Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
Nie je tu niekto z vás? :-)
Odpovedať
Aha ty si mi už napísala :-) no tak sme spolu 2 a pol roka, bývame spolu rok a pol, máme vlastný byt takže ťažká pohoda :-) ja mám výšku externe takže popritom pracujem, plat nič moc, ale tak dá sa :-) požiadal ma ked sme boli spolu asi rok a pol...a bereme sa teraz :-)
Odpovedať
tak držím palce na maturách isto to zvládneš...a kde chodíš?
Odpovedať
zamilovana: ja chodím na hotelovú akadémiu (nič moc, dúfam, že to už nejak dokopem do zdarného konca) :-p fúha, tak to ste spolu dosť krátko, resp. aj ja som toľko s priateľom (v lete 3 roky), ale ten môj stále hovorí, že všetko sa bude riešiť až keď sa dostanem na VŠ :-( sa ti žije, keď spolu už toľko bývate vo vlastnom ;-)
Odpovedať
ja mám staršieho priateľa o dosť odo mňa, takže to je tým, že mi máme nejaké to zázemie...má 33.. čiže tým je to dosť ulahčené...to máš päť ročnú školu,nie?
Odpovedať
Profilova fotka
fuha tak to gratulujem ku svadbičke no zamilovana tak sa nam pochval ako dlho si z drahym? Ako dlho si zasnubena? Aké máš šatičky? No skrátka a jednoducho sme zvedavé, tak povedz všetko :-D
Odpovedať
už som dačo písala pred tým, sme spolu dva a pol roka rok a pol sme pod jednou strechou a zasnúbení sme necelý rok...šaty mám hádam pekné :-) však som si ich vybrala len nemám žiadne foto... ak ešte niečo stačí sa opýtať....
Odpovedať
zamilovana: hej, je to 5 ročná škola, a je to úplné utrepenie...nech je to už navždy za mnou :-))) tebe teda držím palce s tvojim priateľom...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak teda budem držať všeky možné palčeky nech Vám to z drahým výjde tak ako si si vysnívala :-) Peti som čítala že už ti začal maturitný zhon a hneď si to zvládla na výbornú, no vidíš a to toľko stresuješ isto sa aj na VŠ tak ľahko dostaneš Zamilovana jj sedi vec keď máš staršieho priateľa tak pre neho isto nebol problém zabezpečiť Vám bývanie, aspoň máš istotu že už to nie je žiaden mamičkyn maznáčik a po svadbe ťa jeho mama nebude terorizovať tak ako to svokry vedia najlepšie ]-( Dneska som bola tak trošku v meste a som našla tie najnádhernejšie šaty, asi budú ako popolnočné keď budem mať v nich foto tak vycapím do albumu, mne sa maximálne páčia sú bledomodré a na májové počasie ako stvorené :-)
Odpovedať
No tak díky svokra robí vrásky v každom veku ale tak dá sa keď si vieš presadiť svoje ;-) To už teraz kupuješ popolnočné šaty? :-) Nebojíš sa, že sa ti potom už nebudú páčiť alebo že nájdeš nejaké lepšie? To ja som čakala so všetkým až na poslednú chvíľu aj do toho ma už museli tlačiť, nech si konečne niečo pozriem...som asi divná ale keď vidím ako si baby požičiavajú šaty rok dopredu, tak sa čudujem, však to si aj 5 krát rozmyslíš,nie? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bol to taky lacak od cinanca za 5 eur, ale strasne krasne, zeby som nasla krajsie sa nebojim, svojich rozhodnuti sa drzim pevne vacsinou aj niekolko rokov. Ja by som nemohla zo všetkým čakať na poslednú chvíľu, lebo som desný perfekcionista a všetko musí byť tak ako ja chcem :) No niekedy to skrátka s tými šatami nejde inak rovnako aj miesto, či kamera a foto, ak človek chce to najlepšie musí sa rozhodnúť veľmi skoro, inak potom za svoje otálanie platí :( Ja napr o svadobných šatách snívam od detstva, celú pubertu a aj teraz, len som maličká a tak musím najskôr zistiť či mi také šaty vôbec pristanú ak nie tak potom sa asi budem vydávať vo vreci :-S Napr stužkovú slávnosť sme organizovali od decembra tretieho ročníka a aj tak sme zabudli na pár vecí čo nás potom mrzelo. Preto svadbu už dva roky dopredu aby to bolo čo najdokonalejšie
Odpovedať
jáj no tak to sme úplný opak :-) Mám kamarátku takú drobnejšiu a mala svadbu pred nedávnom, tak sme skúšali ale žiadne korzetové na nej nukázali pekne, vyzeralo to akoby ju po hlave kladivom do zeme zabili :-D tak neviem po akých túžiš vlastne?
Odpovedať
Článok sa načítava...
cafte kocky, ja som tiez rocnik 89, mam 19 a teraz budem maturovat a som zasnubena priblizne pol roka je to super vec, nikde sa s priatelom neponahlame este si chcem spravit vysoku skolu a tak sa uvidi co dalej
Odpovedať
no babeny to tu akosi umrelo na tom našom fóre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ja uz som nacisto rozhodnuta zo skolou :-| Minule som si skúšala robiť nejaké tie nápady na menovky, a už sa aj dačo rysuje :-) A vy baby co ako? chystate sa dakam na leto?
Odpovedať
na leto zatiaľ ani nie, neviem ako mi to vyjde v práci s dovolenkou... ako pokračujete s prípravami? mne sa to blíži mílovými krokmi :-o
Odpovedať
ahoj zamilovana, prepac ale ja si vobec neviem predstavit zeby som sa mala teraz vydavat, nemas strach???
Odpovedať
nie a z čoho? neviem ja s tou svadbou nejako nestresujem...s priateľom spolu bývame, riešime situácie z reálneho života, svadbou sa pre nás nič zásadne nezmení, len budeme mať rovnaké meno...už teraz žijeme ako manželia :-)
Odpovedať
čaute baby, tak po dlhšej dobe som tu aj ja :) mala som krásny víkend, s priatreľom sami dvaja u mňa doma... jaj, ani som ho nechcela pustiť dnes domov :) mala by som sa troška učiť...ale veľmi sa mi nechce :(
Odpovedať
no v takomto počasí sa učiť to nie je nič na závidenie ;-) my sme dnes boli na chate a tak sa poflakujem celý deň, včera som mala školu, tak dnes len tak oddychujem a večer sa chystáme do kina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mozem sa k vam pridat aj ja? :) tuto stranku navstevujem dlho aj casto, ale len teraz som sa prihlasila. Ako vidim, ste tu baby mojho veku. Hoci nie som 89-tka, ale 90-tka, dufam ze to nevadi :) ako som tu tak citala zbezne, tak vam v prvom rade drzim palce so svadbickou, v druhom trosku zavidim a v tretom rade som rada, ze nie som sama, ktora ma 19, priatela a jej myslienky sa tocia okolo svadby :) uz som si zacala pripadat divne :D Mam otazku - ako ste doma povedali idem sa vydavat alebo stahujem sa k priatelovi? Mne v tom v podstate nebrani nic, len postoj rodicov... ako mama v pohode, ona je v tomto neskutocna a praje nam, ale neviem ako to povedat ocovi. Fakt netusim, tak sa chcem dozvediet, ako ste to poriesili vy :) tesim sa na odpoved :D
Odpovedať
ja som to nejako tak postupne riešila, keď priateľ kúpil byt, začala som tam sem tam prespávať najprv na jednu noc potom na dve.... a raz som sa už nevrátila a chodila som našich len pozerať :-) aj veci som si tak pomaličky sťahovala po pár kusoch ;-) spolu sme začali bývať keď som bola v maturitnom ročníku... svadba v pohode, keďže už spolu bývame, tak sa to len oznámilo :-)
Odpovedať
luulii: no, v tomto ťa troška chápem, moji by síce s tým problémy nemali, ale frajerova mamka by to asi moc nepredýchala...resp. by to predýchavala veľmi dlho :D ale ak máš svoje financie, tak nebude až taký problém sa odpútať od rodiny, nie? a otec to musí rešpektovať, si predsa plnoletá
Odpovedať
Profilova fotka
zamilovana: no tak to musim nejak skusit takto, aj ked ja mam pocit, ze rovno prestahujem vsetky veci :D a u mna je s tou maturou trosku problem, resp. ja v podstate skolu skoncenu mam, ale mam dalsie 2 roky, teda uz len jeden a nieco, do maturity. A moj otec vzdy vravel, ked budes mat 18, skolu, chod kde chces, ja Ta zivit nebudem... petra89: to vies, svokra takmer stale robi neprijemnosti, aspon co pocuvam. Asi maju geneticky dane, ze sa nevedia zmierit s tym, ze ich (uz nie) maly chlapcek ma zenu vo svojom zivote a nie je to ona. Mna mama mojho priatela rada ma (tak mi to povedala, hovori to aj inym ludom), ale niekde citim, ze to nie je to prave. Ako keby ziarlila, ze moj anjelik pojde nakupovat radsej so mnou, ako s nou, hoci obe ideme v ten isty den na nakup. Neviem, mozno ja si to namyslam, ale citim tam nieco, co nie je s kostolnym poriadkom :) asi mi neostava nic ine, len si zvykat, co? :) U Teba preco by to predychavala velmi dlho? :) ak smiem vediet. Trosku financii mam (ale to staci na taku dobru sedacku, chladnicku a mozno zvysi na parfem od Versaceho), ale nejak vyskakovat s vlastnym byvanim ja nemozem, bohuzial... a co s tym, ze som plnoleta, ked nemam potrebne peniaze na rozbehnutie nasho domova? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby mne po novom svokra zahlasila, ze ci nechceme svadbu uz v septembri 2010 ze oni nam na nu prispeju(coz nemusia lebo dostatok penazi mame uz teraz) A preco to chce takto urychlit? No predsa aby ju babky v kostole neohovarali ze jej synacik zije na hromadke( v jednej domacnosti zo zenou a nie su zosobaseny) Ja ju tak nemam rada ]-( No s tymi financiami je to po skole vzdy tazke, mne rodicia nikdy nedali ani korunu, prve financie som ziskala az ked som cele leto makala ako kon a aj tak my polku z toho strhli na kadejake poistenia a take pip... nastastie priatel velmi dobre zaraba a ja si teraz zarabam popri skole, tak sa aspon necitim vydrzovana nim. Moja rodina sa odomna odputala ked som mala 15 a poslali ma do internatnej skoly v BA, nebolo to ruzove ale ja im za to dakujem, inak by som nespoznala mojho draheho, ani by som nezacala fotit....
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko: No tak toto je to najhorsie co moze byt, ze sa do tychto veci miesa plno inych ludi. Ved preboha, nezijeme ako predtym a vy nerobite nic zle, ked spolu zijete. A aj keby ste sa nezobrali nikdy, je to vysostne vasa vec. Mna by porazilo na Tvojom mieste. Tvoja svokra byva na dedine, vsak? Kedze jej ide o reci inych ludi ako o stastie a sukromie syna... Fotit? Cize si fotografka? :) alebo sa chystas byt?
Odpovedať
no čaute baby ako sa máte nám to tu akosi viazne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luli> tak ja fotim ale len krajinku a portrety este len zacinam skusat. Fotim tak cca 1rok, priatel mi daroval techniku, ktora je fakt super. Budeme mat aj webovu stranku, ale nejako sa nam ju nedari rozbehat. Moja svokra je y mesta, len su take mensie mestecko a ona je veeeeelmi nabozna. Podla nich ja som im synacika a ukradla a pokazila kedze uz uplne zahynula ich nadej zeby raz bol fararom. Tento vikend ma svokor velmi potesil... ja neviem ci ich do svadby nezabijem. Boli sme si pozerat miestnost v hoteli tatra v tren49ne, je nadherny, no ja by som predsalen radsej smolenicky zamok...
Odpovedať
miska: a čo také ti svokor povedal, že tak veľmi potešil, že rozmýšľaš, či ho do svadby spolu so svokrou nezabiješ? :-D ja som mala krásne dníčky teraz s mojim drahým, včera sme boli sami dvaja spolu vonku na hotdogu pri jazere :D no romantika, ale náhodou, bolo to super, že sme sa tak prešli a pokecali :-) a už sa poriadne učím, maturita sa onedlho blíži, a tie prijímačky...ach nie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ale mali sme byt spolu cely vikend samy tak sme si naplanovali kopu miest kde sme sa chceli spytat na svadobnu hostinu a on si zavola v sobotu na obed že musi dojsť domov už ten deň...skazil nam celu naladu. Ked prisli tak svokra ma ani nepozdravila ani bu ani me... Dnes som si bola najsť brigádu v jednej super firme..je to tzv outwardbount firma..presne na mna ako sita Drzim palce pri maturach a rijmackach a vsetkom okolo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?