Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka tak zastavila...no raz mám 65 na ďalší deň 64...potom zase 65...a tak to ide... :) raz mám viac a raz menej ...a dneska konečne 64,8...takže aspon 200 dkg za týždeň...A ty si začínala s akou váhou?? mne to ide tak rýchlo, pretože som mala 70 kg čo je pri mojej výške 160 nadváha...preto mi to ide krásne dole...
Odpovedať
Ahojte. Držím túto diétu už vyše mesiaca a schudla som len 3,5 kila...asi niečo robím zle...môžete mi prosím niekto vysvetliť koľko odtučneného tvarohu resp. jogurtov alebo nízk. mlieka môžem zjesť za 1 deň? A čo sladidlo? Koľko? Mala som sem-tam nejaké prehrešky...zriekla som sa zemiakov, pečiva, cestovín a celý čas som len na tvarohu so sladidlom, nízk. mlieku, pudingu a jogurtoch atď. Myslela som, že sa to môže, ale asi v niečom robím chybu...Poraďte mi please... :-|
Odpovedať
@luciaskorec já jsem šla taky ze 70 (165 cm), ale už předtím jsem počítala asi rok kalorie - po porodu jsem měla 92 :-o , za rok jsem to sundala na těch 70 a teď po 12 dnech Dukana mám 67,6. Před těhotenstvím jsem mívala 65 - trochu se mi ty těhotenské chutě "vymkly z rukou".... :-N Možná mi to jde pomaleji protože už dietuju dlouho... :-S @sindy411 a střídáš to s tou zeleninou?
Odpovedať
no pre moju sprostosť blbosť, mám 1kg späť, ja síce striedam 5 dní bez a 5 dní so zeleninou ale je to moc, skúsim 2 a 2 ako to striedate vy?
Odpovedať
@sindy411------------------------------hmotnost (g)------bielkovinys-----sacharidy-----tuky----Kj Jogurt Rajo Nízkotučný---------------100------------------3,6----------------14,7 -----------0,1-----310 Tvaroh bez tuku (Danone)-----------100------------------13,5---------------3,8 -----------0,3 -----313 Kuracie prsia--------------------------- 100------------------18,9---------------0,3---------------1------366 Ryby - Filé z aljašskej tresky--------100------------------16--------------------0-------------0,1------272 Ahoj, neviem ako mi ulozi toto porovnanie, ale chcem tym len povedat, ze mozno ubrat z mliecnych vyrobkov a pridat na mnozstve ryb a kuracich prs - pozri aky je rozdiel v obsahu sacharidov.
Odpovedať
Ahojte po dlhsej dobe mam zase trochu casu.Mam 15.den a take 4 kg dole. Pred zeleninovymi dnami je to vzdy trochu lepsie (-5kg) po zeleninovych su len 4, ale konecne som to zbadala aj na cm co je pre mna ovela dolezitejsie ako vaha.Zatial som spokojna ako to ide dufam,ze sa mi to nezastavi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula 2 vs2
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka no moja mamina počas tehotenstva sa stravovala zdravo veľa veľa zeleninyyy...sladkého len občas a aj tak pribrala stráááášne veľa... myslím si skôr, že to je o tom kto má aký typ organizmu, metabolizmu atd.... no ja diétutem prvýkrát....keď som chodila pravidelne cvičiť do fitka s trénerkou tak som tiež mala jedálniček...čo to som schudla ale ako náhle som s nou prestala cvičiť, mala som to naspäť...už som nemala takú drezúru a odhodlanie ako keď som cvičila s nou...a skončilo to na váhe 70-71
Odpovedať
@lulian Ok, vyskúšam...asi som to zle pochopila...ryby som jedla len občas a aj kuracie prsia, skôr som jedla len mliečne výrobky...a preto mi to stále stojí...Ďakujem. :-)
Odpovedať
Ahojte vsetci. Dnes som skoncila prvu fazu, -2.5kg,celkom som spokojna. Od zajtra zeleninka. Ako som to tu citala,najlepsie sa vyplati striedat 2-2 dni,ci aj viac? Poradte prosim
Odpovedať
zuzanka73 ja idem tiež prejsť na 2 a 2j, lebo 5 a 5 je dlho a potom som začala vymýšlať aj s jedením
Odpovedať
já střídám taky 2 a 2, ale nějakou závratnou rychlostí ta váha dolů neletí - 30dkg/týden :-| Zkouším víc pít vodu - prý je potřeba na odplavení toho sajrajtu... Ještě chodím 3x týdně cvičit, tak možná už mi rostou ty těžké svaly.... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak vodou to asi nebude.... Dnes +0,4kg. ]-( A ty zeleninové dny tak rychle utečou.... :-S
Odpovedať
dnes další +0,5kg. Asi je něco špatně... =-) Poradíte někdo komu jdou kila dobře dolů? Příklad mého bílk. jídelníčku: Snídaně: 2 otrubové toasty, krůtí šunka (2 plátky), eidam 30% (1pl.), Svačina: 100g tvarohu s pažitkou, 50ml mléka, kafe, Oběd: Grilovaný losos (nebo kuřecí prsa), 30g zakys. smetany nebo jogurtu, svačina opět tvaroh s pažitkou nebo po 2 plátcích šunky a sýra, káva s mlékem večeře: 50g makrely a 200 ml kefíru. Zeleninový den je podobný, jen do tvarohu nakrájím papriku, k obědu přidám brokolici nebo cuketu a na odpol. svačinu jogurt s rajčetem a okurkou. K pití čaj - litr, voda - 1,5 litru, cola zero 0,5 litru. Díky
Odpovedať
@9ka Myslim, ze ten jedalnicek mas dobry. Su tam dva preslapy - 30% syr a kysla smotana, kde nie je splnena podmienka nizkotucne, ale nemyslim si ze by to malo mat za nasledok zvysenie vahy. Odporucam len vydrzat.
Odpovedať
@lulian Díky za podporu. O tom sýru, smetaně vím, ale říkám si, že toho není zas tolik - spíš jen na doplnění...
Odpovedať
Profilova fotka
@sindy411 no a z akej váhy si išla? lebo ja som chcela schudnúť 5 kg...a išlo to dosť ťažko - pomaly dole...treba vydržať...
Odpovedať
@caitlin1 ze 70, ale předtím jsem rok počítala kalorie a za ten rok jsem sundala 22 kg. Pak se to zastavilo a přešla jsem na Dukana. Chtěla bych 60 - první fázi jsem držela 5 dní - to jsem zhubla 2,5 kg a teď už to 10 dní lítá nahoru dolů. Nezbývá než čekat - to se musí prolomit....
Odpovedať
@caitlin...Ahoj. Išla som z 57,5 kg...za 1 rok som pribrala 6 - 7 kg, tak som sa chcela dostať na svoju pôvodnú váhu. Ide to, ale ťažko...Robila som chybu v tom, že som sa začala napchávať a prestala som cvičiť...Keď som začala s DUKANOM, orientovala som sa len na mliečne výrobky. Teraz som do jedálnička zaradila viac rýb a šunky, tak uvidím...A čo pomohlo tebe? Ja chcem schudnúť na 50 kg, vzhľadom na to, že meriam len 160 cm... ;-) a ty?
Odpovedať
dobrá správa - dnes som čítala, že gumené cukríry neobsahujú žiaden tuk a cukor a že Kate pred svadbou s princom wiliemom ked chcela schudnúť do šiat držala túto diétu a chuť na sladké zahánala práve týmito gumenímy cukríkmi - medvedíkmi
Odpovedať
Ahojte babenky. Tak mam za sebou dva zeleninove dni,zajtra znovu jogurtiky. Ako to tu citam,vahu budem kontrolovat asi raz do tyzdna,aby ma to neodradilo:). Keby mi islo tak kilecko tyzdenne,bola by som velmi spokojna. Myslite,ze je to realne?
Odpovedať
@sindy411 Ja meriam 164 cm a povodne som mala ciel ist na 56 kg. Ked som dosiahla 58,5 ( v sobotu som mala dokonca 58,2) tak mi to uz nie a nie ist dole. Presla som do tretej fazy. Pri takomto stave by to uz asi chcelo naozaj pravidelny sport. Tiez mas vahu, ktoru by ine povazovali za idealnu.:-) Niekde som citala tip - zaradit 4 biekovinove dni za sebou a pridat denne 60 min rychlej chodze, aby sa vaha pohla. Uvazujem o tom.
Odpovedať
@cencula gumoví medvídci sice nemají tuk, ale mají dost cukru :-S . Viz http://www.kaloricketabulky.cz/bonbon... Možná nějaké dia se sladidlem... @lulian to je dobrý tip - mně ty zeleninové dny na váhu moc nesvědčí, už jsem taky přemýšlela o kombinaci 2 bílk. a 1 zeleninový
Odpovedať
Je tu niektorá z vás už v 3.fáze? Potrebovala by som poradiť ohladne toho jedálnicka.
Odpovedať
9ka škoda ja ich mám tak radaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
@sindy411 no ja tiež meriam 160 cm...a tiež som sa chcela dostať na 50kg....no teraz ich máááám....keďže som v 3.fáze...tak dúfam, že to udržím...no dosť som stála- už som myslela, že to vzdám, ale vydržala som....fakt treba sa obrniť trpezlivosťou, ak váha stojí...držte sa kočky
Odpovedať
Profilova fotka
@dudus16 čo konkrétne chceš poradiť? ja som v 3. fáze už 4 týždne
Odpovedať
no som zvedavá na nedelu, dúfam, že už váha dostane rozum a budem tam 79,5kg, v ten den kded sa dostanem na túto váhu, bude moja radosť 100ˇpercentná, lebo vždy doteraz som schudla po 80 -81kg, no tak uvidím
Odpovedať
@caitlin1 ako to je stym pridavanim povolených potravín, či musím stale dodržiavať striedanie BB a BZ a či si este aj nadalej niečo zhodila z váhy.
Odpovedať
ahojte baby, ma problem. Drzim dukana uz 2 tyzdne a vaha sa mi vobec nepohla :( mam 165cm a 59kg. Sice citim na sebe, ze som schudla, mam o dost mensie brucho a mam pocit, ze aj boky, ale ta vaha sa vobec nepohla. nechapem. od dnes idem tvrdo cvicit, som zvedava, ci to bude mat nejaky efekt. mali ste niektora podobny problem? ze ani kilo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?