Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
ja vychadzam so svokrou dobre, zatial... co ja viem co bude neskor, ona sa tvari ze sa inym do zivota nemiesa, ale najradsej by vsetko vedela a ja jej nikdy nic nepoviem, lebo aj naco, ved su to nase sukromne veci... no neviem ako spolu vydrzime...
Odpovedať
Profilova fotka
ale urcite to bude dobre no..
Odpovedať
tak to dufam, pretoze sa toho naozaj obavam a navyse moja svokra je strasna pletkarka... ak viete co tym myslim.. z komara urobi somara.... niekedy mi to fakt lezie straaaaasne na nervy... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki kazdy sme nejaky..ja tiez nie som nadsena z tej mojej buducej ale nic nenarobim..=(
Odpovedať
ved hej kazdy sme nejaky ::::D dufam, ze ja tiez nebudem raz verit kazdej pletke, brrr :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak uvidis casom aka budes..=D...
Odpovedať
:::D dnes som bola v meste s mamou, ej ta sme cele mesto presli. Mama si saty aj topanky na svadbu kupila. Mne do vybavy nejake tie veci pokupovala, a aj nieco pre male mi zas kupila :::D, ja som si tricecko tehotenske kupila... ech same nakupy dnes....
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm tak to si mala teda super dnik...ja som zas bola v Snina, Svidnik, Roznava..huraaaaa
Odpovedať
iiiiha a co tam???
Odpovedať
Profilova fotka
tak z prace...sef podpisoval mluvy a ja vozila v aute..=D
Odpovedať
fiha, tak to ti hej... vozit sa po aute...
Odpovedať
Profilova fotka
no po aute radsej nie..uz nikdy viac..=D...ale v aute mi bolo fantasticky to hej..
Odpovedať
Článok sa načítava...
som sa pomylila :D asi od tej unavy mi to tak palilo :D
Odpovedať
Profilova fotka
=DD ale aspon som mala dovod sa zasmiat..vylepsila si mi naladu.. tak ja som sa teraz obj. k tej mojej suprovej lekarke na 21.5. tak drz palce nech tam dopadnem veeeeelmi dobre
Odpovedať
tak to urcite budem drzat.... a ako sa teraz momentalne citis???
Odpovedať
budeme mat fialovo-zltu vyzdobu a teraz uz neviem ci som sa pytala aj tu. Moze byt? myslim kombinacia farieb.
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej pytala si sa..som ti pisala o tych lepiacich papierikoch myslim... no dnes som sa uz bvola korculovat..akurat som dosla do bytu..nie je mi az tak dobre..uz ma sice nebolelo brucho ale z voni mi stale nie je dobre..vela toho ani nenajem a unavena som rovnako..tak neviem no..som zvedava na tie vysetrenia co chcem mat ked pojdem k lekarke..taze mi hrozne drzte palce..
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka ja tiez vonku saliem z tych roznych voni, hlavne navecer alebo ked je nizky tlak vzduchu tak mi je priam na vracanie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no mne asi tiez tak nejak..ja neviem ci to je uz z pociasia alebo nechapem to..ale vobec sa mi to nepaci..dnes mam aj navaly zimy a potom tepla..neviem co robit..ale konecne v tom nie som sama..=D i ked vyhra to nie je ani u jednej..=(
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka tak to teda nie je ziadna vyhra ja som teraz zase prekonala oblicky uz treti krat a este stale som taka oplastena ze by som iba spala ako kojenec aj 16 hodin denne
Odpovedať
asi jarna unava ide... ja mam zato energie az az... niekedy sa naozaj az cudujem kde sa to vo mne berie :D
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki v brušku sa ti tá energia tvorí, joj je tu úžasné taký maličký tvor a tolko energie ti doda Holky neviem či tu alebo kde ale ktosik chcel vidiet mna a mojho nastavajuceho, tak som pridala do albumu, tak kto chce okukat a potom to zmazem
Odpovedať
no moze byt...
Odpovedať
michala.s - tie popolnočky čo máš v albume (tie fialové) sú z albumu jednej kočky čo sem občas chodila :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s ja som tiez mala oblicky..a skoncila som az v nemocnici.co som mala taky silny zapal..a odvtedy davam hrozny pozor.. kawasaki tak nam nejaku energiu posli lebo ja uz fakt nevladzem..=D.. petra89 no konecne ta tu viediet?no co mas nove ha?po takej dobe prides a len taky prispevok?=D..
Odpovedať
aadriankaa, ahoj. no ja vás čítam občas, ale tak nechcem rušiť vašu debatu, keď to tu máte tak pekne rozbehnuté :D nové nemám nič, včerajším dňom som zahájila skúškové obdobie, takže teraz mi neostáva nič iné len sedieť na zadku nad knihami :D a ty ako?
Odpovedať
ale coby rozbehnute :-), len sa pridaj :D a pekne sa uc aby si vsetko zvladla :D budem drzat prsty no ja vam rada poslem kusok mojej energie, len keby sa to dalo :D
Odpovedať
paneboze dievcata, ja pred vlastnou svadbou zacinam nenavidiet svoju svokru.... sak to je hroza...
Odpovedať
kawasaki, už aj svokru? nestačia problémy s maminou? :( máš to ťažké dievča... :( držím prsty... energiu si šetri, sa mi tak zdá, že ju asi budeš potrebovať... ako inak malé v brušku? a čo mená? máte už vymyslené? či už sa tu o tom hovorilo ?
Odpovedať
Profilova fotka
petra kawasaki ma pravdu..povinne sa pripadat..=D..ale nie tak si zakladatelom tejto skupiny tak sa cin..=D....a uc sa teda aj no..snad ti to ide dobre a zvladas to no..a ako s priatelom? kawasaki ja by som brala tu tvoju energiu ale pred svadbou pocas svadby a po nej ju budes potrebovat..a svokra?akurat som dnes citala temu o svokrovcoch na najmame.. a boli tam zaujimave nazory..a co ti vyviedla svokricka teraz?ta moja buduca sa anstastie nehlasim a ja si zacinam naozaj mysliet ze ma pan bozko vypocul..=D snad sa to zlepsi medzi nami no..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?