Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@cencula dneska som vytesena jak leco mam -6kg dufam,ze sa to zase pohne. Ale inac okrem frajera zatial nikto nezbadal, ze som schudla ]-(. Frajer povedal, ze uz nemam drzat, ze vyzeram jak smrt. :-D ale skusim este -6kg ked nepojde aspom -2kg Prajem pekny den Inac ja si robim fajnu polievocku s krabikmi. Vyvarim vo vode s novym korenim a bobkovym listom nizkotucnu hydinovu salamu potom to vsetko vyhodim, sol, vegetu trochu frischkäse nohou rozmixujem a rozmiesam mlieko s lyzicou skrobu zahustim hodim krabiky prevarim- vynikajuca
Odpovedať
lokalistin gratulujem a odkedy ju držíš? ja mám veľké problémy hlavne večer a teraz sa neviem dať do kludu
Odpovedať
já jedu pořád na těch karbanátkách z kližky - nemůžu se jich nabažit... :-D dneska jsem tam přimíchala kuřecí játra a opět vynikající... Jak psala už M. D. Rettigová: Cokoliv se dá sníst, když se to pokrájí na malé kousíčky... :-D
Odpovedať
@lulian Zdravim vsetky buduce nevesty,aj nenevesty,teba lulian som sa chcela spytat aky je to MW chlieb??diky moc!!
Odpovedať
@miruska15 + ovsene otruby do konca zivota..
Odpovedať
ahoj,ja som neni nevesta,ale ej tak by som chcela schudnut,uz dlhsie citam o tejto metode a chcela by som ju vyskusat,ale neviem ci zvladnem ten jedalnicek :-(
Odpovedať
@mosko Pokial si neupeciem otrubovy chlieb v rure, tak narychlo v mikrovlnke preto MW. Da sa po rozkrojeni naplocho pouzit ako knedla napr k hovadziemu na hubach. Recept: 1 vajce, 1 bielko, dve lyzice acidka, stipka prasku do peciva, dve lyzice ovsenych a jednu lyzicu psenicnych (ja davam spaldove) otrub, sol. Zmiesame a dame do malej okruhlej plastovej misky na norm. ohrev na 4 min do mikrovlnky. Rozrezeme naplocho a opecieme v hriankovaci. Ncora tu niekde vpredu davala aj sladku variantu - pridame kakao a sladidlo, na to priamo do misky (moze byt trosku vacsia stvorcova) mozeme dat tvaroh ochuteny kys. citronovou a sladidlom, zatvorime a praci zjeme z misky lyzickou. Ked si sladke cesto pokrajas na kocky, mozes ho zaliat riedkym pudingom z jednej lyzice prasku a mas dukatove buchticky. Ale aj vycerpane skrob a otruby na cely den:-)
Odpovedať
@belatt Ani ja nie som nevesta a zvladla som to a teraz sa vytesujem. Ale treba aj povedat, ze tato dieta nie je pre baby, ktorym sa nechce v kuchyni nic chystat. Kolegyna povedala - aj by som to drzala, keby mi to niekto chystal. Tak sa treba na to pripravit. Zas na druhej strane dat grilovat kuracie stehna je jednoduchsie ako miesit cesto na parene buchty:-) Pod do toho!
Odpovedať
@cencula dneska mam 25-ty den
Odpovedať
@lulian dakujem,ja radsej varim dusene a na pare,sladke nemusim.
Odpovedať
@lulian vytlacila som si par receptov,skusim,bola by som rada keby to zabralo
Odpovedať
ahojte, nenapisete sem nejake recepty? neviem najst vsetky v tejto diskusii..
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaké používáte sladidlo? já jsem měla IBIS, ale ten měl takovou tu pachuť na konci, teď mi muj přinesl Huxol (tekuté) a to fakt chutná skoro jako cukr. Já jsem na sladké a když jsem si poprvé udělala tvaroh s kakaem a sladidlem, málem jsem to zhltla i s tou vaničkou.... :-)
Odpovedať
aj ja používam huxol, ale v tabletách. Neviem, či ten tekutý neobsahuje fruktózu, ktorá nie je povolená. Skotnroluj si to
Odpovedať
@johanka76 je tam, ale asi nějaké minimální množství - kdyby jí tam bylo hodně, tak to má víc kalorií - fruktóza má víc kj než cukr, tohle má asi 5kj na celou flaštičku... ;-)
Odpovedať
@9ka ja patrím k tým "ortodoxným" v tejto diéte. Čo je zakázané, tomu sa vyhýbam.;-)
Odpovedať
Tak já to dobrovolně vyzkouším. Zatím to mám asi 3 dny a váha plynule klesá... Jak se to zastaví, dám vědět.
Odpovedať
Ahojte Dukanovky. Tak tri tyzdne za mnou, -6.5 kg. Som spokojna,aj na jedlo som si zvykla. Necitim ani hlad,dufam,ze sa to nezastavi:(
Odpovedať
zuzanka73 super len tak dalej
Odpovedať
ahojte,chcem sa k vam pridať čitam vaše prispevky už 2tyždne,tak som sa konečne odhodlala,že začnem konečne so sebou niečo robiť
Odpovedať
dnes ma 1deň 2fazy a dole-2,5kg,prvu fazu som mala 3dni chcela by som schudnuť aspoń10kg-dufak že vydržim
Odpovedať
ahojte, chcem sa opytat, je velky problem, ked som mala prve dni len acidka, jogurty a tofu . NO teraz druhu fazu mam cas, tak si budem normalne varit aj kuracinku a rybinku... :D Dakujem za rady... ; A ako je to stymi vlockami...ja som ich jedla... mam si dat nanovo zaciatocne dni a normalne aj smaskom a otrubami...???
Odpovedať
@dandyna ovesné vločky určitě ne... jestli začít znova, Ti neporadim, záleží kolik se Ti podařilo za tu první fázi zhubnout... jestli něco jo, tak se to asi nastartovalo.
Odpovedať
No dievčatá, možno dám sprostú otázku, ale tie otruby sú ovsenné vločky? Chcela by som začať s nejakou diétou, len neviem, či to dokážem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby tak ja uz som v 2 faze /cca 3 tyzden/ a dnes som zhresila dala som si dva rohliky a trochu tyciniek. Ale zajtra dam bielkoviny tak dufam ze to bude ok. Stalo sa aj vam ze ste mali prehresky, to je zatial moj prvy.
Odpovedať
Profilova fotka
@katinka87 ja ti odporučam 90 dnovú Dukanovu som držala mesiac a schudla som s nou 1,5 kila neviem na mna nefungovala. 90 dnovú držím len7 dní a schudla som skoro 2 kila. A vobec to nie je také tiranie ako z dukanvu ani také stranš varenie a pečenie, otruby nie su ovsené vločky! otruby zoženieš v bio obchodoch alebo DM drogerke. Veľa štastia :-)
Odpovedať
@winzy Ďakujem za info, mám dosť náročnú prácu a keď mám pravdu povedať, moc sa mi vyvárať nechce. Pošleš mi nejaké info a recepty z tej 90 dňovej, prosím?Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu.zuzu_h jasné...bez občasných prehreškov to nejde...drž sa
Odpovedať
ahojte ja mám dole 6,5 samozrejme som mohla mať viac, ale prehrešky a nerváky doma, , ale aj tak som spokojná váha sa mi pohla o 0,5kg a už to bude lepšie, lebo rodinná situácia sa ukludnila, takže znova a pekne do toho, a čo dnes varíte? ja som včera kuracie prsia na prírodno , dnes mám biekloviny čisté aj zajtra skúšam 2 a 2 dni striedať, tak sa držte a chválte pa
Odpovedať
Aj ja som začala práve 2. fázu a čítala som to tuna len neviem či som to urobila o.k. pretože som vynechala klasické mlieko a nahradila ho sojovým a teraz som v pomykove kedže soja patrí k strukovinám nevie mi niekto poradiť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?