Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lulian ahoj, a stale poctivo dodržiavaš jeden bielkovinovy deň? u mňa chvalabohu tiež žiaden jojo efekt..
Odpovedať
@lulian To mě taky napadlo, ale při tom zeleninovém se váha zastaví, tak to nechci moc dráždit... :-D Dneska jsem zkoušela ty toustíky, akorát nemám otruby, tak jsem tam dala psyllium - bylo to trochu takové želatinové.... :-N No - do chleba to má daleko :-p , ale hodně to zasytí.... Za statečnost se odměním na oběd: dělám si krevety s citronem a česnekem...mňam
Odpovedať
@zabka88 Niekedy aj dva bielkovinové:-) Stále to strazim. Chlebik len sem tam. Zemiaky som este nejedla. Davam si viac zeleniny. A sem tam nejaku sladkosť.
Odpovedať
@lulian ja som poorela hneď po svadbe, zložilo ma to množstvo sladkého okolo ;-) ale už sa opäť strážim, i keď papám už chlebík ale len máličko, s prílohou tiež opatrne.. a veeeeela strááásne vela zeleninky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka ja som začala 2-2 :)
Odpovedať
@luciaskorec a jak jsem to pročítala kus nazpět, tak Ti to jde dobře dolů, že? Tak já to tak zkusím. 5 na 5 je příliš kruté a 1 na 1 mi připadá málo.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka no mne to ide super dole :) ja som len spokojná...no jasné vyskúšaj to 2 na 2...lebo ono aj keď si uvaríš zeleninovú polievku tak aby si ju stihla dojesť :P...ja som si to dala kvôli tomu vieš
Odpovedať
@luciaskorec to je to nejmenší - manžel je taková popelnice - u nás se nic nevyhodí... :-) No, možná ty psylliové toastiky by nedal - těma se dá snad i driblovat... :-D já zatím shazuju po bílk. dnech, při zeleninových se váha zastaví... však my tomu Dukanovi ještě ty mouchy vychytáme.... ;-)
Odpovedať
halo halo kde ste všetci? čo robíte? jete - nejete? chudnete - nechudnete, inak by ste mohli podať hlásenie v nedelu alebo v pondelok, nech sa motivujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka jasnee hee viem si predstaviť...no mne to ide po gramoch dole aj cez zel. dni...takže super :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula no ahoj a ty si ako na tom? :P napíšeš aby sme dali motivácia a ty nič??? ja mám dole 6 kg :) po 3 týždnch aj 3 dnoch. Cítim sa skvelo, akurát som dosť unavená...A včera som si dala hranolky :P (nie zas že celý tanier...tak zmierov...možno takých 20 malinkých s tatarskou) aj som čosi popila a váha ide stále dole...a začala som používať kvapky oliv.oleja...lebo už mi nechutí jesť všetko tak na sucho... :) takže sa zatiaľ teším že to ide dole... :)
Odpovedať
luciaskorec ja by som písala čo to, ale idem si písať sama so sebou????? ja mám dole 7kíl asi za 7 týždnov, som spokojná, dnes na obed som si dala omeletu s trochou kečupu a s surovou cibulou, mnam ide ma rozdrapiť, ale zistila som, e ako držím tohto dukana, tak mi je väčšinou všetko akési slanšie, aj menej solím
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cencula ahoj to normálne, všetky sme "nanovo objavovali chute" :-) tým že nekoreníš, nesladíš, zrazu si uvedomíš ako tie potraviny skutočne chutia a voňajú, akýsi reštart chuťových buniek :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, ako sa vam dari piect muffinky?Ja ked ich robim na slako, stale su nejake bez chuti :( A uz vobec nevyzeraju ako muffiny, ale len take placky..
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula no ahoj. ja pomaličky chudnem.... za 3 týždne 3 kilá dolu (povedzme že som približne v polceste). Ale poctivo všetko dodržiavam. Prehrešky sú minimálne - iba ak v nejakom množstve (typu zjem viac syra, alebo o lyžicu viac škrobu). Zatiaľ mi všetko chutí. A dúfam, že to bude mať aj naďalej takúto tendenciu (t.j. 1kg - za týždeň). To by som už cca o mesiac mohla do tretej (juchúúúúúúú) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula no ja neviem :P...ja som dneska zjedla 2 lentilky heee :D...a tak to maš fajné že 7 kg...ja budem rada keď sa dostanem na 60 a asi to ukončím :P nechce sa mi to už držať :D...a keď si vypočítam koľko mám byť v 3 fáze ide ma poraziť...kkokos tak by som si dala normálne jedno a normálne sa najedla ale nemôžem :/
Odpovedať
Ahojte babenky. Tak som sa pred dvoma dnami rozhodla,ze sa aj ja pridam. Zatial bojujem v prvej faze,drzim sa.Drzte mi palce,lebo zatial som pri ziadnej diete nevydrzala a uz si naozaj chcem v butiku kupit veci co sa mi pacia,nie do ktorych sa zmestim :-( . Mam jednu otazocku pre skusenejsie. Moze sa v prvej faze jogurt aj ovocny? Mne tie biele uz idu krkom. .. Dakujme
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka73 No ovocny jogurt by sa vobec nemal. Ja som si biely jogurt vylepšila, dala som sladidlo a arómu (najviac mi chutila ananásová - úplne ako ananásový jogurt). ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka73 v prvej faze nemozes nic okrem bielkovin! a uz vobec nie ovocie,to nemozes ani v 2hej,ale az v 3tej..takze ziade ochuteny jogurtik :(
Odpovedať
ja túžim dať dole ešte 10kg, ale tiež neviem či sa mi to podarí, sem - tam prehrešok, ale tak isto túžim po nových veciach, po troške obtiahnutej blúzke a tak. ale tak isto sa bojím, že to nevydržím, ale celkom sa to dá dodržiavať, ale človek už ani nevie čo by jedol, tie sladkoé veci nerobím, lebo sa bojím, že to spackám hned. tak sa držte a prajem pekný den
Odpovedať
Dakujem za rady. Pokracujem s bielymi jogurtami :-( . Stvrty den v prvej faze,zatial ziadny prehresok :-) Napiekla som si jogurtovy kolac,vysla mi z toho placka,vyzera ako posuch ale nevadi,chuti celkom dobre.Tak ideme dalej....
Odpovedať
@cencula Kedy si zacala?
Odpovedať
asi 21. septembra, ale mala som prehrešky, tak preto tak málo, dokonca mi 1kg skáče hore dole, no uvidíme ako to pôjde dalej a ty zuzanka73 si kedy začala a ako ti to ide?
Odpovedať
@luciaskorec. Ja som na tom rovnako stim jedlom. Do cieľa mi ostáva este -3kg tak dúfam že v priebehu novembra už vhupnem do 3.fázy aby som si mohla dať konečne aj niečo iné ako jogurty, tvarohy atď.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka73 v prvej fáze nie..ale v druhej fáze môžeš ale tak max. raz do dňa :). Mám typ priamo od "broni" a to je jogobela light...obsahuje málo tuku a strašne málo sacharidov...a ak ti nechutí moc tvaroch tak skús tvarohový dezer OvoFit...taktiež ma málo tuku a málo sacharidov :). Bud si daj cez den jogurt alebo ten tvarohový dezert...ja to tak robím a ešte mi to neublížilo..Váha ide stále pekne dole
Odpovedať
@cencula Dnes stvrty den v prvej faze. Zatial ziadne prehresky,drzim sa. Huraaa. Este som sa nevazila,takze neviem kolko zislo. Ty sa ako casto vazis?
Odpovedať
@luciaskorec Dakujem za rady,urcite vyskusam. Dnes som si do bieleho jogurtu dala trochu sladidla a vanilkovu aromu,ovela lepsie. Hadam vydrzim...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka73 tak držím palce...ja už ju držím....tuším že to teraz v stredu bude 4 týžden a dneska som vážila 63.8 a začínala som na 70-71 kg
Odpovedať
@luciaskorec. Ten jogurt jogobella light si mala na myslí ovocný?
Odpovedať
@luciaskorec tobě to jde teda víc než ukázkově! já jsem shodila za tenhle týden jen 20 dkg :-| Pravda - je to kostka másla, ale čekala jsem trochu rychlejší úbytek... Stalo se Ti někdy že se váha zastavila? Nebo to jede plynule dolů jak po klouzačce? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?