Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@pantaloni takže zatiaľ mám za sebou : R - tvaroh, sladidlo, škorica D - acidko O - otrubová kaša Ešte plánujem : Ol - kyslé ryby V - šunka, varené vajcia (ale 3) Tieto štvrtky som už tak nastavená, že mi vôbec nechutí jesť. Našťastie !!!! Asi aj to telo už vie, že vo štvrtok nič, žiadna sláva. e e e Tak ani nepýta. Ale vypijem raz toľko ako iný deň.
Odpovedať
@11xena11 jsme na tom podobně: R-omeleta ze 2 vajec,dukanův chlebík,káva s mlékem bez cukru D-activia bílá 2ks O-acidko 0,4l uf..dalo to zabrat O-kuř.prsa vařená ve vývaru,do talířku jsem si šupla 2ks olomouc.syrečků a zalila vývarem,v čem se vařila OL-makrela V-salátek z krabích tyčinek smíchaný s cottage Má strašnou chuť si uvařit aspoň 1 porci vanilkového pudingu,aj to udělám.Dcera má taky BI čtvrtek,tak se podpořujeme.A v Kauflandě jsem dnes v akci koupila celozrnný chleba s vlákninou a s ovesnýma a pšeničnýma otrubama a vlákninou BURGER Ballaststoff 250gr ve 100gr má 1434kJ/341kcal,má jen 2gr cukru a 21gr vlákniny.
Odpovedať
http://www.chemievjidle.cz/trvanlive-...
Odpovedať
Profilova fotka
tiez mam dnes BD den a zajtra tiez :( ako vam zavidim tu 3 a 4 fazu. R: dukan chlieb, sunka, taveny syr D: jogurt O: prazenica s tofu Ol: lievance ku kave V: tvaroh s goji
Odpovedať
@merulka Taky tam za nama dojdes,my te budeme s radosti ocekavat a povzbuzovat...
Odpovedať
PUDING nebyl,musela jsem jit vyzvednout do lekarny recept,tak uz 2.prochazka behem dneska 30min,jau jak me boli nohy..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni si zlata :)
Odpovedať
5.den 3.F. Vaha: 62,5 kg. snidane-HODY: 2 krajice dukan chlebika potrene tenkou vrstvou masla a malinovy dzem s 50% ovoce,slazeny cukrem.Bylo to neskutecne vynikajici,k tomu kava s mlekem-nesladim.Na svacinu planuju 2 velke pomerance.Jdu jeste polezet,spala jsem jen 3hod a pak asi 2h,dceru v noci bolel zub,aj si poplakala tak jde k zubari.
Odpovedať
Profilova fotka
dnes dalsi BD den R: ham&eggs D: ranajky boli az o 9tej, tak som nebola hladna O: udeny losos s koprovym dressingom, dukan chlieb Ol: kakaove lievance V: tvaroh s goji
Odpovedať
@pantaloni wau. Díky za typ. Chutil ti ? Pri najbližšej návšteve Kauflandu si ho kúpim.
Odpovedať
@merulka bude to coby-dup. Ani sa nenazdáš. Ten čas strašne rýchlo letí. V apríli bude rok , čo som na Dukanke. Koľko kilov ešte plánuješ dať dole ?
Odpovedať
@11xena11 Otevrela jsem to,pricichla k tomu a voni mi to,je to posypane lnenym seminkem a krupe,neco jako knackebrot.HLAVNE jsou v nem ovesne a psenicne otruby,takze velke + pro nas Dukanky a mas neco po ruce kdyz nechces vypekat nebo nemas cas.No a natrit to syrokremem,maslem,sunka a rajcatko k tomu.Neni to klasicky kynuty cerstvy chlebik,ale kdyz si predstavime obe,kolik namahy nas ty kg staly dat dole,PREJDE ME OKAMZITE CHUT.Sak vim jak chutna,tak uz ho nemusim kostovat,treba jednou za cas..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@merulka Taky bych si nekdy strasne dala udeneho lososa i s tim dresingem,ale tady takove ryby je tezke sehnat,a kdyz uz jsou tak jejich cena za cca 20dkg je takova vysokohorska snad ta ryba plavala spolecne se zlatem nebo co..jo veproveho tady mame,sak proc se dobrovolne nezabit sadlem a buckem?? Co nadelame.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 este takych 8 kg potrebujem, na cm to celkom vidno, lebo aj cvicim, ale aj klby treba odlahcit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no aspon taku vyhodu tu mam, ze ryby nestoja tak vela. Cerstvy losos, ked je specialna ponuka tak je lacnejsi ako hocake maso a udeny je v lidli lacnejsi ako sunka.
Odpovedať
Ty se máš,jen to pěkně papkej je to zdravé,a o té šunce některé vím své,co čtu etikety a dávají do ní benzan sodný E211,tak v kombinaci s vitaminem C /JAKÉKOLIV FORMĚ/ způsobuje rakovinotvorné procesy.Pěkné co? Cpou to i do dětských jídel,tak čtu každou etiketu.Někdy nenapíší značku E211,a to pak lehce přehlédneš že je to benzan sodný,když o tom člověk nic neví podrobněji.Proto se některé diety ohánějí zákazem používání vitam.C.Třeba to cpou i do dětského IMUNOGLUKANU jakoby nic.F.U.J.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni fuj, je to hnus
Odpovedať
@merulka drahá, žiadne strachy. Keby si každý mesiac schudla len 2kg, do leta to máš spolu 8kg, a ďalšia modelka zrodená. Huráááááááááááááááááá !!!
Odpovedať
Ahojte ! No je mi jasné, že je víkend. Je tu neskutočný nával. Dnešné menu : R - treska, celozrnný chlieb D - červený grep O - zajačia polievka, zajac + celozrnný kuskus Ol - tvaroh, sladidlo, škorica, 3PL otrúb len tak zapité vodou V - zajac + celozrnný kuskus A plán na nedeľu : Mäso už ani náhodou. Zapekaný karfiol s celozrnnou cestovinou a syrom. Mňamka. A jasné, že zajačia polievka zo soboty. Zbytok rodiny bude mať vyprážaný karfiol. Stále si hovorím, že ja mám lepšie, len tomu akosi nemôžem uveriť !! :) Aj vy sa tak utešujete ?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 haha, ja veruze mam radsej zapekany ako vyprazany :)
Odpovedať
Ahoj, jím podle Dukana 12. den a jsem v 2. fázi. Zatím jsem schudla o 3 kg. Beru HA a nízké BMI nemám. Včera jsem ale začala krvácet jako při menstruaci (v 1/2 cyklu). Myslíte,že je to normální? A ovlivňuje to účinek HA? Díky
Odpovedať
Profilova fotka
@haaami ahoj HA som nikdy nebrala, tak ti neviem poradit. Ale niektore kocky tuna mali problem s MS zo zaciatku diety.
Odpovedať
Profilova fotka
cez vikend je to tu fakt mrtve :) R: neskoreeee nedelne: tvaroh a 3 surimy D: nebolo treba O: peceny losos s ladovym salatom, porova polievka Ol: latte, jogurt V: polievka a nejaky tvaroh
Odpovedať
CAUTE koceny,tak jsem opet tu,mam taky mensi problem,zacina se mi doslova hnusit maso.Vsecko co jsem v Pa a So navarila po Dukanovsku nemuzu ani citit natoz videt.Mam nafoukle bricho,zacina mi menses a nemam na nic chut.Rano jsem posnidala jablkovy strudl s ovocnym jogurtem,svacina-acidko,pak jsem mela kiwi,jabko,mandarinku.Pred obedem strasne moc vody s citronem.Obed az teprve ted a to brokolicovo-porkovu polevku,varenou s mlekem a rozmixovanu a nakonec jsem do hrnca supla na kostky nakrajene uzene tofu.A pojidam jen vareny kvetak,bez niceho.Rodinka ma smazeny.Ani sunku nechcu videt.Toz je toto normalni?A jdu si pohledat vitamin.bonbony bez cukru a asi padne cely sacek do vecera.Ze dekuju pane Dukan,takto mne to vse sprotivit.Aj vam se to stalo,nebo mi docela sibe z teto diety??pomoc...
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni asi to je normalne, mne sa hnusi uz len pohlad na biely nizkotucny jogurt. :-x Masa vela nejem, tak to je este v pohode :-D
Odpovedať
jogurty jeste jim,smicham cely 250gr tvaroh s 1ks jogurtem,nasypu bolero a mam ovocny dezert.zatim je v lednicce na zitra,na veceru jsem mela uz jen 2platky eidamu 30%,jinak syr je moje zachrana a chutna mi...jeste ze to nemam takto sama..
Odpovedať
2 tyzdne som stala na rovnakej vahe - 52,8 a sla som teda do 3. fazy. Tak som sa baaala.Dala som si chlebik - tak velmi mi chybal :D a vysledok? dnes rano po 3 dnoch - 52,1 :D jupiii :) tak ideme dalej, aj pocasie nam praje :)
Odpovedať
@zuzika_tr a budeš hubnout dál,když nebudeš jíst škroby.mám to vyzkoušené. Ale teď jsem jedla dopoledne i 2ks štrůdlu,nedalo se,mám své dny a to se fakt nedá.Já jsem ve 3.F 8.den a váha i s nafouklým břichem zatím 63,3kg, nestresuju se,neřeším..
Odpovedať
@pantaloni tesim sa. budem postupne pridavat aj skroby - ale zacnem celozrnnymi cestovinami a kuskusom. na zemiaky chcem navzdy zabudnuuut :D ano aj ja mam mat svoje dni... tak cakam kedy to stupne...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr gratulujem :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?