Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
ahojte dukanky, hlasim svoj stav, 21. den, -3,6 kg, do ciela 6,9 kg, jupiii, tesim, dnes rano ma vaha po dlhsej dobe milo prekvapkala :-) Moje dnesne menu: ranajky - chrumkava zemlicka, vrelo odporucam, fakt fajnove a tusim najlepsie pecivko, ake som doteraz piekla, s vajickovou natierkou a kuracia sunka, pohar mlieka desiata - activia obed - palacinky z pudingu s tvarohovou plnkou olovrant - acidko vecera - uvidim, idem dnes shoppingovat, mozno iba jogurt alebo skoricove teple mlieko
Odpovedať
@winzyskus tento bylinkovy, mne chutil velmi, http://www.dieta-protal.sk/bylinkovy-..., ale vcera som si piekla 1x chrumkave zemlicky a uuplne suprova Chrumkavé žemličky November 6, 2011 | 7 Comments Potrebné suroviny: 12 PL nemletých ovsených otrúb 2 vajcia pol balenia nízkotučného tvarohu (125 g) 1 lyžička kypriaceho prášku sušený cesnak soľ, rasca Všetky suroviny spolu ručne, alebo mixérom vymiešame. Z pripraveného cesta pomocou lyžice ukladáme na plech vyložený papierom na pečenie okrúhle placky. Mali by byť dostatočne vysoké, keďže sa vplyvom vysokej teploty roztečú. Z tohto množstva surovín urobíme 5 – 6 žemlí. Žemličky pečieme okolo 30 minút pri teplote 200°C. Po upečení ich ukladáme na papierovú utierku, ktorá z nich pohltí vlhkosť. Žemličky je najvhodnejšieby skladovať v uzavretej dóze v chladničke. Vhodné od prvej fázy diéty
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 dakujem za podporu,zatial sq drzim,asi po pitich rokoch prve stzri dni ked som nemala z jedla vycitky a depky ze priberim,chodim ajkm lekarovi a za posledny rok ma ludia videli jest len zeleninu a teraz som si vytiahla v robote maso :-)
Odpovedať
@luciacia21 -8,8 kg za kolko dni 1. fazy? kraaasa, gratulujem !
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko fu ha, 12 PL otrúb??? nie je to akosi veľa??? =-) síce, keď tak rátam, ak si dáš 1 žemlička = 1 deň, tak potom je to asi OK,že?
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa u mňa dosť podobne, i keď ja som teda nejedla len zeleninu, ja skôr zelenina a pečené zemiaky resp. + ryža x-) a zrazu že mäso :-p teraz vyjedám akurát redkivčky, čo som si priniesla a sú fajne štipľavé :-N
Odpovedať
@zuzana018 ano, vyslo mi 6 zemliciek, cize 1 na kazdy den a fakt su bombove, dnes rano som si na nu dala vajickovu natierku a sunku a aka mnamka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko vyskúšam veru aj ja x-) a prosím ťa, vajíčkovú nátierku si ako spravila???
Odpovedať
@zuzana018 2-3 natvrdo uvarene vajcia, cottage syr, sol, cervena paprika, korenie, fajnova poviem Ti, a na tej zemlicke, no nebicko v papulke:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko no tak paráda, už teraz mám na ňu chuť :-D dnes si to pochystám, aby som mala na zajtra, to budem mať čisto B deň ;-)
Odpovedať
@zuzana018 budes spokojna a hlavne napapana, fakt, odporucam...tie zemlicky su fajnove chrumkave, vobec som necitila, ze papam dukanovo pecivko...tak dobru chut uz teraz prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočeny, jedna otázka - jete každý deň mäso???? Svokor mi tvrdí, že preto chudnem veľmi pomaličky, lebo že keď mám bielkovinovo-zeleninový deň, tak jem zbytočne viac zeleniny na úkor mäsa - že proste ku každej zelenine si mám dať aj mäso. Ja mi oponujem že predsa bielkoviny nie sú len v mäse, a že keď si k tej zelenine dám napr. syr, alebo vajce, tak to mám jedno. Len fakt je ten, že on za 2 mesiace schudol takmer 20 kg a fakt ku takmer všetkému jedol mäso. na grile, na šťave, vo forme prívarkov a podobne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzana018 no nejak mi blbne klavesnica,same preklepy,ja sa aj tak bojim ze priberiem ked som jedla len zeleninu a kazdy uz s tym mal problem,mama v noci plakala stale,tak teraz ked ma vidi kusnut do zemle a necham ju v sebe,tak je stastna..a musim to dokazat asj pre seba,lebo doterajsim sposobom zivota by som sa nedozila tridsiatky..
Odpovedať
@alore myslím, že sa nemusíš báť :) vyskúšaj jeden týždeň, daj si prílohu vždy každý druhý deň a uvidíš, resp. teda riaď sa podľa pokynov v tretej fáze, myslím čo sa týka pokynov ohľadom ryže a tak...po týždni uvidíš a keď to nebude dobré, tak to budeš riešiť...z jedného kopčeka ryže a pár zemiakov zasa určite nepriberieš :) som si tým celkom istá, kedže som jedla úplne všetko a úplne veľa a nepribrala som :D (vtedy, ked som bola týždeň odcestovaná :) ) Vidím na sebe, že kondička je tiež lepšia :) ja mám ešte čo strácať :D takže ja ešte nerysujem, ja zatiaľ ešte len odpúcham :D :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 aj dukan pise ze zeleninu mozem neobmedzene ale aj tak to neprehanat len preto ze to mozes.aj baby pisali ze ked si dali salat s masom dali dole viac ako cisty salat lebo telo pali kalkorie uz len pri traveni bielkovin z masa a tie sa travia najdlhsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko juuj, pošli jednu, už teraz mi slinky tečú :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa veru tak, máš pravdu, moc moc ti budem držať palce. Verím, že to zvládneš, ja som Sybila x-) A chápem aj tvoju maminu - vieš, sama som matkou, a moja 5 ročná dcéra nechce moc jedávať a keď už aj niečo je, tak málo a somariny...tiež mám často zúfale stavy, kam to povedie a je mi do plaču. Telo potrebuje proste jesť! a aj ty pekne papaj - zeleninu bude tvoja kámoška, ale bielkoviny po takom dlhom čase nech sú doslova najlepší priatelia. Možno ti začne organizmus troška štrajkovať, predsa len je to riadna zmena, ale neboj, bude to dobré. A máš tu nás, takže s nami to zvládneš úúúúplne v pohode x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa koľko vlastne vážiš?
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa áno, toto som v tej knihe čítala aj ja. ja zeleninu jem, ibaže s inými bielkovinami, nie s mäsom..ale syry a vajcia . a dnes si chcem dať na obed špenát, vajíčko a mäsko kuracie, som si na malé kocky spravila na šťave s korením chilly con carne, uvidíme, ako to bude ladiť :-D
Odpovedať
@lajba lajby neboj zachvilu budes uz aj ty rysovat a budes riadna cica uz teraz si na fotkach co si sem pridala kocka ;-) praveze ja som napr s drahym bola na 3 dni prec nedalo sa mi velmi stravovat podla dukana v zahranic,i ale nejedla som ryzu ani zemiaky ani sladkosti a pribrala som 2 kila ,podotykam ze som sa tam neprezierala nejedla neskoro vecer a vela sme chodili. Skor som si dala salat s masom. Nic nezdrave vyprazane atd sa nekonalo.Tak sa bojim zacat s prilohami a duplom ked mi nechybaju. Rozmyslam ze budem pocitat kalorie na www.stobu.cz tam sa zaregistrujem, ale nemam na to teraz cas, az od 28.6 budem mat volnejsie. Inak super stranka, obsiahle kaloricke tabulky, mrkni ked chces :-D Ked ten dukan nieje taky zdravy, ja by som aj vydrzala cely zivot sa tak stravovat, lenze ked vidim co robi telo (nemam to) atd. Skusim ti hodit priklad zdraveho jedalnicka co maju baby ktore rataju kcal na stobu, alebo sa iba snazia zdravo stravovat, popripade chudnu alebo si udrzuju postavu.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 dakujem,fakt momentane po par rokoch prve dni co jedlo co som zjedla neskoncilo v zachode..a tolko zdravotnych problemov co som mala za desat rokov s ppp :-( mam teraz sice pocit ze prasknem ked mam nieco v zaludku ale psychika mi hovori vydrz,z toho nepriberies ;-)
Odpovedať
@lajba SN: kokosovo- jáhlová kaše s ořechy a broskví SV: kefír 250ml, emco ovesná tyčinka čokoláda/ořechy O: bulgur se sójou, brokolicí, hráškem a cottage + 25g čokolády Ritter Sport V: rajčatový salát s mozzarellou light, celozrnný toast po cvičení 50g tvarohu (potřebovala jsem dobrat zbytek ) + bílý jogurt, lžíce vanilkového proteinu, rozinky, mandle toto je jedalnicek babeny ktora schudla a uz iba udrzuje a nepribera SN: ovesné vločky, tvaroh, agáve, nektarinky SV: angřešt OB: 2 plátky fitness chleba, paprika, jogurtina, 2plátky šunky SV: tvarohová pomazánka(tvaroh, pažitka, jarní cibulka, philadephie), rajčata VE: květák s vajíčky, paprika, rajčata tato je chuda ale po dovolenke chce zhodit 1kg sn:krajíček celozrnného chlebiku s bylinkovým sýrem a jeden celozrnný toastík s burákovým máslem a domácí boruvkovou marmeládou sv:banán sv2:čokoládové mléko ob:dva kousky ryby s podušenou zeleninkou vč:vajíčková omeletka se špenátem+rajčátka vč2:protein SN: ovesné vločky 40g, nízkotučný tvaroh 100g, 2 nektarinky, agáve SV: třešně a meloun OB: plátek kuřecího masa, vařený brambor, rajčata, okurek SV: zeleninový tvaroh s rajčaty VE: zeleninový salát s lososem Ja by som sa skor vydala takouto cestou stravovania postupne nabehnut na nieco taketo. Zozaciatku budem vyberat a zostavovat jedalnicek podla kalorickych tabuliek. Potom to snad pojde aj samo. Uvidim co vaha. Ale este by som mala minimalne mesiac zostat na DD nech zastabilizujem vahu. Co si myslis o tychto jedalnickoch? Ps: nehovorim ze moj bude vyzerat rovnako,len chcem nieco zdrravsie ako DD chudnut mi netreba len udrziavat
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 bacha na syry,ked tak pierko alebo olomoucke ale tiez obmedzene..vaha moja?mama mi ju rozbila:-)
Odpovedať
@zuzana018 mile rada moja, keby sa dalo, uz ju mas na tanieri pred sebou :-D ...k tomu masu, ja osobne, vzdy ked mam BZ den, si dam veru aj to masko, nejako lepsie mi to k tej zeleninke pasuje a pyta sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa Jasnačka, nepriberieš, ja mám organizmus, ktorý ako sa vraví, priberie aj zo vzduchu a nikdy sa mi nedarilo chudnúť, až teraz, na tejto diéte - i keď ja tomu nehovorím diéta, ale upravený jedálniček, lebo mám pocit, že si jem kedy chcem a fakt nie som vôbec hladná. Je na čase, po 10 rokoch dať telu, čo si zaslúži :-) a ty to istotne zvládneš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko hm, ešte kafíčko a idem na tu žemličku :-D :-D :-D
Odpovedať
@alore ty si jaká provokatérka!!! že smutná, že trochu ešte schudla :-) nakopať ťa do riti je málo za tieto reči :-D :-) inak moj názor je, že začni pridavať predsa len tu ryžu a zemiaky v malých množstvách, uvidíš že na začiatku ešte schudneš, ale potom sa ti váha ustáli na tvojej ideálnej váhe. ja to vidím na sebe, že ak zhreším o dva dni mám ešte menej ako predtym, pretože telo potrebuje tráviť aj niečo iné a tak sa rozbehne. tým,že tak vela cvičíš za chvílu svaly začnu rásť a váha trochu narastie, ale kedže si spokojná tak ako si fakt sa nestresuj :-) ja dnes inak 62,7 takže zas o trochu menej jak včera. inak čítam tu,že ste tu niekde davali svoje foto jak ste schudli, prezradte kde sú rada by som videla váš vysledok nech sa ešte viac motivujem. :-)
Odpovedať
@zuzana018 Zuzi, mozno si to tu uz pisala, nechce sa mi hladat, z akej vahy na aku chudnes a kolko mas rokov?
Odpovedať
@prezidentka co si pamatam, nejake foto su na strane 268
Odpovedať
@prezidentka ja nie som provokaterka :-D neviem ci priberiem svalovu hmotu cvicim uz dlho intenzivne 3 krat v tyzdni od marca a predtym uz minimalne rok som chodila do posilky 2 krat v tzydni s trenerom. Ja ani svaly nechcem, len trosku zadok stehna brucho spevniet. Lajbyne fotky si videla? Skus sa jej spytat na ktorej straneke su, ona spravila neskutocny pokrok, kocica ;-) Inak dnes som si ratala BMI a mam 18,51 a pod 18,5 je podvyziva :-| kurnik som z toho chora neviem ako zdravo jest a nepribrat ale zaroven ani neschudnut. Najhorsie je ze ja tu ryzu a zemiaky ani nemam k comu jest :-D vcera palacinky, dnes koprovka , zajtra moj milovany salat s ovcim syrom, cez vikedn som planovala fasirky s kelovym privarkom a kedze fasirky budu z chudeho bravcoveho stehna, tak tym padom ze je to bravcove masko, co by sa nemalo tak nechcem si dat k tomu este aj zemiaky. Takze skor ako buduci utorok sa k prilohe typu zemiak ryza nedostanem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?