Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@merulka ja to uz neberiem ani ako dietu, proste robim si veci na ktore mam chut, ale len z povolenych potravin, takze velakrat si urobim babovecky, kuriatko na x sposobov, ovsene otruby tiez bud rano do jogurtu alebo placku.... a ozaj mi ani nič nechyba v praci som sa konečne donutila vypit 1,50 l vody pravidelne a doma zvyšok a je to super a teraz ten orbitrek tak naozaj dufam ze to dame.... do konca maja mi to vychadza ze za den by som mala dat dolu 0,22 kila :D uz som z toho psycho.... a za tyzden je to tak 1,50 ale uz len dietka nestacila aj hybat som sa musela zacat takze dnes mam este pred sebou 40 minut na orbitreku... :D
Odpovedať
@pantaloni ahoj ! Si ma rozosmiala, ty stálica !! :) Ty máš za pol roka 40 ? To ja tiež. Dievčatá aspoň vidia, že nielen mladice chcú byť "KOČKY". Aj keď jasné, že aj my sme mladé !!!!!!!! Ja mávam ťažké stredy, jem čo sa dá. Snažím sa tak psychicky lepšie zvládať bielkovinové štvrtky. Práve som dojedla otrubovú kašu. Raz som čítala (písala to tu nejaká kočka), že nemáme kupovať otruby v Kauflande, že sú to len podrtené vločky. A viete, že asi mala ozaj pravdu ?-oni tak aj ozaj vyzerajú. Teraz som kúpila v inom obchode(vyrobené v AT), a tie sú úplne iné. Lúčim sa s Kauflandom, otruby tam viac nekúpim. Zajtra som zasa len na tvarohu, acidku, mlieku, tvrdom syre, jogurtu, a spravila som si Dukan BB kekse. Chutia výborne. Dávka je na 4 dni. Na každý deň 8 keksíkov. Musela som skúsiť niečo nové s otrubami, lebo kaša mi už lezie ušami. Vždy v piatok ráno po Bdni sa vážim. Som zvedavá či tam bude stále 62kg. Mám za sebou 1.mesiac 4.F. A aby som nezabudla ! Sneh zliezol, nabehla som znova(po dvoch mesiacoch) na 2hod. plávať. Raz do týždňa. Spevniť telo.
Odpovedať
@merulka Sladidlo mam steviu a stridam i cyklamat tabletky z kauflandu a i praskove sladidlo sorbitol taky z kauflandu.Ja jsem stridala dni nejdriv 1/1 pak 2/2 a nejvic mi vyhovovalo 3/3 kvuli jidlu..a hubla jsem vic v B/Z dny,po Bilkovinach nic,obratilo se mi to naopak..
Odpovedať
@11xena11 Jasne ze chci vypadat dobre.Taky kupuju otruby v kauflandu a jsou dovazene z Rakouska,a nekdy ve zdrave vyzive a tam jsou z Anglie.Muj manzel schudl minuly tyden -7kg na 99,ma 188cm ale tim,ze nic skoro nejedl,bral antibiotika a mel silny zanet.Ted nema ani bricho a rifle na zadku mu plandaji,slusi mu to.Tak jsem mu rekla ze dalsi chrt v rodine,zasmal se tomu..
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy, dnes dva mesiace a 12,5 kg doleee :-p
Odpovedať
BI DEN,snidane: activia 2ks,do to hoho sladidlo a 1lzicka instantni kavy+3 keksy z otrub,svacina: acidof.mleko,obea: uzeny losos-jdu do Lidlu na akci,tak snad tam bude,mam v zaloze jeste kur.prsa uvarit v polevce s otrubama a s vajickama,v lednici je jeste makrela ale prikoupim aj zavinace,ty mam rada i bez diety,no skoda ze tu cibulu dnes nesmim,co uz..HEZKY DEN DUKANKAM..
Odpovedať
@pantaloni ja mam dnes bielkovinovy stvrtok...normalne som si odvykla za tych par dni :D
Odpovedať
dnes rano na vahe - 51,4 kg !!! :D uz som schudla 1 kg odkedy mam 3. fazu...asi je to znamenie, ze mam viac jest. ale ja si pripadam, ze vkuse jem nieco :D a 85% cokoladu aj 1 denne, strasne mi chuti, asi mi ten cukor chybal :D
Odpovedať
@zuzika_tr to je presne,telu chybely cukry protn uz nic nechtelo pustit..bylo uz unavene z diety..super ti to jde..
Odpovedať
Taky je doporucene,kdo ma typ postavy hruska,teda ze se mu ukladaji tuky na zadku a prsa a zada normalni,tak ma drzet 5dni BZ a dva 2dny jako treba UTERY a CTVRTEK BI,a to pak se zbavuje kuze i celulitidy+nejaky krem na jeste lepsi efekt.Toto jsem zkusila ja,fungovalo to.No zalezi i na genetice a kg ktere se shazuji,tot muj nazor.
Odpovedať
ja teraz uz nemam ziadne prsa a ruky chude ako anorekticka, ale zadok mam fuuurt :D
Odpovedať
@zuzika_tr Preju ti vahu jakou chces,ale neprezen to.Ja kdyz jsem mela ve 21letech po 1.porodu do pul roka jen 57kg pri 173cm,muj muz se triskal o me bederni kosti v posteli.To uz jsem mela nohy jak spejle,az moc chuda.Ted jsem akorat.Tak opatrne na sebe..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bielkovinový štvrtok : R - jogurt D - dukan BB keksy z otrúb, káva O - cotagge, dukan BBkeksy z otrub Ol - praženica s párkom, káva V - acidko do nemoty
Odpovedať
@pantaloni no jasne. zacnem viac jest. len som nemala vela casu varit si cestoviny napr. ale v sobotu mame gulas party tak bude sviatocne jedlo :D ale bez zemiakoooov ja chcem max. na 50 menej urcite nie ...
Odpovedať
Ja uz nemam na nic chut,losos nebyl tak jsem opekla kureci prsa na prirodno.Snedla jsem sotva pulku,pri druhe se mi udelalo z toho zle,tak jsem to vyplivla na talir a jedl to pes..Tak jsem si vypila 0.5l mleka se 2lzicemi suseneho mleka,jako shake.A cumlam 2 mentolove bonbony bez cukru at necitim to maso.Jdu ke kamosce,jsem zvedava jak je na tom ona..Doufam ze lip jak ja.
Odpovedať
Na svacinu ted si dam 2krat nic bez chleba a kavu s mlekem.No doufam ze timto stravovanim si nedodrbkam cely organismus..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni v slovenskom lidli vzdy ked mali akciu, ze bude udeny losos, nikdy tam nebol, ale fakt, ze nikdy som ho nevidela. Tu vo FR ho maju stale, dokonca o 100g vacsie balenie a za rovnaku cenu. Vidim, ze aj tebe dnes maso chutilo, ja si davam od masa pauzu. Proste mi nejde dole krkom :D
Odpovedať
@merulka No prave,jindy jim vic a tim hubnu.Zitra tu vahu nechcu videt.Boli me hlava a mam trochu tocaky,asi jak jsem byla zvykla uz na pestrou stravu tak to na me takto pusobi nebo co.Ted jim aspon par lzicek krabiho salatku at me vecer neprepadne hlad,ale holky popravde nic moc a to mi normalne chutna.Zapiju to mlekem a konec dnes.
Odpovedať
Profilova fotka
krasny sviatok zenyyyyy kraaasne :) x-)
Odpovedať
Ahojte dievčatá, všetkým Vám prajem krásny sviatok! :-) Som tu nová, od pondelka chcem začať s Dukanovou diétou, tak dúfam že budem úspešná! Ide Vám to tu naozaj skvele... :-) Chcela som sa spýtať ako dlho treba držať útočnú fázu keď chcem schudnúť 11 kg. Majte sa zatiaľ! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikaaaaa ahoj, drzime prsty. Na 11 kg podla mna 4 dni uplne stacia. Ja som mala ciel (teda este mam) 15kg a tiez som drzala 4 dni.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dnes som to nevydrzala, mala som mat 3 BD den, ale normalne som nemohla, tak som si dala zeleninovy. Asi budem striedat tak ako spominala pantaloni, ze 5 dni zelenina a 2 dni bielkovinove. Aspon par tyzdnov. Co si o tom myslite?
Odpovedať
@kikaaaaa No podla toho z akej vahy ides a ako ti na to telo zareaguje.... ja som cca 60 dni a mam dolu cca 9,3 kila, len teraz zase stupla vaha asik mam ovulku takze tym... To je fakt individualne ak mas z coho tak to pojde rychlejsie ako ked mas zhodit len tych 11 ja by som mala dat dolu cez 40 kil ale bude stacit ak sa podari aspon 28 :D to je moj ciel... Tak drzim paste a hlavne treba dodrziavat... :D
Odpovedať
@adinka24 Ja som brutálne pribrala za posledný rok, cez Vianoce a skúškové na 72 kg. Vždy som vážila cca 60 kg, tak sa chcem dostať na starú dobrú hmotnosť naspäť... Myslíš že tie 4 dni stačia?
Odpovedať
Profilova fotka
@kikaaaaa 4 poctive dni bez tolerovanych potravin su dost. Pocas nich sa nastartujes a stratis prebytocnu vodu, preto ubytky pocas prvej fazy su na vahe vyssie. V knihe je pisane, ze ti o chcu zhodit od 10-15 kg by mali drzat prvu fazu 3 az 4 dni. Radsej kratsie na zaciatku, aby sa ti to neznechutilo :)
Odpovedať
Ahojte ženy, aj ja sa pripájam, všetko naj k sviatku. Takže včerajší Bštvrtok dopadol asi tak, že sme sa stretli s kámoškami a išli sme akože ku dňu žien na večeru. Takže celý deň som to zvládala a večer o 18hod tréééésk vyprážané žampiňóny s hranolkami a zmrzlinový pohár Mozart. Trošku som to poserkala :-| V noci ma bolelo črevo a celú noc som nemohla zaspať !!! No, bolo mi to treba !!!! Ale , hlavne že váha super stále 62kg. Už siedmi mesiac. Dnes som bola opatrnejšia, lebo bolí to, keď bolí črevo !!!!!! :-D :-D :-D R - cereálie, mlieko D - takú menšiu hrsť vlašských orechov O - morčací vývar zo stehna, pol stehna + kuskus, palacinka Ol - chlebík, tuniaková konzerva Mexiko, palacinka V - otrubová kaša Zajtra budú na betón nákupy. Nemám doma kúska zeleniny !!!!
Odpovedať
@kikaaaaa ak pri učení potrebuješ chrúmať, skús bezkalorické polystyrény, chrúm vlákninu (aj tá je bez kalórie), mrkvu, nalievaj sa vodou. Uspokojíš nervy a nepriberieš. ;-) ;-) Ale vitaj medzi nami. Táto diétka je super. Za dva mesiace to dáš !!!! Pokiaľ budeš dodržiavať povolené potraviny :-D :-D , čo bude pre teba hračka. Keď zvládneš výšku, zvládneš všetko ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@kikaaaaa no neviem ale podla mna 4 dni na zhodenie 15 kil je velmi malo to by si tak mozno dala za 3 mesiace...ja drzim dva a idem z vahy 108 kil a mam teraz po 60 dnoch 98,8 takze u teba to mozno pojde pomalsie.... ale nevzdavaj sa, ak k tomu hned od zaciatku pridas sport tak by to mohlo ist veeelmi skoro....
Odpovedať
@kikaaaaa Drzela bych jen 4dny ale jen jogurty bez cukru,ciste maso,tvaroh,cottage,vyvar bez zeleniny jen s varenym masem,kureci sunku.Bez skrobu,kakaa a ostatnich tolerovanych potravin.Nastartujes telo na ketozu,ktera spaluje tuky,jde po 3az 4dnech,hlavne to vydrz a pij aspon 2litry.Nema smysl drzet odflaklou 1.fazi,nebo si zrusit spalovani nejakou sladkosti.Da se to vydrzet,pij i colu light,zero je to na nizky tlak a tocaky,podle toho poznas,ze spalujes z tuku.
Odpovedať
Caute koceny,Tak dnesni svatek zen jsme oslavily Dukanovskym vypekanim peciva.Od rana jela trouba,chlebiky,cibulove zemlicky,babovka,kinder rez recept od nasi stalice XENY-timto dik.,krupave tolarky.Kamosku jsme do toho zasvetili,ukazali ze nehladujeme,myslela ze jsme si otevreli pekarnu na Dukan pecivo a obed po Dukanovsku ja se zeleninou,holky jen s maskem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?