Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
Registrovala sa 11. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 590 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Svadba bola 24. septembra 2011
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
Registrovala sa 11. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 590 príspevkov. Má 5 priateľov.
    okres Košice
 @pantaloni tak nasi dnes odisli po dvoch tyzdnoch, joj smutno mi je.
A vaha mi klesla o kilo, ale to bude skor tym, ze som necvicila a svaly trochu ochabli. Brucho mam zas ako po porode, staci, ze dva tyzdne sa nehybem a brucho vykukne, tie svaly nedrzia poriadne pokope uz :D
12. okt 2014 o 14:07  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
Registrovala sa 7. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 736 príspevkov. Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
Registrovala sa 7. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 736 príspevkov. Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
 @merulka tak to vis ze.jednou museli odjet domu.A ty i cvicis pri mimcu?fiha tak to jsi dobra ja bych na to nemela uz kdy lefa az vecer a to se mi uz nechce.nekdy mam toho tolik na starosti ze nevim co delat driv a jsem pak z toho nervozni ze to nestiham.ted se chystam na 2.varku peceneho caje.je vyborny ale je vnem cukrr tak to ochutnavam jen dopoledne.je pro dceru ze 4kg ovoce.
12. okt 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moleskin
Registrovala sa 25. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
moleskin
Registrovala sa 25. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 @beruska678 Ahoj, dakujem za privitanie. Ja sa do toho pustam znova samozrejme ale pridavam cvicenie tak som zvedava. Prvy krat co som to skusala som pekne zisla dole ale nestaciii mi to a samozrejme sa hore dole 2/3 kg kolisu takze hold idem znova... ;(
11. nov 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Neprida sa niekto na dukanku?
11. dec 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 @pantaloni uz ani velmi necvicim a pekne priberam emoticon cakame druhe mimco v july emoticon
16. apr 2015 o 10:13  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @merulka cau zlatko,to chapu a moc ti to preju at mas dalsi zlaticko v rodine.ja nedrzim dietu, necvicim pac me boli fest prave koleno a jsem rada ze se vubec vyspim.vahu jsem neuhlidala mam neco navrch.ale k teto diete se vracet nebudu neni zdrava a vetsinou ma jojo efekt v pomalem case.
16. apr 2015 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mocovinka
1
Registrovala sa 1. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 3. septembra 2016
    okres Púchov
fotoportrét
fotoportrét
mocovinka
1
Registrovala sa 1. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Okres Považská Bystrica.
    okres Púchov
 @tesoro no tak super vysledok ja som začala od pondelka moja vyska155cm a vaha 65,7kg v pondelok takato vaha dnes je stvrty den a vazim 64,7kg dodrzujem vsetko podla dukana niako mi vaha stoji sladke nejem uz mesiac
18. feb o 07:19  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ercita_mala
2
Registrovala sa 18. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 82 príspevkov.
  • Svadba bola 29. októbra 2016
fotoportrét
fotoportrét
ercita_mala
2
Registrovala sa 18. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 82 príspevkov.
  • Svadba bola 29. októbra 2016
 @mocovinka a vies to vydrzat bez sladkeho?? to ta obdivujem
18. feb o 16:07  •  Svadba bola v októbri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nevesticka1a
Registrovala sa 7. októbra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Banská Štiavnica.
  • Svadba bola 16. mája 2016
    Kanianka, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
nevesticka1a
Registrovala sa 7. októbra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Banská Štiavnica.
  • Svadba bola 16. mája 2016
    Kanianka, okres Prievidza
 @ercita_mala a da sa ked chces aj bez sladkeho vydrzat
19. feb o 09:42  •  Svadba bola v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mocovinka
1
    okres Púchov
fotoportrét
fotoportrét
mocovinka
1
    okres Púchov
 Hej uz od zaciatka februara nicsladke ale dukanku drzim od pondelka mala som 4 bd a dnes som sa vazila a isly mi dole len 1,5kg za 7 dni zda sa mi to malo
21. feb o 09:41  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tesoro
8
Registrovala sa 11. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 299 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
tesoro
8
Registrovala sa 11. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 299 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
 @mocovinka ahoj drzim silno prsty. Ako tak pozeram preslo temer 5 rokov emoticon emoticon moja vaha je stale pod 60. Je to raz 58 raz 59. K dukanke som sa uz nikdy nevratila nakolko po nej presne viem co ano a co nie a nastastie som uz nikdy nepribrala to, co predtym. Udrziavam sa tak , ze jem vsetko ale mensie davky. Navecerat sa musim do 18.00 a potom uz nic, samozrejme , ze nie kazdy den sa to dari , ale cez pracovny tyzden, ked prichadzam domov po 18.00, obed si rozdelim na polovicu a zjem ho v praci pred odchodom, doma uz nic. Horsie su vikendy emoticon , ale vaha drzi.
Chce to pevnu volu a vsetkych ludi, ktori naozaj dodrziavali vsetky pravidla bez prehreskov a je ich niekolko desiatok , mali a maju neskutocne vysledky. Drzte sa a chcite to naozaj!
2. mar o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tesoro
8
fotoportrét
fotoportrét
tesoro
8
 @mocovinka este k tej vahe, kazdy ako prehresok , tak aj bielkovinove dni sa prejavia tak za 2-3 dni je individualne. Casto krat Pri zeleninovom dni ide vaha dole a o 2 dni ked si na cistych bielkovinach vaha stagnuje. Je to len ten posun to co urobis pre seba dnes , uvidis az o 2-3 dni na vahe emoticon zelenina trosku zavodnuje a stagnuje ale to je len dobre a potrebne...
2. mar o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš