som pila tekutiny.. Ak by ste potrebovali rady, alebo naše služby v oblasti dekorovania svadieb, sme Vám k dispozícii, ...plus máme veľa svadobných drobností, ktoré k svadbe potrebujete, budeme sa tešiť na vašu návštevu našej stránky :-) :-)
Odpovedať
cawte babeny tak dnes som do toho konecne zasa vhupla a pokusim sa nepovolit :D dnes ranajky jogurt obed tri parky potom asi zasa jogurt a vecera otrubova kasa
Odpovedať
Profilova fotka
dnes bol na obed dukanburger :)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka mnam, mnam :D nadherny :)
Odpovedať
Ahojte,3.den 3.faze a vaha:62,7kg.Malem mi oci vypadly.Nechapu,prehnala jsem to dopol.s ovocim,2 pomerance,1 mega Grep a odpol.jako bonus 250gr cerstvych jahod.Doslova jse se tim napraskala,tusim jsem aj skrob v palacinkach prehnala,mela jsem 2 a na obed hovezi maso s cerstvou paprikou a pozor zahustene kukuric.hladkou moukou.Dojidam ze vcerejska.Ja hubnu jeste i v te 3.F.No ale zitra BILKOVINOVY den,fuj..Lednicka doplnena..
Odpovedať
@merulka MNAM,Muzu dojit na pozdni veceri pred BI ctvrtkem?Toz toto mozu aj ja..
Odpovedať
@pantaloni aj ty zbožňuješ štvrtky ????? Ja mám depky už od rána, že čo budem jesť. Mám doma len kyslé ryby a tvarohy. Asi bude tvarohový štvrtok.
Odpovedať
Dnes 52 den Dukanovky a dolu mam 8,10 kg... hurá mohlo byť aj viac :( ale to budem musiet začať cvičiť :D
Odpovedať
@11xena11 ahoj. dakujem za radu! a mas pravdu robil som ich zo zelera a nic moc :-) Takze skusim to čo si poradila dakujem.
Odpovedať
@11xena11 Vetsinou mi vychazely BI patky,toto je 1.BI ctvrtek ve 3.f.,Jde o to,ze ja mam rada maso,ale jak tam nemam k tomu zeleninu,nebo aspon kysely okurek tak moje nervy,prejde me chut,jim pak malo.ale uvarim si kureci prso v bujonu,rozsleham vajicko,a z otrub udelam placku a nakrajim slizky do toho,jak nemam teple jidlo,no konec bez chuti cely den.Taky mam pred svymi dny tak me i vaha mile prekvapila,ze sla dolu.V Lidlu jsem koupila krabi tycinky,salatek udelany.Ale vubec me nelakaji zadne sladkosti ani cokolady,mam toho doma pro deti na dopol.svacinky dost a ja NIC.Ja i kdyz jsem byla tehotna,tak jsem jedla denne 3zavinace aj s cibulu,k tomu kysele okurky a jeste posolene...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?