Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
ano mena mame uz vybrate. Ak dievca tak Laura a ak chlapcek tak Emanuel... no chvalabohu s mamou uz ziadbne problemy nemam(uz konecne vsetko pochopila a preslo ju to... som rada, lebo teraz spolu vychadzame dobre, no nechcem to zarieknut tak si radsej poklopkam po dreve... :-) ) a svokra ma rozculuje preto, lebo si vymysla a najviac ma rozculilo to, ked mne aj radovi tvrdila, ze sa nam do spolocneho zivota miesat nebude, iba ak by sme chceli pomoc staci za nou prist a teraz tak trucuje ako male dievcatko.... Rado ma k nam prist na vikend a ona sa nadriapa, ze k nam ma prist a akoby mu to zakazovala. Rozumiete tomu? ved ma 27 rokov!!!! Ako nechapem kde na take napady chodi.... Tak ma to rozculilo, a este sa aj citi ukratena, lebo ju neangazujeme do svadby ci co... Ale sak preboha mi si vsetko sami vybavujeme tak co chce, ani moja mama nam nic nevybavuje! A keby ju aspon platila, alebo nam nejako financne pomohla, ale ani halier nam nedala, a ani nic od nej neziadame, tak neviem co jej odrazu sadlo na nos...
Odpovedať
inak babetko sa ma vyborne....
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki uff..ale proste svokru nezmenis..pousmej sa nad tym i ked viem ze to je tazke...mne tiez nic ine neostava lebo peto sa stale hneva ked trucujem co sa tyka jeho rodicov,..musim uznat ze ho tym aj rozculujem ale viem ze druha strana robi to iste..ale dost uz.. ja som teraz nasrana jak..nedavno sme sa prestahovali a byvame na prizemi..doteraz to bolo ako tak ale teraz..vrrrrr..po krasnom poobednajsom lenoseni sme si vsimli na policke pri okne mravce..tak som to vsetko vybrala vystreiekala dala spat a spoojne oddychovala..ked sa tam objavili zase..ale uz boli vsade..ja som ymslela ze ma porazi..proste cisty koniec..a este hovorim petovi nech to necha tak ze idem po savo a vystriekame to..ale s tym ze najprv vsetko povyberame z okolia postele,koberec, dastyho hracky,...no kym ja som sa otocila on uz striekal..vsetko tu smrdi za savom vsade my lezu mravce kt. nestacim zabijat..a teraz vetram jak..je mi tu kosa, vrazdim mravce, a musim prezliest aj postel aj prat a vsetko dat doporiadku tak aby sa mi neotravil pes..=( neporazi vas?peto si uz isiel do nocnej..taze aspon sa nemusi fetovat..teraz som uz aj okno zavrela lebo mam pocit ze stale lezu dnu (vonku je mokro a oni asi lezu do tepla) a co je najhorsie som si obliekla na doma teplaky (nike) a to posrane savo mi ich vyzralo..neviem ako a som sa obtrela o parapetu kde bolo nastriekane savo.=( fnuk..horise je ze som si ich chcela vziat na sluzobku..=( a babejko ako?kopka?
Odpovedať
čaute kočeny... musím sa pochváliť- Bčko z neurológie :D teraz som sa to dozvedela, tak sa ešte vytešujem... a huráááá učiť sa na ďalšiu skúšku a písať seminárku :/ :D Adrianka, s tým savom si to teda mala fakt "veselé"... dúfam, že mravce svoj boj rýchlo vzdajú, že savo vyvetráš a tie tepláky...no to by aj mňa mrzelo... kawasaki, pekné mená máte vybraté :) ale si tuším spomínala, že pravdepodobne to bude dievčatko, nie? ja som sa včera dozvedela, že drahého rodičia chcú prerobiť polku domu na samostatné bývanie a že by to teda mohlo byť pre nás, ale až za pá rôčkov, tak som zvedavá ako to dopadne... mne v auguste (neviem či som vám písala) odchádza môj milý na 5 mesiacov ďaleko preďaleko na študijný pobyt a asi ma z toho porazí...
Odpovedať
Profilova fotka
petra89 gratulujeeeeeeeeeeem...o com bude seminarka? no ja si dnes uz sadnem a kuknem si tu vysku asi.. no a to savo?vobec sa nevyvetralo..celu noc som mrzla a vrazdila tych malych prizivnikov kt. boli vsade..a navyse som si vcera vyvesila pradlo na balkon..a kedze peto tak savo striekal po parapete..tak viete co?mam znicene dalsie veci..prezmenu zn. teplaky snoopy..a uteraky..ja budem vrazdit.. no a dufam ze to byvanie vam vyjde bolo by to fajn..v akom meste alebo kde vlastne by ste boli? mohla yb sa uz jedna z vas nastahovat blizsie ke..nie?=D...ale nie som spokojna aspon s takou konverzaciou..
Odpovedať
seminárka bude na tému Prostitúcia :D :D som si hovorila, že šak stačilo by tam hodiť pár foto nejakých báb z môjho okolia a seminárka ako svet by bola hotová :D :D :D mrzí ma že máš poničené ďalšie veci, asi by to chcelo poumývať tie miesta kde tvoj milý striekal savo, aby neboli ešte ďalšie škody... čo sa toho bývania týka, sklamem ťa, ale my bývame kúsok od BA, a tu aj ostaneme, lebo to by sa prerobila časť domu kde priateľ býva s rodičmi... takže, asi si budeme musieť vystačiť s touto konverzáciou... :)
Odpovedať
Profilova fotka
petra.. tak takuto seminarku..to by som aj ja robila..neviem ci by mi stacilo 100 stran..=D a to vacsinou by boli obrazky.. no praveze to nechcem umyvat aby tie mravce tu nechodili..dovnutra..ono to vyschlo..len vcera to bolo mokre a fukal vietor..a kedze som rovno pri okne na snure mala uteraky a rifle a treplaky..ozaj pisala som ze uz mam biele aj rifle?=D..nedavno kupene hej ani mesiac nemaju..no a ako tak vetrik fukal tak sa pradlo potom...taze asi tak.. ach jaj tak som nadmieru spokojna s temou 1989 ..mna sa minule akurat sefik pytal ci som bola uz v Ba..a on taky rehot zo mna spustil..a ja take velke plany ze cem ist prejst sa po hlavnej atd.. a uz zo mna mali rehoty vsetci kt. to poculi..ze hlavna..=D..ze tam nic take nie je a ze tam nie ej ani nic vidiet..ale tak kto ho vie posudim ked uvidim no nie?
Odpovedať
akú Hlavnú máš na mysli ? :D asi som tomu neporozumela... :)
Odpovedať
Profilova fotka
petra tak v ke mas normalne hlavnu ulicu co je centrum mesta..mas tam nejake muzea hrajucu fontanu nejake pamiatky (napr. dom sv. alzbety) a tak no ja v svojej hlave si predstavujem nejak tak ba..ako velku hlavnu kde mas obchodiky,stanky, nejake pamiatky a tak no..
Odpovedať
tak je tam tzv. staré mesto :) ale to sa skladá z Hlavného námestia, Hviezdoslavovho námestia, Michalskej brány, asi milion maličkých starých uličiek, Dom sv. Martina, atď. to nie je len jedna ulica... :) ale keď prídeš do BA, daj vedieť, zájdeme dakam na kávičku :)
Odpovedať
Profilova fotka
petra89 tak neviem si to predstavit..ale uz sa nato tesim teraz...no ok ked pojdem do ba tak sa ozvem..posli mi cislo do ip ak mozes..mala by som tam ist so sefom tak snad nachvilku dostanem volno..=D nech pokukam co tam vsetko je..=D..ale to este neviem kedy pojdeme lebo sa to stale meni..slubil mi ze ma tam vezme tak drz palce
Odpovedať
a kde to ty vlastne teraz pracuješ? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
teraz som v siade v ke..ale v ba je centrala na slovenku taze by som tam mala ist..ale neviem kedy to bude no
Odpovedať
tak dúfam, že sa nám podarí stretnúť :))
Odpovedať
Profilova fotka
tak to dufam aj ja..co inak dnes porabas?
Odpovedať
ako som už písala... učím sa :D na tú seminárku som sa nakoniec po úvodných pár vetách vybodla, nemám na to dnes nervy, zajtra to dorobím, síce to mám v pondelok odovzdať, ale najlepšie seminárky u mňa aj tak vznikajú v časovom strese :D ale momentálne sa učím pediatriu... v stredu mám skúšku :/ ale verím, že to dám... dnes som sa navnadila tým Bčkom čo som dostala z tohto týždňovej skúšky :D a ty ? okrem nervov s mravcami a savom ?
Odpovedať
Profilova fotka
jezis jasne ja uz nemam sajnu o dnoch..=(..pokial nie si taky stresman teda streswoman ako ja tak to je super..ja ked som v strese vela toho nenarobim..si myslim no..a co to ty vlastne studujes..viem ze si to uz pisala..ale bolo to tak davno a mne sa nechce hladat.. no ja dnes mam akosi hadavu naladu..ale normalne to bude zniet asi divne..ale..som si dnes vydrazila krasnu zavinovacku na nete za 3€ a 1€ je psotovne taze za 4€ tak sa tak tesim..i ked viem ze to len odlozim do skrine brutal sa tesim
Odpovedať
no super, inak asi aj ja začnem s tým dražením, všetci si to chvália... :) pošli foto tej zavinovačky :) a inak, to ak sa takto prejavuje tvoja hádavá náladá, tak to je fajn, moja sa prejavuje ustavičným štekaním na Janka a na mamu :D ja študujem na Pedagogickej fakulte liečebnú pedagogiku... zatiaľ prvý ročník :)
Odpovedať
Profilova fotka
ty si rychla cas pisania 21:15 a na mojom pc je len 21:13 si dobraaaa..=D dufam ze ti to ukaze: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id... no vies vystartovala ma mama dnes..viem ze v niecom ma pravdu ale...no a prejavuje sa to asi tak ze staci zabrdnut len do jednej temy na kt. som alergicka a je pohroma..alebo si staci spomenut na nieco co napr mal peto urobit ako doniest elek.gitaru od kamosa a uz ju nosi rok..a uz je pohroma lebo stale zahovara alebo si nieco vymysli..alebo staci byt na mna drzi a zacne taka hadka jak hrom..az to skonci nie len hadkou.. fuuuuuuuuuha to znie zlozito ale to som uz asi pisala..
Odpovedať
ja som si všimla tiež , že keď ty alebo ja dačo napíšeme, tak mi na notebooku svieti ešte o dve minúty dozadu ako je tu :D :D :D no napísala si to zložito, ale ja som pochopila... :) to je tak... s mamina a s priateľmi je to ťažko... inak koľko si ty už s Peťom?
Odpovedať
krásna je tá zavinovačka :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si to vsimla az teraz..taze je to zaujimave dost no..som rada ze si ma pochpila...lebo ja uz som chytala nervy a takto to zas vyzera..=D.. hej nie?je velmi pekna..zltucka..taka neutralna..sice pre mimco nic moc ale tak na okrasu no..blbo sa do nej viazu deti no..lebo to nie je take pevne ako tie perinky co si mala asi na babikach ked si bola mala..
Odpovedať
na okrasu je dobrá...šak je za 4 € tak to tak ber :D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak tak to beriem..ale este nedavno som si povedala ze take si nikdy nekupim..=D
Odpovedať
tak, "akčná" nálada robí divy :D
Odpovedať
Profilova fotka
sak toto..to by som povedala ze som potrebovala na ukludnenie..sice dnes mi mama povedala ze aka som..ze zijem si len tak bez svadby..a to keby som nahodou bola tehotna a jej to povedala..neviem aka by to bola reakcia..urcite horsia ako u kawasaki
Odpovedať
no a keď sme už pri tom - svadbu kedy plánujete? lebo ja keď náhodou víde to bývanie čo som dnes spomínala, tak by som chcela hneď aj svadbu... ale tak, každý funguje inak, ja nevidím na tom nič zlé, že bývate spolu a nie ste zosobášení... A s tým tehotenstvom - tak pokiaľ si sa takto osamostatnila, tak mamka sa môže paprčiť síce ale nie je to jej vec...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som svadbu chcela..ale tak najprv musime kupit byt.. a tak chceme svadbu..ale zas mimco by sme chceli aj teraz..no sak to si aj ja myslim ale tak vies mami su mami..lebo ze ja sa len prisposubejem bo moderny svet,..proste katastrofa
Odpovedať
moderný svet? :D :D no sorry, ale to je dobré :)) jaaaj, jasné, keď riešite teda ten byt, tak to je jasné, to je prvoradejšie ako svadba... a s tým mimčom, no pozri ak sa na to cítiš...prečo nie... mamka si fakt môže hovoriť čo chce... no držím palce aby to všetko dobre dopadlo a aby si zajtra mala lepšiu náladu ako dnes :) idem ja už spať, aby som zajtra mohla zase skoro vstať a učiť sa :-S blééé :( tak dobrú noc a dakedy kľudne zavolaj - pokecáme... :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ska ja jej vravim ze co som sa mala v 18 vydat v 19-20 rozviest..taze ona sa tak vydavala a ze s ocom je dodnes..ale tak co..ja som rada ze to je tak ako to je.. no teraz sme v stadiu setrenia nejakeho kapitalu..taze tak buduci rok chceme..taze uvidime ako to dopadne..a dakujem.. no ja uz tiez idem pomalicky.. no zavolam jasne..som zvedava ci budes vediet kto ti vola..=D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?